Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

NetSurf

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Software 68k NetSurf

    Chris Young vydal novou verzi NetSurf 3.6 ve znameni oprav a zvyseni stability.

    Pro prostredi OS 4.x je NetSurf povazovan za stabilni.
    Pro prostred OS 3.5/3.9 se jedna o Betu.

    Pozadovano 32MB RAM.

    K dostani na Aminetu nebo na oficialnich strankach NetSurf.

    #2
    O: NetSurf

    Requirements are AmigaOS 3.5 or 3.9, 32MB RAM.


    citam ze to ide len na OS 3.5, na OS 3.1 to nepojde?
    --------------------------------------------------
    A1200 + Blizzard 1230/50Mhz + 32MB RAM, AMD RYZEN 9 5900x 32GB DDR4 RAM AMD R9 380 4GB, MAC OS X BigSur,

    Komentovat


      #3
      O: NetSurf

      Jestli se to chystáš zkoušet pod AGA na 030/50, tak bych zde rád popsal můj včerejší testing na 060/50, 128 MB pod RTG.

      Zadal jsem amigaportal.cz a loading stránky byl 83 sekund, barvy byly různorodé, nesouvisely s reálným vzhledem, když jsem kliknul na přihlášení, dokázal jsem napsat pouze nick, textbox pro heslo nefungovalo, nešlo do něj psát... Tedy ani jsem se nepřihlásil (původně jsem chtěl do threadu odpovědět právě z nového browseru). A mimochodem, celá takhle věc sežrala přes 60 MB RAM. Po ukončení browseru vyskočil Susped x Reboot error a RAMku to nevrátilo.

      Za mě tedy naprosto nepoužitelná alfa, beta, ... pokusná verze. Ale alespoň to dá spustit, 3.5ka mi nešla vůbec.
      http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

      Komentovat


        #4
        O: NetSurf

        Zkousel jsem to na Drakovi 060/50 a je to sice pomaly , ale uplny peklo to neni Po ukonceni taky suspend error. Predchozi verze beha celkem stabilne (Os3.9).
        Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

        Komentovat


          #5
          O: NetSurf

          http://cy2.uk/netsurfos3

          NetSurf 3.7 (Dev)
          Build date 11.02.2017

          Komentovat


            #6
            O: NetSurf

            Prihlaseni na portal funguje. Ted jestli pujde odeslat komentar
            Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

            Komentovat


              #7
              O: NetSurf

              Komentar odeslat jde. Zda se mi ze je to trochu rychlejsi nez predchozi verze. Bude asi potreba poladit nastaveni fontu
              Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: netsurfmortal.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 78,8 KB
ID: 109140Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: netsurfmortal2.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 60,3 KB
ID: 109139
              Naposledy upravil ghh; 20.02.2017, 02:01:58. Důvod: vic pismen
              Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

              Komentovat


                #8
                O: NetSurf

                Vysla verze 3.8

                Komentovat


                  #9
                  O: NetSurf



                  Surprise! I'm not dead.

                  For anybody who is interested, I would like to know if this build of NetSurf: https://www.cy2.uk/tmp/netsurf_os3_test.lha

                  a) works at all (ie. gets to the main windows without crashing)
                  b) can access secure sites like https://www.howsmyssl.com

                  If I run it here it crashes early on under OS3.5, but not under OS4 (under OS4 has other problems but it isn't designed to run there so that may be normal)

                  If it does crash I'd like to know what system/OS you are using. If you can get any information about where it is crashing (Enforcer hits, etc) that may prove useful.

                  Cheerio!

                  Komentovat


                    #10
                    O: NetSurf

                    Chtělo by to pro WOS.
                    Amiga 4000T (060, PPC, Mediator) | Amiga 1200T (Apollo 1240) | Amiga 1200T (Apollo 1260, Mediator) | Amiga 1200 (TF1260) a pár dalších A1200 ...

                    Komentovat


                      #11
                      O: NetSurf

                      Autorem citovaného textu je TheMrKocour Přejít na původní příspěvek
                      Chtělo by to pro WOS.
                      jeste to tak
                      Tahle verze vyzaduje Reaction, takze omezeni na OS3.5/3.9, tim padem odpada OS3.0, 3.1, 3.1.4.
                      Ted jeste verzi pro Wos a dohromady to bude pro 5 uzivatelu, z toho 2 z ceska

                      Komentovat


                        #12
                        O: NetSurf

                        Tři ;o)
                        http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                        Komentovat


                          #13
                          O: NetSurf

                          uu - kde jsi? bran se!

                          Komentovat


                            #14
                            Tak jsem otestoval novou verzi NetSurf 3.10 beta pod OS3.x a AmiSSL 4.5 (040)
                            verze od Chrise Younga z 24.5.2020 mi amigaportal.cz nezabrazi a sekne se, nicmene treba mobilni facebook a gmail zda se trosku funguji

                            Zato ve verzi od Artura Jarosika ze zari 2019 amigaportal.cz "skoro" funguje. Nelze se prihlasit, protoze podpora javascriptu je silne experimentalni a prihlasovaci okynko se vubec neotevre. ale cist se to da...
                            Klikni pro plné zobrazení obrázku  Jméno: forum-titulka.jpg Počet zobrazení: 0 Velikost: 179,4 KB ID: 144119
                            Klikni pro plné zobrazení obrázku  Jméno: forum.jpg Počet zobrazení: 0 Velikost: 154,8 KB ID: 144120

                            Komentovat

                            Zpracovávám...
                            X