Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Future Wars

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Future Wars

    Hrál někdo nedávno Future Wars? Zasek jsem se na jednom místě u hradu a nemůžu se dostat dál, a ani podle návodu to nejde.
    "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

    #2
    Kdysi hodne davno jsem to hral a pamatuji si jen jeden zadrhel, na jedene obrazovce se mel najit jeden predmet a clovek musel temer po pixelu proklikat celou obrazovku.
    I love Amiga

    Komentovat


      #3
      No todle je něco jinýho. Potřeboval bych někoho, kdo to hrál fakt nedávno a má to ještě v paměti. Jestli teda někdo takovej vůbec je
      "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

      Komentovat


        #4
        V Excaliburu byl navod, ten nepomuze?
        I love Amiga

        Komentovat


          #5
          Právě že ne, ten je úplně povrchní.

          Jde mi o jednu věc: v jedný lokaci je vlk, kterýho je potřeba zničit. Když ho zabiju, pak jsou tam dveře do kláštera. Když vlezu do kláštera, vrhnou se na mě mniši, že jsem narušitel a ubijou mě. V jiný lokaci visí kněžský roucho, takže ho vezmu, převlíknu se za mnicha a vlezu do kláštera v převleku - ovšem výsledek je stejný. Podle návodu(ů) bych měl - když tam vlezu - následovat mnichy kolem místnosti a v příhodný čas něco udělat. Ale oni mi nedovolí nic, natož je následovat - zabijou mě ve zlomku vteřiny, jen se objevím v místnosti. Že by bug? Jakoby hra vůbec nepoznala, že jsem už převlečený.
          "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

          Komentovat


            #6
            Autorem citovaného textu je solaris104 Přejít na původní příspěvek
            Kdysi hodne davno jsem to hral a pamatuji si jen jeden zadrhel, na jedene obrazovce se mel najit jeden predmet a clovek musel temer po pixelu proklikat celou obrazovku.
            tohle je tam skoro v kazde obrazovce
            Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

            Komentovat


              #7
              s tymi mnichmi neviem ci to je bug ale ked som to prechadzal tak to bolo na hrane, proste dokoloceka dokola

              Komentovat


                #8
                Jj, tak by to podle návodu mělo skutečně být. Ale v mojí WHD verzi to proste nejde, sakra. Možná zkusím nějakou jinou ještě, i když - jak to není WHD, tak to nehraju. Kouknu jakou verzi mám, vidím že je jich víc, tak možná je už nějaký novější opravený install.
                "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                Komentovat


                  #9
                  jo si ma navnadil, ak budem mat cas cez vikend zadrtim a dam vedet, delphine a ich hry su moja srdcova zalezitost (uz dlhsie sa tiez chystam na operation stealth)

                  Komentovat


                    #10
                    Mě ta hra děsně štve, poáč obsahuje spoustu věcí na čas a to já v adventurách nesnáším. Čili systém Load, load, load, load, hurá - save, load, load, load... :/ Ale je krásně nakreslená, proto bych v ní rád pokračoval.
                    "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                    Komentovat


                      #11
                      Tak to si užiješ závěr
                      WinUae

                      Komentovat


                        #12
                        zaver je bozi

                        Komentovat


                          #13
                          Presiel som to asi pred 10 rokmi z diskiet a slo to perfektne podla navodu z BITu (niektore z prvych cisel.
                          ???

                          Komentovat


                            #14
                            no v tom whd je proste bug, musi se to jet z disket
                            Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

                            Komentovat


                              #15
                              Jj, je to bohužel tak Mám poslední verzi whdload installeru a hledal jsem i různý verze hry samotný, ale bohužel žádný úspěch.
                              "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X