Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Setkání amigistů v Ostravě

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Setkání amigistů v Ostravě

    Nedávno Prober rozesílal klukům z Ostravy mejl s návrhem na nějaký ten sraz v Ostravě. Ozval se jenom EXA, já a InfinityX což je teda bída. Kluci, snad není problém zvednout prdel a zajít na škopek. Já už pomalu začínám chápat jardovy řeči o lenoře.

    #2
    O: Setkání amigistů v Ostravě

    A co tak vlákno sem i pro ty co by se možná stavili?
    Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

    Komentovat


      #3
      O: Setkání amigistů v Ostravě

      Odpovídat na něčí Emaily...proooč by se někdo vobtěžoval..." Klasika " !
      Ale když už něco někomu rozešle Admin Fora a Lidičkové si hrajou na " Mrtvé Brouky ",...Hmmm...nějaký divný,žééé !
      Tady tenhle ten " Jev " je normální a nepřímo snad ukázkovej - uzákoněnej standart v tomto státě !!!
      Mám zato,že právě na tohle téma by se daly sepsat Romány na pokračování !

      --------------------------------------------------------------------------------------------------
      Autorem citovaného textu je Scavenger Přejít na původní příspěvek
      Nedávno Prober rozesílal klukům z Ostravy mejl s návrhem na nějaký ten sraz v Ostravě.
      Ozval se jenom EXA, já a InfinityX což je teda bída. Kluci, snad není problém zvednout prdel a zajít na škopek.
      Já už pomalu začínám chápat jardovy řeči o lenoře.

      Komentovat


        #4
        O: Setkání amigistů v Ostravě

        Začínám si toho taky všímat. Nevím co s těma lidma je, on Prober musí ležet hodně lidem v žaludku nebo už nevím.

        Komentovat


          #5
          O: Setkání amigistů v Ostravě

          Když víte, co jsou Amigisti zač, tak se furt tak nedivte ;o)

          Občas než někoho sprdnout, je lepší se buď přizpůsobit a nebo dotyčné motivovat. Napsali jste třeba do pozvánky, že bude chlast a chlebíčky?
          http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

          Komentovat


            #6
            O: Setkání amigistů v Ostravě

            Oni budou chlebíčky zadara? Je nějakej limit na osobu?

            Komentovat


              #7
              O: Setkání amigistů v Ostravě

              Můžeš si bejt Mirku jistej,že specielně TY Info obdržíš,není důvod proč Né !
              Momentálně je "špatná konstalace hvězd",ale vždy se s tím dá něco dělat...uvidíme.
              Každopádně však Dík za projevenej zájem o dannou věc,(třeba nyní ode Mne) !
              -------------------------------------------------------------------------------------------------------
              Autorem citovaného textu je Dedy Přejít na původní příspěvek
              A co tak vlákno sem i pro ty co by se možná stavili?

              Komentovat


                #8
                O: Setkání amigistů v Ostravě

                Honzooo,prosím Tě,( protože toužím po vědění ),pokus se jen tak v kostce zde nastínit ,
                jakže by se v "Dnešní době" měla motivovat Česká Amiga-Komunita ???
                To ještě asi tak před 25 léty zde fakt byla šance někoho motivovat ,
                "Dnes" zde tzv. Zdech pes a Lidičkové jsou lhostejní k čemukoliv,
                nemáš šanci se zavděčit ,to prostě již nejde !!!

                ---------------------------------------------------------------------------------------------------------
                Autorem citovaného textu je jack-3d Přejít na původní příspěvek
                Když víte, co jsou Amigisti zač, tak se furt tak nedivte ;o)

                Občas než někoho sprdnout, je lepší se buď přizpůsobit a nebo dotyčné motivovat. Napsali jste třeba do pozvánky, že bude chlast a chlebíčky?

