Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Loga na case

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #31
    O: Loga na case

    Aby to nakonec nedopadlo jak v té klasické pohádce, jak si někdo chtěl na amigistech namastit kapsu...
    Panda Libor

    Komentovat


      #32
      O: Loga na case

      Autorem citovaného textu je Dedy Přejít na původní příspěvek
      Ještě pořád nevidím cenu, za A4, a množstevní slevu
      Sakra, vy důchodci si na ty slevy fakt nějak potrpíte
      Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

      Komentovat


        #33
        O: Loga na case

        Autorem citovaného textu je Delihc Přejít na původní příspěvek
        Aby to nakonec nedopadlo jak v té klasické pohádce, jak si někdo chtěl na amigistech namastit kapsu...
        A tady je krásně vidět ten český přístup. Chceš něco pro někoho udělat a nakonec tě ještě označí za zloděje. EXO, já ti to říkal
        Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

        Komentovat


          #34
          O: Loga na case

          No podle ohlasu se vejdem všichni na jednu A4. To nemám nic proti, někteří prostě mají rádi své miláčky v originální stavu tak, jak je matka Commodorovna porodila ;o)
          http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

          Komentovat


            #35
            O: Loga na case

            No jo, ale co mi co nám tam logo chybí. Já si při nejhorším vytisknu to co předělal Jack-3D a dam si to pod tenoučké plexy. Jinak pokud by to šlo sem hodit ve vysokém rozlišení tak bych se nezlobil.

            Komentovat


              #36
              O: Loga na case

              Já to myslel jako vtip a zlodějem sem nikoho neoznačil, ale tak to u Amigy přece chodí... (a ten přístup není český, ale spjat s amigou od té doby co krachnul commodore...)
              Naposledy upravil Delihc; 05.02.2014, 21:27:51.
              Panda Libor

              Komentovat


                #37
                O: Loga na case

                Krásné logo na starších COMMODORE amigách bych asi neměnil, ale s novější verzí je to o něčem jiném. Sice jsou novější a1200 krásně bílé, ale logo je ostudné. To bych určitě rád vyměnil a napadla mě varianta 3D ETIKETY (samolepka, která se zalévá do pryskyřice)

                Zde jsem našel firmičku, která by mohla zhotovit i jednotlivé kousky . . . http://www.etikety-samolepky.cz/logoprint.html

                Trochu jsem si pohrál s etiketou a líbila by se mi čistě bílá varianta: Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: Amiga_stitky FINALwhite.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 4,1 KB
ID: 107774
                CD32*PARAVISION*8MB*Cf4GB

                Komentovat


                  #38
                  O: Loga na case

                  JJ Ecomácký logo AMIGA taky ještě dodělám, jako čtvrtou variantu.

                  @Drake: Na co potřebuješ hi-res? Já to dělám ve vektoru a sem vkládám jen ukázky abyste měli možnost si vybrat, říct co je špatně apod. Finální Corel sem pak taky dám.
                  http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                  Komentovat


                    #39
                    O: Loga na case

                    Autorem citovaného textu je vvasha Přejít na původní příspěvek
                    Krásné logo na starších COMMODORE amigách bych asi neměnil, ale s novější verzí je to o něčem jiném. Sice jsou novější a1200 krásně bílé, ale logo je ostudné. To bych určitě rád vyměnil a napadla mě varianta 3D ETIKETY (samolepka, která se zalévá do pryskyřice)

                    Zde jsem našel firmičku, která by mohla zhotovit i jednotlivé kousky . . . http://www.etikety-samolepky.cz/logoprint.html

                    Troc
                    Ta samolepka politá pryskyřicí to je přesně to co jsem si představoval

                    Komentovat


                      #40
                      O: Loga na case

                      Tak to je skvělé Corel je super. Mě jen nějak nedocvaklo, že to co sem dáváš jsou jen náhledy.

                      Komentovat


                        #41
                        O: Loga na case

                        Autorem citovaného textu je vvasha Přejít na původní příspěvek
                        Trochu jsem si pohrál s etiketou a líbila by se mi čistě bílá varianta: [ATTACH=CONFIG]5154[/ATTACH]
                        Jen pro info, originální nálepka A1200HD znamenala, že Amiga měla v základu 20 MB disk. Nálepka A1200HD/40 byl model s diskem 40 MB -> tedy nezaměňovat s označením procesoru 68040 ;o) Proto jsem ve svých verzích nálepek tyto tva druhy nechal a přidal ještě A1200CF jako Compact Flash.

                        Na druhou stranu si myslím, že v každé Amize vybavená akcelerátorem ať 030, 040, 060 nebo PPC je HDD samozřejmostí a "HD" tudíž již na nálepce nemusím nezmiňovat.
                        http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                        Komentovat


                          #42
                          O: Loga na case

                          Ale to bys měl samozřejmě zpracovat taky verzi s CF (Compact Flash) a MD (MicroDrive)
                          Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                          Komentovat


                            #43
                            O: Loga na case

                            Máš pravdu ve finální verzi bych chtěl mít A1200/030 a trochu větší velikost čísel než je na mém vzorečku, taky rozlišení je bída ale je to jen nástřel pro představu
                            CD32*PARAVISION*8MB*Cf4GB

                            Komentovat


                              #44
                              O: Loga na case

                              No a já bych hlavně chtěl A4000/040 tu verzis fajfkou

                              Komentovat


                                #45
                                O: Loga na case

                                Tak se mi to líbí, CF už je, MD dodělám, Escomáckej štítek se právě rýsuje.
                                http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X