Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Krashan - rastport.pl

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Hardware Krashan - rastport.pl

    Dalsi prototyp z dilny rastport.pl

    Mechanical keyboard - KA59

    Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: ka59proto.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 640,7 KB
ID: 113778

    Blizsi info na ppa.pl

    #2
    O: Krashan - rastport.pl

    nevim co pisou tou jejich hatmatilkou, ale Amigackou klavesnici to bohuzel pripomina jen z dalky...

    Komentovat


      #3
      O: Krashan - rastport.pl

      Autorem citovaného textu je ExiE Přejít na původní příspěvek
      nevim co pisou tou jejich hatmatilkou, ale Amigackou klavesnici to bohuzel pripomina jen z dalky...
      Hatmatilkou pises ty



      Ano - nejedna se o klon, ale o evoluci Amiga klavesnice.

      - Krashan se chce vyhnout problemum, se kterymi se potyka kipper2k ci a1200.net - tedy zadne custom/Amiga replika klavesy, ale klavesy co lze sehnat ohratem a za babku
      - pripojeni je pomoci kabelu IDC34 (stejny jako na pro disketovou mechaniku) a na konci tenka desticka s pozlacenymi kontakty tak aby se vesla do konektoru na A1200 boardu
      - space, shift, return, enter a 0 na numpadu maji stabilizator
      - pomoci jumperu mozna zamena Alt a Amiga
      - jedna se o prototyp, ktery si Krashan udelal pro sebe, pokud se najdou zajemci, tak lze uvazovat o vyrobe
      Naposledy upravil k0x; 14.05.2019, 12:33:04.

      Komentovat


        #4
        O: Krashan - rastport.pl

        .

        Komentovat


          #5
          O: Krashan - rastport.pl

          To je teda kompletni klavesnice, nikoliv jen plastove cepicky? A kompaktibilni s A1200?
          Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

          Komentovat


            #6
            O: Krashan - rastport.pl

            Jo.
            "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

            Komentovat


              #7
              O: Krashan - rastport.pl

              Se nam s tema mechanickyma klavesnicema rozsypal pytel:

              Contribute to aeberbach/A1200KB development by creating an account on GitHub.

              Komentovat


                #8
                O: Krashan - rastport.pl

                a když sem sháněl mechanickou klávesnici s přehazovatelnýma programovatelnýma klávesama a podsvícením celé klaviatury v barevné škále amiga fajfky, abych si moh zahrát achtung die kurve v šesti na pc, tak to byl problém... teď už to nechci
                Ooou nly a mííííí gáááááááá, mejks it pááá si bžžžžžžžž ♫♫♫

                Komentovat


                  #9
                  O: Krashan - rastport.pl

                  U dvanáctky nebývá problém s klávesnicí, ale s tou debilní kšandou.
                  "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                  Komentovat


                    #10
                    O: Krashan - rastport.pl

                    S kšandou je problém i u 6tikule. Už jsem to prožil atd...
                    Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

                    Komentovat


                      #11
                      O: Krashan - rastport.pl

                      Mnooo, ono s cernejma klavesama jsem spokojenej, o tom zadna... ale na Amize se mi obecne nepise moc dobre (uvazoval jsem driv o externi klavesnici, ale pak se to ukazala byt zhuverilost). Cili mit tyhle moderni alternativni, to bych na Amize i psal. Budu to sledovat, dik.
                      Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                      Komentovat


                        #12
                        O: Krashan - rastport.pl

                        Autorem citovaného textu je davesade Přejít na původní příspěvek
                        Mnooo, ono s cernejma klavesama jsem spokojenej, o tom zadna... ale na Amize se mi obecne nepise moc dobre (uvazoval jsem driv o externi klavesnici, ale pak se to ukazala byt zhuverilost). Cili mit tyhle moderni alternativni, to bych na Amize i psal. Budu to sledovat, dik.
                        Kdyz to zachrani par dalsich klavesnic z CDTV tak jen dobře )
                        Amiga - PMD 85

                        Komentovat

                        Zpracovávám...
                        X