Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

OpenDUNE

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Software 68k OpenDUNE

    Novacoder vydal port OpenDUNE pro m68k

    Requirements:

    1) An RTG Amiga with a fast 68040 processor
    2) AHI installed (v4.18 recommended)
    3) 3.1 ROMS (3.0 ROMS may cause it to run slowly)
    4) A copy of the PC game data files


    Features:

    * RTG SDL port
    * MIDI support
    * AHI Sound support
    * Fullscreen and window mode support


    #2
    O: OpenDUNE

    Aha, to je PC verze s namluvenym intrem! Jedna z mala veci, kterou melo PC lepsi, nez Amiga, super prace! Myslel jsem, ze to Novacoder uz zabalil, tohle rad vidim.
    Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

    Komentovat


      #3
      O: OpenDUNE

      Nojo taky jsem se divil ze to mluvi. Pc verzi jsem nikdy nehral. Zatim temer vsechny Novacoder porty mi fungujou i pod MorphOS
      Naposledy upravil ghh; 19.04.2019, 00:39:09. Důvod: vypadlo tam pismenko
      Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

      Komentovat


        #4
        O: OpenDUNE

        Autorem citovaného textu je davesade Přejít na původní příspěvek
        Aha, to je PC verze s namluvenym intrem! Jedna z mala veci, kterou melo PC lepsi, nez Amiga, super prace! Myslel jsem, ze to Novacoder uz zabalil, tohle rad vidim.
        U nej je to jak na houpacce, ted nedavno kdesi zminil, ze si da zase pauzu, ale bude to z povzdali sledovat. Tak uvidime. Me to tak nejak prijde, ze pres "leto" na pocitace kasle, a v zime se tim bavi...

        Komentovat


          #5
          Aj ste v Dune2 niekto rozbehli midi hudbu? Hral som sa s mmp, UaeMidi, CAMD, Midi ports a opendune.ini, ale nic sa mi nepodarilo. Skusal som cez WINUAE.
          A1200/KS3.1/34MB/030/50MHz/16GB SD-IDE/INDIVISION/A1200/KS3.1/66MB/060/66MHz/16GB SD-IDE/INDIVISION MK2/WHDLOAD REG/

          Komentovat


            #6
            Predpokladam, ze to MIDI sa asi nikomu nepodarilo. Dost som sa s tym hral, pozeral rozne stranky a postupy (jeden bol aj na AMIGA FRANCE), ale aj tak mi to nefungovalo. Ale nakoniec sa predsa len podarilo . Ak niekoho zaujima postup, co mi fungoval, je tento:

            1. Do adresara Opendune som dal doomsound.library, MIDI_instruments, a camd.lha (z toho som vyextrahoval len midiports, cize nepouzil staru verziu camd.library) z Aminetu.
            2. Stiahol som si najnovsiu kniznicu camd.library verziu 40.5 a dal som ju do libs ako aj do opendune adresara.
            3. Stiahol som MMP (multi midi port) a ten umiestinil do DEVS/MIDI adresara
            4. V subore opendune.ini aktivoval prepinac camdmidi=1 (tu si treba nastavit aj cestu k datam hry pre prepinac datadir)
            5. Vo WINUAE v HOST/IO ports zmenil MIDI OUT z NONE na Microsoft MIDI Mapper
            6. Spustil Midiports preferencie, oznacil internal serial presunul vpravo ako aktivne a ulozil.
            7. Spustil hru.


            Co mi trosku vadi, ze hudba je dost hlasna, takze rec v uvodnom deme skoro nepocut. Pozeral som hlasitost hudby aj v hre ako v ini subore, ale nic som nenasiel. Asi sa to neda regulovat.

            Poznamka: Bod 2 a 3 som stiahol tu: http://web.archive.org/web/201106080...cgi?camd.khtml
            Naposledy upravil Omachel; 16.02.2023, 14:06:00.
            A1200/KS3.1/34MB/030/50MHz/16GB SD-IDE/INDIVISION/A1200/KS3.1/66MB/060/66MHz/16GB SD-IDE/INDIVISION MK2/WHDLOAD REG/

            Komentovat


              #7
              Skus si doinstalovat nejaky virtualny MIDI nastroj. Napriklad Virtual MIDI Synth. V nom si mozes namapovat namiesto standardneho Windowsackeho vystupu akykolvek soundfont, ktory moze jednak hrat stokrat kvalitnejsie, ale asi by sa mala dat upravit aj jeho hlasitost v mixeri.
              ???

              Komentovat

              Zpracovávám...
              X