                Komentovat


                  #9
                  O: Setkání amigistů v Ostravě

                  Já jsem Jackovi vděčný za to, že koná Resetkání až až.
                  Amiga - PMD 85

                  Komentovat


                    #10
                    O: Setkání amigistů v Ostravě

                    Víš jaká byla motivace prvního RESETkání? Aby přišlo co nejvíc lidí, abychom se navzájem poznali. Aby přijeli lidičky z Moravy, Slovenska a Čech. Aby lidi s sebou přivezli i tvorbu a mohli jsme udělat plnohodnotné demoscene compo. Poznal jsem, to nemá smysl, honit se za něčím, čeho v našich končinách již nelze dosáhnout. Poznal jsem, že to, co akci dělá akcí, není počet návštěvníků, ale průběh akce, jaká zavládne atmosféra, pohoda, klima... Akci mohou nakonec tvořit třeba jen 3 lidi a užijou si víc, než aby se sešlo 50.

                    Jaká je motivace následujícího RESETkání? Je úplně jiná. Bude to znít divně, ale akci dělám kvůli sobě. Chci si odpočinout od práce a všedních záležotostí, chci si udělat pohodu, pustit si demča na plátně a nahlas, dát si k tomu škopek, zapařit mulťák s bráchou a kámošema, kteří mají rádi tutéž pohodu. Nechci nikoho do ničeho nutit, honit, nadbíhat nebo dokonce mo-ti-vo-vat. Kdo si chce ve stejném stylu odpočinout a RESETnout mozek jako já, ten je na příštím RESETkání vítán.
                    http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                    Komentovat


                      #11
                      O: Setkání amigistů v Ostravě

                      Autorem citovaného textu je jack-3d Přejít na původní příspěvek
                      Občas než někoho sprdnout, je lepší se buď přizpůsobit a nebo dotyčné motivovat. Napsali jste třeba do pozvánky, že bude chlast a chlebíčky?
                      Počkej, jako abych si zašel s klukama na jedno nebo dvě piva, tak musím dělat extra pozvánky, najímat sál s hosteskama a platit pohoštění?

                      Autorem citovaného textu je jack-3d Přejít na původní příspěvek
                      Víš jaká byla motivace prvního RESETkání?
                      Proboha, ale tady se colou dobu mluví jen o sednutí k pivu na pár hodin. Proč do toho taháš Resetkání? Já s těma pár lidma nechci zakládat společnou domácnost Resetkání je určitě fajn, ale tady pleteš jahody s ananasem Ale jsem rád, že si tady děláš reklamní akci

                      Komentovat


                        #12
                        O: Setkání amigistů v Ostravě

                        Autorem citovaného textu je Scavenger Přejít na původní příspěvek
                        Ale jsem rád, že si tady děláš reklamní akci
                        A kde jinde ;o)
                        http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                        Komentovat


                          #13
                          O: Setkání amigistů v Ostravě

                          Autorem citovaného textu je jack-3d Přejít na původní příspěvek
                          A kde jinde ;o)
                          No, podle toho co mi tady radíš pro sednutí na jedno, tak to bys měl pro Resetkání mít billboardy ve všech větších městech a televizní reklamu v hlavním vysílacím čase

