Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Amiga hardware

Sbalit
Téma je uzavřeno. Pokud se domníváš, že je vhodné jej znovu otevřít, kontaktuj některého z moderátorů.
X
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Prodám Amiga hardware

    Zdravím amigisty,

    chci prostřednictvím tohoto fóra nabídnout po kamarádovi k prodeji amiga hw. Jedná se o tyto věci:
    Modulátor Commodore A520 Ano 160 Leze obraz, bez kabelů
    Modulátor Atrax Ne 200 jiný RF out, proto netestováno, audio kabel přímo v modulátoru
    paměť Amiga 500 0.5MB Promigos Ano 200 S hodinami, ale chybí chip M62428 - prázdná patice, pouzdro pro CR2032
    paměť Amiga 500 0.5MB ZW Ware Ano 200 Bez hodin, made by ZW Ware
    Indivision AGA MKII A4000D/CD32 Ne 6500 Nový v krabičce, součástí i ratteautoswitch
    Sampler #2 Ne 200 výrobce neznámý
    Antik Max Sound sampler Ne 350 sampler pro A500/A2000 od Antiku
    Diskety HD - 100 cca 80 HD disket v papírové krabici, většinou PC instalačky
    CD32 expnasion adapter - 200 Kipper2k 2017 v6.0 CD32 expansion adapter (osazený) + TerribleFire TF328 plošák (neosazený), obojí červené
    Věci červeně - prodáno (přijatá platba)
    Věcihnědě- nabízeno i jinde (může někdo koupit někde jinde, nemohu tedy zaručit dostupnost i když je věc k dispozici)
    Věci zeleně - rezervováno (někdo má zájem, ale věc prodaná není; pokud zájem máte, napište mi, budete v pořadí)



    README FIRST!
    Prosím ve vlastním zájmu čtěte - v případě že je něco v rozporu s níže uvedeným, může to ohrozit vaši rezervaci/koupi.

    Ceny jsou bez poštovného, preferuji osobní převzetí (Brno).

    Platba je převodem na účet, případně hotovost (platí pouze při osobním předání).

    Na dotaz poskytnu foto určitého hw nebo se pokusím co nejlépe zodpovědět položený dotaz.

    Pro rezervaci/dotazy mě výhradně kontaktujte přes email - alcone@post.cz, na dotazy zde ve fóru nereaguji a nediskutuji.

    O pořadí v rezervaci rozhoduje datum/čas přijetí emailu.

    Svůj zájem deklarujte např. Mám zájem o XXXX. Pokud napíšete např. Mám zájem o fotky .... není to důvod k rezervaci, pouze vám zašlu fotografie.

    V komunikaci vždy uveďte přesně název věci dle tabulky. Pokud napíšete např. Mám zájem o Amigu tak než vykomunikujeme o jakou se vlastně jedná, může být rezervovaná.

    Jestliže je uvedeno Test - Ano, je záruka týden (od doručení/předání) na vyzkoušení, pak vzhledem k věku věcí ne. Náklady na odeslání zpět nese kupující, po doručení budou peníze vráceny.

    Jestliže je uvedeno Test - Ne nebo je tam pomlčka, nedávám žádnou záruku (pokud se nedohodneme jinak).

    Joysticky byly testovány Chainus® JoyTesterem. Vzhledem k věku a použití - prosím bez záruky, některé OK, některé na díly nebo opravu.

    Byl bych rád, kdyby věci skončily v rukou reálných amiga uživatelů z místní komunity, proto je to zveřejněno nejprve zde. Pokud zájem nebude, budou nabídnuty jinde, o čemž budu informovat, stejně jako se budu snažit aktualizovat seznam a přidávat jiný hardware.
    Naposledy upravil Alcone; 30.11.2020, 14:04:27.
    Amiga 3000 FULL load

    #2
    O: Amiga hardware

    Já bych jen dodal, že jsou to samozřejmě věci po chainovi a peníze z toho půjdou jeho rodině.
    "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

    Komentovat


      #3
      O: Amiga hardware

      Bral bych tu nefunkční B1230 z Aukra, předání na Resetu.

      Díky!

      Komentovat


        #4
        O: Amiga hardware

        Hola, ten Amiga 1000 Kickrom Adapter je jen neosazeny tistak?

        Komentovat


          #5
          O: Amiga hardware

          Piště Alconemu na email, jasně napsal že tady ve fóru komunikovat nebude.
          "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

          Komentovat


            #6
            O: Amiga hardware

            Autorem citovaného textu je Predseda Přejít na původní příspěvek
            Piště Alconemu na email, jasně napsal že tady ve fóru komunikovat nebude.
            Jj, nefšim sem si. Už to má v emailu...

            Komentovat


              #7
              O: Amiga hardware

              Jenom pro informaci,tak jsem psal Alconemu na email,že mám zájem o Blizzarda 1230 III s krabicí.
              Amiga je nejlepší...

              Komentovat


                #8
                O: Amiga hardware

                A já beru tu mkII...taky po domluvě.

                Komentovat


                  #9
                  O: Amiga hardware

                  Autorem citovaného textu je IDEfix Přejít na původní příspěvek
                  Bral bych tu nefunkční B1230 z Aukra, předání na Resetu.

                  Díky!
                  Že by součástky na mojí 1260?
                  ♦ Amiga 1200 + Blizzard 1230 IV 50MHz, FPU, 64MB RAM + HDD 8GB CF ♦ Pegasos2 600MHz + AmigaOS 4.1 ♦ Amiga 600 ♦ Amiga CDTV ♦ Amiga CD32 ♦

                  Komentovat


                    #10
                    O: Amiga hardware

                    Beru Blizzard 1230 II, email poslaný.
                    Amiga - PMD 85

                    Komentovat


                      #11
                      O: Amiga hardware

                      Beru Elbox FastATA 1200 a Elbox 1230 LC 3000 originál krabice a manuál, testováno s 8MB simm e-mail poslan.
                      Naposledy upravil mijaji; 14.05.2019, 18:33:43.
                      A500, A500+, A2000, A600, A1200

                      Komentovat


                        #12
                        O: Amiga hardware

                        Autorem citovaného textu je Fery Přejít na původní příspěvek
                        Že by součástky na mojí 1260?
                        Vysvětlující přirovnání - tys koupil bouranou Octavii abys mi opravil moje Lamborgini...?

                        Komentovat


                          #13
                          O: Amiga hardware

                          Autorem citovaného textu je IDEfix Přejít na původní příspěvek
                          Vysvětlující přirovnání - tys koupil bouranou Octavii abys mi opravil moje Lamborgini...?
                          No jasně, přivez Lambo a po víkendu bude hotové
                          ♦ Amiga 1200 + Blizzard 1230 IV 50MHz, FPU, 64MB RAM + HDD 8GB CF ♦ Pegasos2 600MHz + AmigaOS 4.1 ♦ Amiga 600 ♦ Amiga CDTV ♦ Amiga CD32 ♦

                          Komentovat


                            #14
                            O: Amiga hardware

                            Jen bych chtěl upozornit, že nabídka v prvním příspěvku se neustále aktualizuje, proto toto vlákno sledujte!
                            "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                            Komentovat


                              #15
                              O: Amiga hardware

                              Autorem citovaného textu je IDEfix Přejít na původní příspěvek
                              Bral bych tu nefunkční B1230 z Aukra, předání na Resetu.

                              Díky!
                              Opraveno? Nebo je totálně do dělaná.
                              Amiga

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X