Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Poslední změny

Sbalit
Téma je uzavřeno. Pokud se domníváš, že je vhodné jej znovu otevřít, kontaktuj některého z moderátorů.
X
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    (Dokončeno) Poslední změny

    V poslední době jsem si zase trochu výrazněji hrál s portálem jako takovým, což přineslo několik změn. Takže jen krátce:

    Duální přihlášení:
    Mezi portálem a diskuzním fórem je opět funkční můstek JFusion, který umožňuje synchronizaci uživatelských účtů. Registrace probíhá jen přes vBulletin, který má mnohem lepší zabezpečení proti spamu. Pří úspěšné registraci se vytvoří automaticky účet i na portálu. Není tak již třeba vytvářet dva účty. Zároveň funguje duální přihlášení, kdy po přihlášení na fóru budete zároveň přihlášeni i na portálu (pokud na něj následně přejdete) a naopak. Po komunikaci s vývojovým týmem se nakonec podařilo odstranit chybu, která v minulosti měnila údaje na profilech vBulletinu.

    Změna v počítání reputace:
    Jak si už Dedy všiml, včera se všem zmenšil ukazatel reputace (zelený ukazatel u profilu). Na vině je nová verze pluginu pro poděkování, u kterého bylo změněno hodnocení. Pokud nyní kliknete na tlačítko Líbí se mi, pak se danému člověku přičtou k reputaci 2 body (původně 5), tlačítko Poděkovat přičte 5 (původně 10) a Nelíbí se pak naopak odečte -3 (původně -10). Na základě toho pak došlo k přepočítání všech zatím udělených bodů a tím i k danému poklesu. Je to v podstatě blbost a i když chápu, že na velikosti někdy záleží, tohle fakt nemá cenu řešit.

    Změny v účtech: u registrovaných uživatelů na fóru byla odstraněna maximální velikost příloh, zvýšen počet soukromých zpráv na 2500 a pár dalších.

    Nemocenská: z vážných zdravotních důvodů budu od února dlouhodobě zcela mimo scénu. Provoz diskuzního fóra je plně zajištěn, portál bude bohužel v původním stavu. Zároveň už také nemám přístup k administračním funkcím fóra. V případě potřeby vám bude k ruce někdo jiný, takže se není nutné bát nějakých problémů.
    Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

    #2
    O: Poslední změny

    Brzy se uzdrav!

    Komentovat


      #3
      O: Poslední změny

      Tak potom dej vědět kdy mám přijet na to pivo , a hlavně zdraví, i když zdravých prý bylo na Titanicu hodně ............
      Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

      Komentovat


        #4
        O: Poslední změny

        Dej se do kupy Probe, hodně štěstí ať to zdraví slouží a my Tě můžeme zase brzy oblažovat svými, ne vždy "inteligentními", nápady okolo portálu a fóra
        A1200, Blizzard 1230/50MHz, 64MB RAM, CF-IDE 2GB, WHDLoad registered; CD32; C128, FDD 1541 II; C64 I, FDD 1541 I, UK1541 2GB
        A600 HD,
        2MB Chip, Fúria EC020 inside

        Komentovat


          #5
          O: Poslední změny

          Autorem citovaného textu je Prober Přejít na původní příspěvek
          Nemocenská: z vážných zdravotních důvodů budu od února dlouhodobě zcela mimo scénu. Provoz diskuzního fóra je plně zajištěn, portál bude bohužel v původním stavu. Zároveň už také nemám přístup k administračním funkcím fóra. V případě potřeby vám bude k ruce někdo jiný, takže se není nutné bát nějakých problémů.
          Na to zapomeň, Ty se dáš do kupy a přestaň mne srát! )
          Amiga - PMD 85

          Komentovat


            #6
            O: Poslední změny

            Tak mně zarazilo, že oznámení o novém příspěvku přišlo z emailu skoda1202 ... Takže typuju, že je zde novým diktátorem Předseda Probere, Tobě přeju co nejméně zdravotních komplikací a brzké uzdravení.
            www.oldcomp.cz
            party.oldcomp.cz

            Komentovat


              #7
              O: Poslední změny

              Ach jo, už se to provalilo...

              Jarda mě ze zdravotních důvodů požádal, abych to tu pohlídal než se dá dohromady. Takže ano, jsem tady nový sekční šéf, ale nečekejte žádné drastické zásahy, budu to tu jen mírně moderovat - přesouvání příspěvků, usměrňování off-topiců a případné umravňování flamewarů. Jo a samozřejmě střílení ataristů .
              "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

              Komentovat


                #8
                O: Poslední změny

                S tím Atari to asi nikdy neskončí... ).
                Amiga - PMD 85

                Komentovat


                  #9
                  O: Poslední změny

                  Mám nabito, hlásím se do služby! A Proberovi samozřejmě hodně zdraví!
                  Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                  Komentovat


                    #10
                    O: Poslední změny

                    Pripajam sa k prianiu skoreho uzdravenia a hlavne si dovtedy nerob stresy kvoli nam
                    ???

                    Komentovat


                      #11
                      O: Poslední změny

                      A od Nás z Výškovic...abys měl na vědomí,že Ti držíme palečky !
                      A jedno 8mi bitové Atarko budeme pro Tebe hýčkat,
                      popřípadě Ti jej můžeme donést jako podhlavník,
                      má právě ten správnej úhel náklonu.

                      Komentovat


                        #12
                        O: Poslední změny

                        Autorem citovaného textu je Predseda Přejít na původní příspěvek
                        Jo a samozřejmě střílení ataristů .
                        Hmm, uz je to trapny...
                        Bohuzel jen A500 s pameti navic + Atari 2600 7800 320XE/130XE/800XE/800XL/600XL + 1040STE 4MB/1040STFM + SIO2SD + SatanDisk + ZX+ + Malina RetroPi + i par PCcek... atd...

                        Komentovat


                          #13
                          O: Poslední změny

                          Pevne zdravie, to je zaklad. Nech Ta daju cim skor do poriadku a plny sil sa vrat. To vies, ruka diktatora tu bude chybat
                          A1260 34MB Ram SCSI; A600 Furia EC020; A500; A500+; CDTV; A3000;

                          Komentovat


                            #14
                            O: Poslední změny

                            Drzime palce.
                            MiST | Amiga 600 Furia EC020 | Amiga 1200 ACA 1231 | Sharp MZ800 | ZX Spectrum 48k | Didaktik M | Didaktik Gama | C64 U1541II | Atari 800XL | Atari 130XE U1MB+SIDE2.

                            Komentovat


                              #15
                              O: Poslední změny

                              Takže s tím pivkem někdy v únoru to asi nevypadá? Jedno či dvě zvládneš ne?
                              Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X