Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Nový joystick

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Nový joystick

    Dají se ještě někde sehnat "nové" joysticky na amigu??? Můžete mi něco doporučit?

    #2
    O: Nový joystick

    Úplně nový snad už jen Competition Pro.
    Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

    Komentovat


      #3
      O: Nový joystick

      Anebo ňákej repas? Nebo osvědčenej zdroj kvalitních použitých joystiků?
      Zkoušim aukro, ale to to pak zas budu muset celý opravovat..

      Komentovat


        #4
        Nový joystick

        Jiny zdroj neni, jen Aukro a ten Competition Pro, ktery ovsem kazdemu nesedne (me vubec).

        Komentovat


          #5
          O: Nový joystick

          Mně právěže taky ne

          Komentovat


            #7
            O: Nový joystick

            Tadyk mají asi nový http://www.efunzine.com/efnz.php?a=k...686010aebf37fe jsou to sice joypady, ale třeba to pomůže.
            Joysticky tam taky mají, sice né nový, ale asi budou fungovat. Pochybuju, že by je nabízeli nefunkční.
            Amiga 1200 Blizzard 1230/50 MkIV 32MB 4GB Ide-CF Wi-Fi Orinoco Silver ,Amiga 1200 40MB hdd 4MB fast ram
            Stylový, citrónově žlutý toaletní papír - došel

            Komentovat


              #8
              O: Nový joystick

              Joypad Boomerang je pry hrozny neergonomicky shit. Osobne bych radeji koupil tve oblibene joysticky nebo joypady z aukra treba ve 2 kusech (jeden na nahradni dily). Nejvetsi chybou u mikrospinacovych joysticku jsou jen zoxidovane kontakty, coz vyresi treba obycejny lih a vatova tycinka. Me novy joystick Competition Pro taky nesedne.
              I love Amiga

              Komentovat


                #9
                O: Nový joystick

                Ani nie je tak problem ze je neergonomicky (ale, ano je). Ved to je aj Competition Pro CD32. Ale hlavne ma strastne tvrde gumicky aj na smerovom krizi aj na tlacitkach strelby. Hrat sa s tym da, ale v porovnani s mikrospinacovym joystickom (alebo psx gamepadom) je to nebe a dudy.
                A1260 34MB Ram SCSI; A600 Furia EC020; A500; A500+; CDTV; A3000;

                Komentovat


                  #10
                  O: Nový joystick

                  Já v budoucnosti uvažuju o tomhle. Možná to nebude kdovíjakej zázrak, ale za tu cenu ...

                  Amiga 1200 HD, Blizzard 1260/50, 16MB RAM, 4GB CF-Ide, Sinclair ZX Spectrum 128K +2B

                  Komentovat


                    #11
                    O: Nový joystick

                    Tohle mam...mozna nevim, jak by takova vec mela spravne fungovat, ale me nesedi, joystick z aukra mam radeji.
                    Autorem citovaného textu je PD321 Přejít na původní příspěvek
                    Já v budoucnosti uvažuju o tomhle. Možná to nebude kdovíjakej zázrak, ale za tu cenu ...

                    http://www.ebay.co.uk/itm/6-Button-c...11017978234%26

                    Komentovat


                      #12
                      O: Nový joystick

                      Autorem citovaného textu je PD321 Přejít na původní příspěvek
                      Já v budoucnosti uvažuju o tomhle. Možná to nebude kdovíjakej zázrak, ale za tu cenu ...

                      http://www.ebay.co.uk/itm/6-Button-c...11017978234%26
                      To je takovy miniaturni joypad, se kterym se moc dobre nehraje. Koupil jsem ho s jednou Amigou a pak jsem se ho rad zbavil. Velesoft ho tusim rozebiral a nadaval na amaterske provedeni.
                      I love Amiga

                      Komentovat


                        #13
                        O: Nový joystick

                        Este je mozne pouzit aj gamepad zo Sega MegaDrive, s Amigou funguje dobre.
                        A1260 34MB Ram SCSI; A600 Furia EC020; A500; A500+; CDTV; A3000;

                        Komentovat


                          #14
                          O: Nový joystick

                          Autorem citovaného textu je Solaris104 Přejít na původní příspěvek
                          To je takovy miniaturni joypad, se kterym se moc dobre nehraje. Koupil jsem ho s jednou Amigou a pak jsem se ho rad zbavil. Velesoft ho tusim rozebiral a nadaval na amaterske provedeni.
                          Hodil by se pro děti? Synovi je klasický Tecnoswift moc velký do ruky ještě.
                          "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                          Komentovat


                            #15
                            O: Nový joystick

                            Velikosti asi do ruk detem sedne. Muzes vyzkouset.
                            I love Amiga

                            Komentovat

                            Zpracovávám...
                            X