Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Heroes 2 i pro AGA a 68k (Zaspal jsem dobu???)

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Software 68k Heroes 2 i pro AGA a 68k (Zaspal jsem dobu???)

    Věděli jste někdo o tomto projektu? Já tedy ne, nicméně jsem to zkoušel a super!
    www.oldcomp.cz
    party.oldcomp.cz

    #2
    O: Heroes 2 i pro AGA a 68k (Zaspal jsem dobu???)

    Jeee, to asi bude chtit nejakou tu superdrahou kartu, co?

    Komentovat


      #3
      O: Heroes 2 i pro AGA a 68k (Zaspal jsem dobu???)

      No zkousel jsem to na 060/50. A to uz bylo pomerne svizny. Chtelo by to test na 030/50 ...
      www.oldcomp.cz
      party.oldcomp.cz

      Komentovat


        #4
        O: Heroes 2 i pro AGA a 68k (Zaspal jsem dobu???)

        "Grab it from here" odkaz v tom vlakne, co jsi sem dal mi nefunguje...

        Komentovat


          #5
          O: Heroes 2 i pro AGA a 68k (Zaspal jsem dobu???)

          Dal v textu je dalsi a ten funguje. http://meynaf.free.fr/pr/homm2.lzx
          www.oldcomp.cz
          party.oldcomp.cz

          Komentovat


            #6
            O: Heroes 2 i pro AGA a 68k (Zaspal jsem dobu???)

            Ani mne to nejde. Toto je ono?http://meynaf.free.fr/pr/

            Aha neskoro
            Naposledy upravil Omachel; 08.04.2013, 16:47:13.
            A1200/KS3.1/34MB/030/50MHz/16GB SD-IDE/INDIVISION/A1200/KS3.1/66MB/060/66MHz/16GB SD-IDE/INDIVISION MK2/WHDLOAD REG/

            Komentovat


              #7
              O: Heroes 2 i pro AGA a 68k (Zaspal jsem dobu???)

              Hm, tak ono by to evidentně běželo i líp, kdyby se autor nerozhodl všechny části kódu určené FPU přepsat na CPU only... A argument, nemám FPU, tak to tak bude, je fakt k ničemu. Stejně to z 90% dle mého přepisoval ve WinUAE...

              Komentovat


                #8
                O: Heroes 2 i pro AGA a 68k (Zaspal jsem dobu???)

                Pokial to robil Meynaf, tak nie. Nema PC.
                ???

                Komentovat


                  #9
                  O: Heroes 2 i pro AGA a 68k (Zaspal jsem dobu???)

                  OK, tak nemá PC - má třeba alespoň Maca, ne?

                  Komentovat


                    #10
                    O: Heroes 2 i pro AGA a 68k (Zaspal jsem dobu???)

                    Hergot, jede to dobře! Přidal jsem teda pár set (přesněji tisíc) bufferů na DH0: a i ty loadingy jsou snesitelné!

                    Pokud nemáte na disku dost místa na SMK animačky, stačí při spuštění použít parametr "disablesmk".
                    Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                    Komentovat


                      #11
                      O: Heroes 2 i pro AGA a 68k (Zaspal jsem dobu???)

                      no ja nevim, k cemu tahle hra vyzaduje fpu? 2d strategie, ani neni realtime, tak to bude maximalne pro nejaky takticky vypocty, ale podle me to fpu moc vyuzivat nebude...

                      Komentovat


                        #12
                        O: Heroes 2 i pro AGA a 68k (Zaspal jsem dobu???)

                        Presne pre tie taktické výpočty ťahov počitača. V čom môžeš lepšie využiť matematický koprocesor ako v tomto ? Stačí si zaspomínať akým tempom ratal počítač ťahy v UFO alebo HistoryLine. Tie hry by na holej A500 museli byť peklom na zemi.

                        p.s.: ja nie som programátor, ale ak by verzia pre FPU pomohla (aj na 030) s rýchlosťou, bolo by to len dobre
                        A1260 34MB Ram SCSI; A600 Furia EC020; A500; A500+; CDTV; A3000;

                        Komentovat


                          #13
                          O: Heroes 2 i pro AGA a 68k (Zaspal jsem dobu???)

                          V té době neměl FPU každý, rozhodně ne jako nyní. Pamatuji si, jak jsem hodně šetřil penízky na Blizzard 1240 abych si mohl pustit Lightwave 4, který FPU nejen používal, ale již vyžadoval a oprostil se od "staré" 3.5, poslední verze pro non-FPU systémy. FPU bylo vyloženě pro grafické aplikace, arkády a strategie se snad pro FPU nedělaly ani na PC.
                          http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                          Komentovat


                            #14
                            O: Heroes 2 i pro AGA a 68k (Zaspal jsem dobu???)

                            Po přidání buffers to jede krásně (na videu mám jen 1000, takže loadingy jednotlivých obrazovek chvilku trvají... ale když naložím jednou tolik, je to plně hratelné).

                            Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                            Komentovat


                              #15
                              O: Heroes 2 i pro AGA a 68k (Zaspal jsem dobu???)

                              Autorem citovaného textu je jack-3d Přejít na původní příspěvek
                              V té době neměl FPU každý, rozhodně ne jako nyní. Pamatuji si, jak jsem hodně šetřil penízky na Blizzard 1240 abych si mohl pustit Lightwave 4, který FPU nejen používal, ale již vyžadoval a oprostil se od "staré" 3.5, poslední verze pro non-FPU systémy. FPU bylo vyloženě pro grafické aplikace, arkády a strategie se snad pro FPU nedělaly ani na PC.
                              Ak myslíš na Amige, tak nie že každý, ale vôbec nikto. Ľudia boli radi, že si dokúpili do Blizzarda 030 FastRam.

                              Okrem toho sú všetky FPU koprocesory pre MC680x0 relatívne pomalé. A to aj na 060, ktorá ma matematický koprocesor minimálne 2x pomalší ako pentium na rovnakej frekvencii (nepamätám si či to bolo 2x alebo 4x, tak som napísal radšej ten menší údaj). V celočíselných operáciách a hrubom výkone bola na tom 060 podobne ako Pentium (bola slabšia) ale FPU jednotka Pentia ju drvila. Netreba zabúdať že 060 na 50 MHz je ekvivalentom Pentia na 100 MHz ! Takže každý čo má 060 pretaktovanú na 100 MHz tak by sa mal merať s Pentiom na 200 MHz.

                              Všetky hry ktoré na PC vyžadovali minimum 486DX niečo a nešli spustiť na 386, tak to bolo práve pre matematický koprocesor. Napr. Command & Conquer ak si dobre spomínam tak vyžadoval matematický koprocesor (a určite aj ďalšie ho vedeli minimálne využiť). O arkádach sa nikto nebaví, čo by tam tak asi rátal..
                              A1260 34MB Ram SCSI; A600 Furia EC020; A500; A500+; CDTV; A3000;

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X