                          Komentovat


                            #14
                            O: Setkání amigistů v Ostravě

                            Vskutku až neskutečný,co že se může zde během tzv. sekundy vyklubat za "Obluda" jen z jedné věty a umocněno navíc,když si dannou myšlenku "NĚKDO" špatně vysvětlí ve Svéé makovičce a navíc to ještě překroutí,(postačí k tomu i pouze jeden "Náhodilej"čtenář),a téma nabere v ten moment jinou Dimenzi ! Mám zato,že ve jmenovce tohoto vlákna je to snad zcela jasně nastíněno,že se jedná o Ostravu,(diskuze o RESETkání je v jiném vláknu).Taktéž jak již v prvopočátcích napsal Scavenger: Kluci, snad není problém zvednout prdel a zajít na škopek. NIKDE není uvedeno,že by se tady v Ostravě mělo pořádat nějaké tzv. RESETkání,nebo cokoliv jiného podobného,
                            ( nebo si to tady někdo vyčetl mezi řádky ? ).
                            Takže se fakt,( Info pro špatně chápající čtenáře ),jedná pouze o nějakej ten obyčejnej SCUK Lidiček,kteří mají stejnou Nostalgickou zálibu v tomto případě AMIGA.Nééé,že si každej dotáhne plnej kufr Svého "Nádobička"a začne to rozbalovat a předvádět.
                            ANO...pouze si jen tak hopnout na nějaké to pivko,pokecat...NIC víc a NIC mín !!! Je Nás tady na Ostravě asi 17 Lidiček,kteří jsou zde registrovaní,( Já kupříkladu vím ještě o jinejch) ,takže Jarda-Prober se tehle myšlenky chopil a rozeslal právě těmto Lidičkám Emaily za tímto účelem a výsledná reakce je zde...Katastrofa...Ufff !!!
                            Prostě Paráda...pěkně si to vykračujeme do toho Nového roku ,( ruku v ruce...bok po boku,málem z nožem na krku...fakt Super ) !!!
                            Asi to bude tím,( jinak si to asi nedovedu vysvětlit ), že Jsem jeden z mála těch,co se za celej Svůj život nestihnul komukoliv přispůsobit a Jsem tomu rád,ani "Komančům" se to nelíbilo, ( jak zde již někdo vtipně poznamenal,že by se mělo ) !
                            Naposledy upravil EXA; 26.01.2014, 12:59:08.

                            Komentovat


                              #15
                              O: Setkání amigistů v Ostravě

                              Autorem citovaného textu je EXA Přejít na původní příspěvek
                              Vskutku až neskutečný,co že se může zde během tzv. sekundy vyklubat za "Obluda" jen z jedné věty a umocněno navíc,když si dannou myšlenku "NĚKDO" špatně vysvětlí ve Svéé makovičce a navíc to ještě překroutí,(postačí k tomu i pouze jeden "Náhodilej"čtenář),a téma nabere jinou Dimenzi ! Mám zato,že ve jmenovce tohoto vlákna je to snad zcela jasně nastíněno,že se jedná o Ostravu,(diskuze o RESETkání je v jiném vláknu).Taktéž jak již v prvopočátcích napsal Scavenger: Kluci, snad není problém zvednout prdel a zajít na škopek. NIKDE není uvedeno,že by se tady v Ostravě mělo pořádat nějaké tzv. RESETkání,nebo cokoliv jiného podobného,(nebo si to tady někdo vyčetl mezi řádky ?).
                              Takže se fakt,(Info pro špatně chápající čtenáře),jedná pouze o nějakej ten obyčejnej SCUK Lidiček,kteří mají stejnou Nostalgickou zálibu v tomto případě AMIGA.Nééé,že si každej dotáhne plnej kufr Svého "Nádobička"a začne to rozbalovat a předvádět.
                              ANO...pouze si jen tak hopnout na nějaké to pivko,pokecat...NIC víc a NIC mín !!! Je Nás tady na Ostravě asi 17 Lidiček,kteří jsou zde registrovaní,(Já kupříkladu vím ještě o jinejch),takže Jarda-Prober se tehle myšlenky chopil a rozeslal právě těmto Lidičkám Emaily za tímto účelem a výsledná reakce je zde...Katastrofa...Ufff !!!
                              Prostě Paráda...pěkně si to vykračujeme do toho Nového roku ,( ruku v ruce...bok po boku,málem z nožem na krku...fakt Super ) !!!
                              Asi to bude tím,(jinak si to asi nedovedu vysvětlit),že Jsem jeden těch,co se za celej Svůj život nestihnul komukoliv přispůsobit,(jak zede již někdo vtipně poznamenal,že by se mělo) !
                              Teším se na proběhnutí vašeho dalšího setkání .
                              Amiga - PMD 85

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X