Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Programy a programování

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Casopisy, materialy...

    Napadlo me, kdybyste nahodou vedeli o nejakem zajimavem zdroji programku a rutinek atd., urcite bych to uvital!

    Spousta dobrych veci byla treba i skryta - napr. casopis BIT, rubrika "zazraky v Basicu". Na prvni pohled infantilni, ale jinak vyborny casopis byl ROBIK, ktereho jsem zatim ziskal jen 3 cisla (2,3,4). ZX Magazin byl pro pokrocilejsi operace, mam doma dokonce nejaky stary polsky pro Atari, kde je spousta dobrych programu - tak treba se mi ho povede nejak nascanovat.

    Zkratka, kdybyste o necem vedeli, podelte se

    #2
    Nebude něco taky v Amiga Review a dalších časopisech co jsou ke stažení na portálu? Mám ten dojem, že při skenování jsem tam něco podobného zahlídl...

    Komentovat


      #3
      Projizdel jsem ve strucnosti Amiga Reviews a narazil jsem jen na assembler (ktery mi pripada na Amigu pomerne slozity) a na nejake pocinajici koketovani s jazykem C, ktery se k Amize - popravde receno - dost nehodi

      Komentovat


        #4
        Myslím, že zde jsou 2 zajímavé linky pro toto téma:


        Komentovat

        Programy a programování

        O této skupině

        Tato skupina je určena všem, kdo mají rádi skutečné, poctivé strukturované programování, ne zplácávání aplikací pomocí předpřipravených kusů programů a jiných "vývojářských" nesmyslů. Preferuji Basic, na Amize zejména Amos Basic, vyjímečně jsem si oblíbil ale i FreeBasic a jsem i pro nějaké menší rutinky v assembleru.

        P.S. Jo, a fotka na ikonce je kousek mého vlastního Commodora
        Typ: Veřejná skupina
        Témat: 4
        Comments: 8

        Owner

        Členové (8)

        Group Categories

        Sbalit

        Latest Group Topics

        Sbalit

        Obsah nebyl nalezen.

        Zpracovávám...
        X