Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Benq BL702A

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #16
    O: Benq BL702A

    Ahoj, jeden bych vzal, pokud bys byl ochoten dovést a předat v Ostravě. Za dopravu bych ti dal 15 e. Mohl bys to pro mě udělat? Nevím jak to objednat, zdali na sebe a poprosit tě v případě souhlasu o odběr, což bych jim napsal do poznámky. Děkuji za jakoukoliv odpověď.
    A1200 BPPC 603e/060 240/66 SCSI 128Mb. Indivision MK1, ELBOX FAST ATA 1200, case EZ-Z4, HDD SCSI 10k 36 GB, SCSI ZIP,
    DDS DAT, DVD-RW IDE, optical mouse by EXA, PC KEY 1200

    Komentovat


      #17
      O: Benq BL702A

      Autorem citovaného textu je klacko Přejít na původní příspěvek
      Ahoj, jeden bych vzal, pokud bys byl ochoten dovést a předat v Ostravě. Za dopravu bych ti dal 15 e. Mohl bys to pro mě udělat? Nevím jak to objednat, zdali na sebe a poprosit tě v případě souhlasu o odběr, což bych jim napsal do poznámky. Děkuji za jakoukoliv odpověď.
      Priberu ti jeden. Jeste nekdo z Ostravy a okoli?

      Komentovat


        #18
        O: Benq BL702A

        Mockrát díky. Moje číslo censored. Většinou jsem schopen vyzvednou i dopoledne.
        Ahoj Kamil Klacko
        Naposledy upravil Solaris104; 09.02.2020, 19:31:59.
        A1200 BPPC 603e/060 240/66 SCSI 128Mb. Indivision MK1, ELBOX FAST ATA 1200, case EZ-Z4, HDD SCSI 10k 36 GB, SCSI ZIP,
        DDS DAT, DVD-RW IDE, optical mouse by EXA, PC KEY 1200

        Komentovat


          #19
          O: Benq BL702A

          Smaz si tu zpravu a napis mi to do soukrome zpravy.

          Gdpr je svina

          Komentovat


            #20
            O: Benq BL702A

            k0x tak objednas to na seba alebo jak?
            ???

            Komentovat


              #21
              O: Benq BL702A

              Autorem citovaného textu je Wolfus Přejít na původní příspěvek
              k0x tak objednas to na seba alebo jak?

              klackovi to vezmu

              Komentovat


                #22
                O: Benq BL702A

                Odovolam tedy svou objednavku, diky!
                Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                Komentovat


                  #23
                  O: Benq BL702A

                  Hele, Wolfusi, co kdyby si ukázal ten inzerát tomu známému s tím, že za 40 éček/kus (páč na to nedává záruku) to od něj vezmeš...? Jinak si to může za tuhle svoji cenu nabouchat do kecek.

                  Komentovat


                    #24
                    O: Benq BL702A

                    Autorem citovaného textu je IDEfix Přejít na původní příspěvek
                    Hele, Wolfusi, co kdyby si ukázal ten inzerát tomu známému s tím, že za 40 éček/kus (páč na to nedává záruku) to od něj vezmeš...? Jinak si to může za tuhle svoji cenu nabouchat do kecek.
                    Jestli on to neni ten znamy s tim eshopem

                    Komentovat


                      #25
                      O: Benq BL702A

                      Autorem citovaného textu je k0x Přejít na původní příspěvek
                      Jestli on to neni ten znamy s tim eshopem
                      No tak to by bylo na facku...

                      Komentovat


                        #26
                        O: Benq BL702A

                        Také odvolávám svojí objednávku, ta cena z eshopu je super. Objednal jsem přímo tam.
                        ♦ Amiga 1200 + Blizzard 1230 IV 50MHz, FPU, 64MB RAM + HDD 8GB CF ♦ Pegasos2 600MHz + AmigaOS 4.1 ♦ Amiga 600 ♦ Amiga CDTV ♦ Amiga CD32 ♦

                        Komentovat


                          #27
                          O: Benq BL702A

                          Pouzil som metodu "pohladu zvrchu" a sudruh kolega sa priznal, ze to s tym znamym, ktory akoze rusi sklad zbuchali tak, ze to nakupia z PHC, kazdy si nahodi 10 eur a tak to ponuknu mne. Ja sa priznam, ze som si prihodil dve ecka za manipulaciu a benzin, ale potom mi to prislo blbe (to bolo to znizenie ceny na 68e).
                          Nakoniec som nad tym len mavol rukou, ludia su divni...
                          ???

                          Komentovat


                            #28
                            O: Benq BL702A

                            Autorem citovaného textu je Fery Přejít na původní příspěvek
                            ...ta cena z eshopu je super. Objednal jsem přímo tam.
                            A co jsi dal za poštovné ?
                            Já mám teda 19", ale za ty peníze mě to láká

                            Komentovat


                              #29
                              O: Benq BL702A

                              Autorem citovaného textu je rEVERz Přejít na původní příspěvek
                              A co jsi dal za poštovné ?
                              Já mám teda 19", ale za ty peníze mě to láká
                              Objednával jsem ke známému na Slovensku, poštovné 6€.
                              ♦ Amiga 1200 + Blizzard 1230 IV 50MHz, FPU, 64MB RAM + HDD 8GB CF ♦ Pegasos2 600MHz + AmigaOS 4.1 ♦ Amiga 600 ♦ Amiga CDTV ♦ Amiga CD32 ♦

                              Komentovat


                                #30
                                O: Benq BL702A

                                Ptal jsem se, a do Česka to je 15€.
                                Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X