Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

LHA jak dostat na disketu aby se rozjela ? + Jak připravit CF pro amigu na PC

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #16
    .hdf subor je image harddisku amigy

    a da sa pripojit asi len pod WinUAE

    Komentovat


      #17
      Autorem citovaného textu je davesade Přejít na původní příspěvek
      Nejjednodušší je připravit si to všechno ve WinUAE. Na portále najdeš návod ode mne pro začátečníky. Nejprve si připravíš disk v Amize pomocí HD Toolboxu, pak jej dáš do PC, nasypeš na něj ClassicWB a pak zpátky do Amigy. Hotovo.
      a prosim te,kde najdu ten navod? Vsechno jsem prolezl a asi su slepej? A jeste jedna otazecka, PC dokaze precist CF z Amigy ? Ja to uz zkousel strcit do PC pres redukci CF to USB, disk tam sice je(sprava disku) ale nevidim ho (tento pocitac)a chce abych CF naformatoval.

      Komentovat


        #18
        Ani WinUAE ho nevidi, ked zaskrtnes "Add PC drives"?
        ???

        Komentovat


          #19
          www.oldcomp.cz
          party.oldcomp.cz

          Komentovat


            #20
            Mazec! Diky, to je presne co potrebuji....dam pak vedet,jak jsem dopadl

            Komentovat


              #21
              tak jsem dopadl jak husiti u Chlumce ! Ten návod je pro instalaci z ADF souboru. Zkousel jsem vsechno mozny ve Winuae a nijak jsem nepochodil. CF mam pripojenou k PC, ve Winuae ji mam prirazenou,perfektne funguje,jako by byla normalne v Amize. Ale Ja potrebuji na CF nainstalovat ClassicWB ktery je v HDF. Proste nejak donutit,aby spustena instalace ClassicWB v HDF se zacala instalovat na CF...nevim jak to donutit aby to nejak rozbaloval nebo co, na CF....jsem z toho uz Trotl. Existuje tu nekdo kdo ma na skutecne A1200 funkcni ClassicWB Full a jak to tam nainstalil ..diiiky ????

              Komentovat


                #22
                Ten HDF soubor si tam připoj a celej obsah jen překopíruj na prázdný bootovací odddíl na CF kartě

                Komentovat


                  #23
                  na prekopirovanie je lepsie pouzit napr. Dopus nieco ako NortonCommander na PC

                  Komentovat


                    #24
                    Autorem citovaného textu je eddie Přejít na původní příspěvek
                    na prekopirovanie je lepsie pouzit napr. Dopus nieco ako NortonCommander na PC
                    Tak uz to mam !!! Pres Winuae jsem nainstalil do PC CWB, pak priradil do WUAE CF kartu, spustil CWB a v Dopusu jsem celej systemovej disk prekopcil na CF kartu a ejhle...hotovo a funkcni na skutecne A1200

                    Komentovat


                      #25
                      Cha chaa tak to ma byt
                      Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

                      Komentovat

                      Zpracovávám...
                      X