Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Fúria EC020 (Parný valec)

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    O: Fúria EC020 (Parný valec)

    mno mam tam sdcko 8GB. ale asi se na nej vyprdnu a poridim zase CFko.
    nicmene to pretaktovani bych bral. kdybych vedel jak a komu.

    Komentovat


      O: Fúria EC020 (Parný valec)

      Ohľadom pretaktovania sa skús obratiť na Bobooa. Prípadne Lotharek?

      Tu je ešte malé info, o CF karte a Microdrive, ktoré som skúšal s popisom rýchlostí prenosu dát:

      Komentovat


        O: Fúria EC020 (Parný valec)

        Podle mě tím nic nezískáš, těch pár procent výkonu navíc nikde nezaznamenáš. Já jsem se třeba od těch všech mých superrychlých amig odvrátil a v A4000 používám jen základní 030 na 25MHz (mohl bych mít 060 na 66 a ppc na 400MHz), v A1200 mám Blizzarda 1220 na 28MHz (mohl bych blizzarda 1260 na 70MHz) atd. Přestal jsem používat všechny WB3.5 a 3.9 a mám WB3.1 Přijde mi to, že je to nejvíc retro, nejvíc to odpovídá tomu, co jsem s amigou prožíval do roku 1995. A hlavně mi na těchto konfiguracích vše bez problémů funguje.
        Autorem citovaného textu je masoxik Přejít na původní příspěvek
        nicmene to pretaktovani bych bral. kdybych vedel jak a komu.
        Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
        -----------------------------------------------
        Líbí se mi Retropolis

        Komentovat


          O: Fúria EC020 (Parný valec)

          Autorem citovaného textu je DaMi Přejít na původní příspěvek
          Podle mě tím nic nezískáš, těch pár procent výkonu navíc nikde nezaznamenáš. Já jsem se třeba od těch všech mých superrychlých amig odvrátil a v A4000 používám jen základní 030 na 25MHz (mohl bych mít 060 na 66 a ppc na 400MHz), v A1200 mám Blizzarda 1220 na 28MHz (mohl bych blizzarda 1260 na 70MHz) atd. Přestal jsem používat všechny WB3.5 a 3.9 a mám WB3.1 Přijde mi to, že je to nejvíc retro, nejvíc to odpovídá tomu, co jsem s amigou prožíval do roku 1995. A hlavně mi na těchto konfiguracích vše bez problémů funguje.
          Presne tak. Ziskas jen dodrbanou kartu a to si muzes uzit kopec jine zabavy nez premyslet jak ziskat par nezjistitelnych MHz.

          Komentovat


            O: Fúria EC020 (Parný valec)

            ok, asi pravda. dik

            Komentovat


              O: Fúria EC020 (Parný valec)

              Tak a FuriaEC020 je už v predaji aj na www.vesalia.de



              Keď nerátam Vampire 600 V2 (ktoré je momentálne skôr NE-dostupné), tak je to jediná reálne dostupná turbokarta pre Amigu 600. Jens zrejmä zatiaľ neplánuje ďalšiu várku turbokariet ACA620.

              Gratulujem Boboo, je to veľký úspech.

              Komentovat


                O: Fúria EC020 (Parný valec)

                Taky jsem moc toužil po 40 MHz a to jen kvůli tomu, že je to pěkné kulaté číslo (proti 37). Ale i přesto, že karta i s Amigou byla u Boboo-a po delší dobu to prostě není 100% stabilní, je to prostě nad hranicí možností. Na druhou stranu nic mi nechybí. Mám vedle sebe A1200 s Blizardem 1230/50 a obě Amigy jak A1200 tak A600 s Fúrií fungují dá se říct stejně rychle a 100% stabilně.

                Jestli chceš na něco vynaložit energii, tak nevymějšlej overclocking, ale hledej A600 s GAYLE 01. Tím si co se rychlosti IDE o dost pomůžeš.
                http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                Komentovat


                  O: Fúria EC020 (Parný valec)

                  Zelena furia byla Boboo pouze z tve osobni vyroby ne?

                  Komentovat


                    O: Fúria EC020 (Parný valec)

                    Ano, zelene su moje, to video je asi od Amedia Computer od Laurenta
                    Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                    Furiatune homepage

                    Komentovat


                      O: Fúria EC020 (Parný valec)

                      Už si nepamatuju kdo, ale jestli někdo chcete GAYLE 01 desku (recapovaná) za 75 EUR, držím to na Amibay: https://www.amibay.com/showthread.ph...00-motherboard

                      Pro nováčky GAYLE 01 chip Fúria využívá pro IDE Speed Mode, tedy disk vám pojede znatelně rychleji než na GAYLE 02.
                      http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                      Komentovat


                        O: Fúria EC020 (Parný valec)

                        Nejsem zrovna příznivce "nepřipravených" recenzí/videí, ale i tak to sem dám...



                        Zajímavé, že si týpek ani nepřečetl základní návod k obsluze (jak zprovoznit PCMCIA, apod...)
                        http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                        Komentovat


                          O: Fúria EC020 (Parný valec)

                          Nevíte co je s amibay.com??? Nějak nejede....


                          Autorem citovaného textu je jack-3d Přejít na původní příspěvek
                          Už si nepamatuju kdo, ale jestli někdo chcete GAYLE 01 desku (recapovaná) za 75 EUR, držím to na Amibay: https://www.amibay.com/showthread.ph...00-motherboard

                          Pro nováčky GAYLE 01 chip Fúria využívá pro IDE Speed Mode, tedy disk vám pojede znatelně rychleji než na GAYLE 02.

                          Komentovat


                            O: Fúria EC020 (Parný valec)

                            Mně Amibay funguje.
                            A500,2xA500+(020),A600,CDTV,CD32,4xA1200(030),A400 0(040),komplet ATARI 8/16/32/64-bit,Didaktik192,Maťo,SharpMZ800,4xC64,C128

                            Komentovat


                              O: Fúria EC020 (Parný valec)

                              Teď už to nahodili, ale včera to bylo plonkový.
                              A1200, Blizzard 1230/50MHz, 64MB RAM, CF-IDE 2GB, WHDLoad registered; CD32; C128, FDD 1541 II; C64 I, FDD 1541 I, UK1541 2GB
                              A600 HD,
                              2MB Chip, Fúria EC020 inside

                              Komentovat


                                O: Fúria EC020 (Parný valec)

                                Furiatune GUI

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X