Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

After The End - demo "nové" textovky

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    After The End - demo "nové" textovky

    Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: title.gif
Počet zobrazení: 1
Velikost: 88,9 KB
ID: 112394Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: logo.gif
Počet zobrazení: 1
Velikost: 78,2 KB
ID: 112395
    Po delší odmlce jsem se rozhodl, že bych mohl oprášit jednu z textovek, kterou jsem začal dělat někdy víc, jak před rokem. Vydržel jsem u ní pár měsíců - musím přiznat, že to bylo několik nadějných měsíců, kdy jsem se učil nové fígly a zapracovával nové prvky do textovek. Paradoxně vše sabotoval Holy, který závistiv nebyl schopen dodat jednu minihru (a nebo si myslel, že nemá cenu se s tím prgat, kdo ví). Dnešní události mne však donutily k lehkému zamyšlení - zda ve hře nepokračovat i bez dané minihry a vymyslet si a naprogramovat lepší (když jsem zvládl jednu nepovinou, proč ne další). Ale protože času nemám moc, tak bych potřeboval nějaký feedback. Proto uvolňuji pro ctěné hráče alfaverzi prvního levelu. I tak vám vydrží na nějakou tu hodinu hraní. Většina chyb je odstraněna, pouze není součástí druhé intro (mělo by přijít, když jde hráč poprvé spát) a ona minihra, která měla být součástí klání na základně banditů (hráč automaticky vyhraje).
    Textovka je to na klasické poměry poměrně rozlezlá i v této alfa verzi. Proto ji nabízím na HDFku. Pro lepší zahrání si zvolte jako konfiguraci A1200, nicméně hra běží na ECS, 2MB Chip, 68000 (jen dlouho trvá decrunch EXE souboru).
    ate.zip

    ps.: abych nezapoměl - hra má i zvukové efekty (když máte dostatek chip ram, na 1MB ne), takže si repráčky nechte zapnuté
    Naposledy upravil MisticJoe; 16.02.2013, 12:53:16.

    #2
    O: After The End - demo "nové" textovky

    Textovky sice nie su moja salka kavy, ALE tie obrazky su BOMBA !
    A1260 34MB Ram SCSI; A600 Furia EC020; A500; A500+; CDTV; A3000;

    Komentovat


      #3
      O: After The End - demo "nové" textovky

      No jo - když se vhodně zvolí paleta a téma hry, tak se dá v hires-laced kouzilt

      Komentovat


        #4
        O: After The End - demo "nové" textovky

        No tak sa mi uz podarilo dva krat zomriet

        Kedze som textovky nikdy nehraval tak nic necakane to nieje.
        No ale musim povedat ze to vyzera velmi kvalitne spracovane, aj intro, aj interface, aj GFX.
        Ide zadavat len prikazy V,Z,S,J ? Alebo sa daju veci aj brat ? Lebo som sa dostal k Benzinke a chcel som benzin do generatora ale tam som zhynul prvy krat.
        A600 Furia020 | A1200 PiStorm32 Lite | A1200 ACA 1231 | Sharp MZ800 | ZX Spectrum | Didaktik M | Didaktik Gama | C64 U1541II | Atari 800XL | Atari 130XE U1MB+SIDE2 | Nintendo DS | MiST

        Komentovat


          #5
          O: After The End - demo "nové" textovky

          Jako klasicky v mých textovkách: prozkoumej, použij, vezmi/seber (teď nevím), mluv... vše by ti měl popsat příkaz help/pomoc pak máš save/load, atd. Až najdeš mapu, tak si můžeš zobrazit i tu Až najdeš mobil, tak si s ním taky můžeš hrát Až najdeš....nepovim
          Naposledy upravil MisticJoe; 16.02.2013, 11:46:51.

          Komentovat


            #6
            O: After The End - demo "nové" textovky

            Help/Pomoc mi nefunguje. Ale uz som nasiel mobil a ako inac Motorola .
            A600 Furia020 | A1200 PiStorm32 Lite | A1200 ACA 1231 | Sharp MZ800 | ZX Spectrum | Didaktik M | Didaktik Gama | C64 U1541II | Atari 800XL | Atari 130XE U1MB+SIDE2 | Nintendo DS | MiST

            Komentovat


              #7
              O: After The End - demo "nové" textovky

              Nefunguje? No možná to tam ještě není implementované Ale save/load fachá určitě. Jinak ATE není nijak jednoduché a přímočaré, jako mé přechozí textovky. Prozatím tuto alfa verzi dokončil někdy před 3/4 rokem během testingu jen KaiN

              Komentovat


                #8
                After The End - demo "nové" textovky

                A ja sem ji taky dokoncil. Vidim ze si mne beres do ust. Minihra minihra. Kdybys chtel treba jen pexeso ale pan cce napsat Magic the Gathering.

                Komentovat


                  #9
                  O: After The End - demo "nové" textovky

                  Já ti dám MtG. Byla to jednoduchá karetní hra.

                  Komentovat


                    #10
                    O: After The End - demo "nové" textovky

                    Vecer vyskusam
                    ???

                    Komentovat


                      #11
                      After The End - demo "nové" textovky

                      @wolfus no a pak si vezmes krumpac a ja lopatu a MJe za to nekde zahrabeme.

                      Komentovat


                        #12
                        O: After The End - demo "nové" textovky

                        2 holyna: nějakej drzej, ne? Na prgání se vyprdneš a ještě mi budeš pomlouvat hru? Že ti toho křečka vážne utopim!

                        Komentovat


                          #13
                          O: After The End - demo "nové" textovky

                          Holy: Naradie mam vseho druhu, nejak sa dohodneme
                          ???

                          Komentovat


                            #14
                            After The End - demo "nové" textovky

                            Autorem citovaného textu je MisticJoe Přejít na původní příspěvek
                            2 holyna: nějakej drzej, ne? Na prgání se vyprdneš a ještě mi budeš pomlouvat hru? Že ti toho křečka vážne utopim!
                            Jo hod ho do akvarka s rybkama. Kdo ti co pomlouva, jen rikam ze je svinsky tezka. Ze nikdo tou Karosou neodjede.

                            Jo hele svitilna kdyz odecita svitivost a jeji hodnota se dostane pod 10 tak to neodmaze to druhy cislo. Takze je to takovy nehezky.

                            Komentovat


                              #15
                              O: After The End - demo "nové" textovky

                              OK, svítilnu opravím.

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X