Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Programy a programování

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Transformacni funkce

    V Algolu existuje pro transformacni funkci prikaz

    entier (E),

    který umoznuje prevest vyrazy typu integer na real a naopak. Bohuzel jsem tuhle funkci u novych typu Basicu, ktere uzivaji rozdeleni promennych, uz nenasel, prestoze by se velmi hodila. Pokud promennou deklarujete v Basicu, zustane po celou dobu jeji typ stejny. To sice vede k vetsimu poradku v promennych, ale taky k zavadeni dalsich a dalsich promennych, bez kterych by se to obeslo, kdyby tenhle prikaz existoval a mohl bych ji pomoci neho kdykoli podle potreby premenit.

    #2
    Programovat jsem se vždycky chtěl naučit, ale nikdy jsem to pořádně nepobral Chtělo by to nějaký seriál pro naprosté idioty

    Komentovat


      #3
      O nejakem serialku by se dalo uvazovat, jenze mam pocit, ze jich lita uz na internetu spousty a ze by se to dalo stezi udelat lip

      Komentovat


        #4
        Ale v češtině zaměřených čistě na Amigu jich moc není...

        Komentovat

        Programy a programování

        O této skupině

        Tato skupina je určena všem, kdo mají rádi skutečné, poctivé strukturované programování, ne zplácávání aplikací pomocí předpřipravených kusů programů a jiných "vývojářských" nesmyslů. Preferuji Basic, na Amize zejména Amos Basic, vyjímečně jsem si oblíbil ale i FreeBasic a jsem i pro nějaké menší rutinky v assembleru.

        P.S. Jo, a fotka na ikonce je kousek mého vlastního Commodora
        Typ: Veřejná skupina
        Témat: 4
        Comments: 8

        Owner

        Členové (8)

        Group Categories

        Sbalit

        Latest Group Topics

        Sbalit

        Obsah nebyl nalezen.

        Zpracovávám...
        X