Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Sony MPF 920-Z

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #31
    Autorem citovaného textu je Chain Přejít na původní příspěvek
    zadnou

    ne, vazne, chodi ti i bez tech hradel i v te xcopy?
    Zkusim to schrnout chronologicky, jelikož ty jednotlivé úpravy vznikaly v průběhu několika let.
    Takže první kousky vznikly někdy v roce 2004 na Sonkách vyrobených tuším 2002-2003 podle návodu z netu s přidanýma hradlama. NODOS v poho, o problému s X-COPY sem zatím neměl tušení, neb mým favoritem byl SuperDuper. Začátkem 2007 se rozjíždí debata o úpravách mechanik 920-Z a já přicházím se svou troškou do mlýna. Joska tvrdí, že hradel netřeba, že stačí signály READY a DISK CHANGE najít a vyvézt na fdd konektor. Bingo, jde to! Po pár týdnech se začnou ozývat hlasy, že je problém s X-COPY, zkouším, a je to pravda. V té době mám však k dispozici už jen jednu fdd s hradlama, ostatní sem pustil do světa. X-COPY na ní jede...
    Neřeším to, jelikož ho nepoužívám a ostatním navrhuji vyzkoušené alternativy. Dále předělávám mechaniky jednodušší metodou na Sonkách vyrobených 2005-2006. Kromě X-COPY na nich jede fše...
    V současnosti jirrka22 zjišťuje, že na novějších Sonkách nejede mrtě věcí...

    Našel sem to schéma původní úpravy, jak je vidět, všechny potřebné signály, včetně INDEXu jdou z hradel...
    Přiložené soubory

    Komentovat


      #32
      PYČO index z hradel!
      Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

      Komentovat


        #33
        Autorem citovaného textu je IDEfix Přejít na původní příspěvek
        Zkusim to schrnout chronologicky, jelikož ty jednotlivé úpravy vznikaly v průběhu několika let.
        Takže první kousky vznikly někdy v roce 2004 na Sonkách vyrobených tuším 2002-2003 podle návodu z netu s přidanýma hradlama. NODOS v poho, o problému s X-COPY sem zatím neměl tušení, neb mým favoritem byl SuperDuper. Začátkem 2007 se rozjíždí debata o úpravách mechanik 920-Z a já přicházím se svou troškou do mlýna. Joska tvrdí, že hradel netřeba, že stačí signály READY a DISK CHANGE najít a vyvézt na fdd konektor. Bingo, jde to! Po pár týdnech se začnou ozývat hlasy, že je problém s X-COPY, zkouším, a je to pravda. V té době mám však k dispozici už jen jednu fdd s hradlama, ostatní sem pustil do světa. X-COPY na ní jede...
        Neřeším to, jelikož ho nepoužívám a ostatním navrhuji vyzkoušené alternativy. Dále předělávám mechaniky jednodušší metodou na Sonkách vyrobených 2005-2006. Kromě X-COPY na nich jede fše...
        V současnosti jirrka22 zjišťuje, že na novějších Sonkách nejede mrtě věcí...

        Našel sem to schéma původní úpravy, jak je vidět, všechny potřebné signály, včetně INDEXu jdou z hradel...
        Ako na to pozeram, ako si mi nedava logiku aby bol prepojeny ten Index do hradla, dlzka Indexoveho signalu je 2-5ms. Skor si myslim, ze by tam mal byt signal MOTORON! To by vysvetlovalo preco nebezi X-Copy, neskusis zaexperimentovat?
        Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
        Furiatune homepage

        Komentovat


          #34
          Autorem citovaného textu je Chain Přejít na původní příspěvek
          PYČO index z hradel!
          A sakra, napsal sem hovadinu a on si toho někdo všim..........sakra.....


          To Boboo : to X-COPY mi tenkrát na té posledí flopce s hradlama chodilo, experimentům se nebráním, horší to bude "na čem experimentovat" neb mám dojem, že i tuhle sem někomu přenechal...

          Budu muset stvořit nového Frankensteina...

          Komentovat


            #35
            Dneska jsem trochu ponocoval ale nakonec se to vyplatilo.Po par nezdarenych pokusech jsem na to kapnul.X-COPY i vsechny NDOS hry jedou skvele. Zmeny jsem zaznacil do obrazku.

            Bastlení zdar a zase nekdy
            Přiložené soubory

            Komentovat


              #36
              no ze by to z toho bylo jasny?
              Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

              Komentovat


                #37
                Ještě by to chtělo aspoň fotku štítku, ať víme o kterou revizi 920 Z se jedná

                Komentovat


                  #38
                  Autorem citovaného textu je jirrka22 Přejít na původní příspěvek
                  Dneska jsem trochu ponocoval ale nakonec se to vyplatilo.Po par nezdarenych pokusech jsem na to kapnul.X-COPY i vsechny NDOS hry jedou skvele. Zmeny jsem zaznacil do obrazku.

                  Bastlení zdar a zase nekdy
                  Vies aj opisat co si vlastne urobil, alebo nahoda je blbec?
                  Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                  Furiatune homepage

                  Komentovat


                    #39
                    ja neviem ale pripada mi to presne ako to je v navode, co je tam ine?

                    Komentovat


                      #40
                      Uz jsem fotku revize na tento server jednou daval.Projed si celou diskuzi

                      Komentovat


                        #41
                        Autorem citovaného textu je eddie Přejít na původní příspěvek
                        ja neviem ale pripada mi to presne ako to je v navode, co je tam ine?
                        Je tam jedna velka zmena.Spojeni pinu 34 s pinem 39 na IO ktery by mel mit na starosti \RY signal

                        Komentovat


                          #42
                          Autorem citovaného textu je Boboo Přejít na původní příspěvek
                          Vies aj opisat co si vlastne urobil, alebo nahoda je blbec?
                          Musel jsem precist hafo diskuzi a nakonec jsem na to prisel.Ale mas pravdu.Bylo to hlavne zkouseni.Abych rekl pravdu podarilo se mi to napodruhe.

                          Komentovat


                            #43
                            Autorem citovaného textu je jirrka22 Přejít na původní příspěvek
                            Uz jsem fotku revize na tento server jednou daval.Projed si celou diskuzi
                            Máš pravdu

                            Komentovat


                              #44
                              Dneska jsem trochu ponocoval ale nakonec se to vyplatilo.Po par nezdarenych pokusech jsem na to kapnul.X-COPY i vsechny NDOS hry jedou skvele. Zmeny jsem zaznacil do obrazku.

                              Bastlení zdar a zase nekdy
                              Bingo! A je po problému...

                              Pin 39...tss...kde já přišel k tomu 21?

                              Komentovat


                                #45
                                dotaz

                                som to skusil zblastit na inej starsej revizii a este na fdd z amigakitu (ktora ako som po otvoreni zistil je tiez sony 920 ale nema stitok.)

                                Obidve sa spravaju s touto poslednou upravou rovnako sa chytia na chvilu a potom necitaju vobec nic a pri prechode do WB mam 3x (df1 df2 df3) ikonky s ?????

                                tak neviem, robi to rovnako na A600 a A1200.

                                mam jednu zblastenu sony podla obrazka v uvodnom prispevku a ta ide na 90% (ale to uz som tu riesil a tych 10% je s NDOS vo WB ide podla mna 100%)

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X