Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Jackova A600 aneb "oldschool is cool"

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #16
    O: Fúria EC020 (Parný valec)

    Bohužel, jak jsem dostal tak to mám, plechy nebyly, jinou A600 nemám, ale po čase se po nějaké zachovalejsí podívám, jen pro jistotu. Sakra dneska jsem zrovna v práci, jinak hned bych zapnul Amigu a zkoušel

    Ještě se zeptám, jak na tu funkci maprom? To stačí zapnout, nebo to chce nějakou cestu k ROMce v podobě souboru kisckstartu? Nejsem na takové patchování moc zvyklý, mám ve všech Amigách 3.1ky. Takže jestli mohu poprosit menší návod jako pro hlupáky ;o)
    Naposledy upravil jack-3d; 16.04.2014, 08:20:35.
    http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

    Komentovat


      #17
      O: Fúria EC020 (Parný valec)

      Mne blikala A500+ tiez ked cital FDD. Problem bol v tom square din konektore. Ked som na neho zatlacil, hybal tak to vsetko bolo vidno na monitore. Ak som nasiel dobru polohu tak neblikalo. Asi je vnutri hrdzavy.

      Pre skusku som naspajkoval droty priamo na dosku, zapojill do zdroja a blikanie je prec.

      Skus aj zmerat kolko voltov mas na fdd konektore. Ja som mal 4.7. Koli tomu som aj vymenil elektrolyty. Teraz tam je 4.89.

      Zdroj mam atx 250W

      Komentovat


        #18
        O: Fúria EC020 (Parný valec)

        Kablík jsem vyměnil, ale nezlepšilo se to. Ale hlavně ta klávesnice je čím dál horší. Takže bohužel A600 budu moci zprovoznit až po přetření uhlíkových cestiček na RESETkání
        http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

        Komentovat


          #19
          O: Fúria EC020 (Parný valec)

          Autorem citovaného textu je jack-3d Přejít na původní příspěvek
          Kablík jsem vyměnil, ale nezlepšilo se to. Ale hlavně ta klávesnice je čím dál horší. Takže bohužel A600 budu moci zprovoznit až po přetření uhlíkových cestiček na RESETkání
          Staci ti ceruza tuzka a prebehni si tie spoje ako docasne riesenie.
          WIN UAE, SEGA GENESIS - ATARI 800XE, AMIGA 600 Furia 020, A1200T + Blizzard II 1230/40 + 32MB + Gotek + CF 4 GB + WHDLOAD REG. XBOX

          Komentovat


            #20
            Jackova A600 aneb "oldschool is cool"

            OK zkusím tužku a večer dám vědět. Už bych si rád Amigu zavřel (zakrytoval), ale abych mohl fungovat, musím hejbat kšandou od klávesnice a to je naprd.
            Naposledy upravil jack-3d; 24.04.2014, 09:44:11.
            http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

            Komentovat


              #21
              O: Jackova A600 aneb "oldschool is cool"

              Autorem citovaného textu je jack-3d Přejít na původní příspěvek
              Na doporučení Probera poprosím o přesunutí mojich OT příspěvků z vlákna Fůria EC020 sem (vesměs řešení problémů s klávesnicí, problikáváním obrazu apod...).

              Já si pak tento první příspěvek upravím jako "úvodní".

              Díky.
              Přesunuto.
              "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

              Komentovat


                #22
                O: Fúria EC020 (Parný valec)

                Autorem citovaného textu je venox Přejít na původní příspěvek
                Staci ti ceruza tuzka a prebehni si tie spoje ako docasne riesenie.
                Vůbec se to nezlepšilo.

                Navíc jsem chtěl Amigu zadeklovat, ale CF redukce se mi tam natěsno nevejde s pasivem Fúrie a manipulaci limituje krátký 44pinový káblík. Takže bych raději dal CF redukci někam dál, ale k tomu potřebuju někde sehnat delší kablík.

                Zkoušel jsem DOOMa, vyberu EHB rozlišení a hned to spadne. Tak nevím, ale asi se na to vykvajznu a počkám na odborníky a budu se věnovat přípravě obou A1200 a čtyřlitru.
                http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                Komentovat

                Zpracovávám...
                X