Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Existuje nějakej icon sorting addon pro WB 3.1?

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Existuje nějakej icon sorting addon pro WB 3.1?

    Ahoj,
    ve WB 3.1 na ktery bych rad zustal mi nejvic chybi moznost srovnat ikony podle nazvu,data etc.. existuje na to neco?

    Dopus znam, ze to jde v textovym rezimu vim, ale ja bych to chtel pro ve WB, aby to v tohle fungovalo jako Windows explorer 3.0+

    #2
    O: Existuje nějakej icon sorting addon pro WB 3.1?

    menu Window -> View by -> Icon, Name, Date, Size, Type

    Komentovat


      #3
      O: Existuje nějakej icon sorting addon pro WB 3.1?

      Autorem citovaného textu je ExiE Přejít na původní příspěvek
      menu Window -> View by -> Icon, Name, Date, Size, Type
      To je to čemu řikám textovej režim, to nechci, chci fakt seřadit ikony..

      Projistotu, jestli si rozumíme, tohle ne:

      Komentovat


        #4
        O: Existuje nějakej icon sorting addon pro WB 3.1?

        Ve WB3 funguje jen srovnat ikony v okne. Window -> Clean Up. Srovnani podle nazvu, data etc umi az 3.5-9
        Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

        Komentovat


          #5
          O: Existuje nějakej icon sorting addon pro WB 3.1?

          Ve WB3 funguje jen srovnat ikony v okne. Window -> Clean Up. Srovnani podle nazvu, data etc umi az 3.5-9
          Clean up znam, ze to funguje v OS 3.5+ vim, ale proto se ptam jestli na to nekdo neco nenapsal, protoze tohle je vpodstate to posledni co mi v WB 3.1 chybi abych ji mohl oznacit, ze slusne pouzivatelnou.

          A jeste me napada neexistuje neco jako auto clean up? dost mi vadi, ze se mi nektery ikony delaj hodne daleko doprava dolu a nesmyslne to nektery ozna zvetsuje..

          Komentovat


            #6
            O: Existuje nějakej icon sorting addon pro WB 3.1?

            Autorem citovaného textu je RuThaN Přejít na původní příspěvek
            ... tohle je vpodstate to posledni co mi v WB 3.1 chybi abych ji mohl oznacit, ze slusne pouzivatelnou.

            A jeste me napada neexistuje neco jako auto clean up? dost mi vadi, ze se mi nektery ikony delaj hodne daleko doprava dolu a nesmyslne to nektery ozna zvetsuje..
            Vidis a ja som za vsetky tie roky nemal potrebu pouzivat tuto funkciu vo WB.

            Auto clean up nie, ale mozes si zoradene ikony snapshotnut..
            Amiga 1200T (E/Box)+BlizzardPPC 603p/363+060/66+BVision PPC+256MB+KS3.1+Cocolino+Lyra 2+Fast Ata MK-IV+320GB WD Blue 3200AAJB PATA HDD(PFS3)+dvdrw+dvd+cf2ide
            Amiga 1200+BlizzardPPC 603e/210+040/25+128MB+KS3.1+CF4GB(PFS3)

            Komentovat


              #7
              O: Existuje nějakej icon sorting addon pro WB 3.1?

              Autorem citovaného textu je DJM Přejít na původní příspěvek
              Vidis a ja som za vsetky tie roky nemal potrebu pouzivat tuto funkciu vo WB.

              Auto clean up nie, ale mozes si zoradene ikony snapshotnut..
              No ja sem lazenska veverka, takze chci poradny interface s 120 vylepsenimi, vcetne palubnich kulometu, kdyz to jde

              Snapshot znat.

              Komentovat


                #8
                O: Existuje nějakej icon sorting addon pro WB 3.1?

                Eh az ted jsem si vsimnul ze chces addon Skus se podivat na Aminet. Tam by mohlo neco bejt a kdyz ne tak je tam spousta jinej zajimavejch veci.
                Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

                Komentovat


                  #9
                  O: Existuje nějakej icon sorting addon pro WB 3.1?

                  Aminet znam, ale to neznamena, ze tam dokazu vsechno najit dost casto se veci nejmenujou podle toho co delaj, nebo jsou v dost zvlastni kategorii.

                  Komentovat

                  Zpracovávám...
                  X