Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Elbox 1230/40 MHz II Turbo

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #16
    O: Elbox 1230/40 MHz II Turbo

    Skus este dobre vycistit kontaktnym roztokom konektor Trap door a tiez SIMM socket. Ak sa stav nezmeni, zaexperimentuj s SIMM pamatami, tie Elbox-i zle bezia s 8MB odhliadnuc od konfliktu PCMCIA, 4MB chodia dobre. Skus vyskusat SIMM FastPage no EDO, 70ns alebo 60ns.
    Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
    Furiatune homepage

    Komentovat


      #17
      O: Elbox 1230/40 MHz II Turbo

      Jo jo to si pamatuji, ale Teď to nemohu najít ještě to večer tady prohledám....

      Autorem citovaného textu je Starej_Mraf Přejít na původní příspěvek
      Nějaký testmem, dobrý tip měl Doda.
      Minimig 4MB/ARM ; FPGA Arcade ; Amiga 500 ; Amiga 2000 ; Amiga 1200 ; AOS 4.1 FE -> WinUAE

      Komentovat


        #18
        O: Elbox 1230/40 MHz II Turbo

        Čistil jsem to dvakrát čistým lihem. Ale zkusím koupit nějaký ten roztok. Ono jak roky postupují a simm stárnou, člověk už neví nakolik jsou funkční a nakolik ne.

        Autorem citovaného textu je Boboo Přejít na původní příspěvek
        Skus este dobre vycistit kontaktnym roztokom konektor Trap door a tiez SIMM socket. Ak sa stav nezmeni, zaexperimentuj s SIMM pamatami, tie Elbox-i zle bezia s 8MB odhliadnuc od konfliktu PCMCIA, 4MB chodia dobre. Skus vyskusat SIMM FastPage no EDO, 70ns alebo 60ns.
        Minimig 4MB/ARM ; FPGA Arcade ; Amiga 500 ; Amiga 2000 ; Amiga 1200 ; AOS 4.1 FE -> WinUAE

        Komentovat


          #19
          O: Elbox 1230/40 MHz II Turbo

          Lieh nepouzivaj, podporuje oxidaciu..., toto pouzivam doma:
          Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
          Furiatune homepage

          Komentovat


            #20
            O: Elbox 1230/40 MHz II Turbo

            kontakt je zas kyselina takze neviem co je lepsie

            Komentovat


              #21
              O: Elbox 1230/40 MHz II Turbo

              Rád bych si přidal druhou simm na moji turbýnu Elbox 1230, nezapájený slot je stejný jako na odkazu. Neleží někomu náhodou doma jeden volný simm slot. Já nenašel doma žádnou desku z teré bych to mohl odpájet.

              A ještě taková zajímavá příhoda s touto kartou z posledních dní. Zkoušel jsem nějaké simm paměti a asi u pátého to začalo hlásit Guru hlášky a po restaru nic. Amiga sedmkrát zablikala a restart. Když jsem kartu vyndal Amiga jela OK. Dva dny jsem koukal na kartu vyměňoval simm paměti a nic. Stále blikala. Na webu píší že problém je nejčastěji okolo vyteklé baterie. Tak jsem vyndal baterii kterou jsem ta před třemi dny dal, restart a nic. Následně jsem odpájel držák baterie a koukám jako blázen, pod baterií se srážela vlhkost, byly tam přímo kapičky, které nejspíš stékali na obvod pod baterií a skratovali ho. Pak stačilo už jenom otřít, pofoukat a karta šlape dál... jen nechápu kde se ta vlhkost bere. Baterie tam byla cca tři dny a počítač mám v ložnici s průměrnou teplotou 21°C a vlhkost mezi 45-55%....
              Minimig 4MB/ARM ; FPGA Arcade ; Amiga 500 ; Amiga 2000 ; Amiga 1200 ; AOS 4.1 FE -> WinUAE

              Komentovat


                #22
                O: Elbox 1230/40 MHz II Turbo

                mám taky tuto kartu a ještě jsem s ní neměl žádné problémy, mám jí osazenou 32 mb i s fpu a jede fajn s mou deskou 1D1, tak jí skus ještě na jiný amize.
                A500, A500+, A2000, A600, A1200

                Komentovat


                  #23
                  O: Elbox 1230/40 MHz II Turbo

                  Ale já sní momentálně nemám žádný problém, krom příhody s baterií.
                  Potřebuji vědět zda někdo má tuto kartu osazenou oběma simm moduly. A jestli se náhodou někomu neváli doma patice. Rád bych měl tuto kartu s 64MB ram.

                  Autorem citovaného textu je mijaji Přejít na původní příspěvek
                  mám taky tuto kartu a ještě jsem s ní neměl žádné problémy, mám jí osazenou 32 mb i s fpu a jede fajn s mou deskou 1D1, tak jí skus ještě na jiný amize.
                  Minimig 4MB/ARM ; FPGA Arcade ; Amiga 500 ; Amiga 2000 ; Amiga 1200 ; AOS 4.1 FE -> WinUAE

                  Komentovat


                    #24
                    O: Elbox 1230/40 MHz II Turbo

                    tak to bohužel nemám
                    A500, A500+, A2000, A600, A1200

                    Komentovat


                      #25
                      O: Elbox 1230/40 MHz II Turbo

                      Ja ten slot musel koupit na amigakitu.
                      www.oldcomp.cz
                      party.oldcomp.cz

                      Komentovat


                        #26
                        O: Elbox 1230/40 MHz II Turbo

                        Mně se doma válí celá deska pro Pentium se 4ma SIMM slotama (kdybys nesehnal, mohu dovézt na Prase Párty) Na Amibay se prodává za 3.5 EUR tady: https://www.amibay.com/showthread.php?t=52242
                        http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                        Komentovat


                          #27
                          O: Elbox 1230/40 MHz II Turbo

                          Autorem citovaného textu je bigmac Přejít na původní příspěvek
                          Potřebuji vědět zda někdo má tuto kartu osazenou oběma simm moduly. A jestli se náhodou někomu neváli doma patice. Rád bych měl tuto kartu s 64MB ram.
                          Napiš EXOVI do Ostravy, patic má dost a případně ti to může i osadit.
                          Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                          Komentovat


                            #28
                            O: Elbox 1230/40 MHz II Turbo

                            Chce to právě tu s úhlem 45°. Takže pokud nejsou na boardu od pentia tyhle šikmé, tak je to na.... Ale když tam dáš ten šikmý, tak se to v klidu vejde do A1200. Pak karta může mít 64 MB, což je fajn, pokud rád pracuješ s RAMdiskem.
                            www.oldcomp.cz
                            party.oldcomp.cz

                            Komentovat


                              #29
                              O: Elbox 1230/40 MHz II Turbo

                              Tady je dost drahý
                              AmigaKit Amiga Shop - we ship worldwide. Manufacturer and distributor of Commodore Amiga adapters, A500 RAM expansions, A1200 turbo cards and A600 memory upgrades. A1200 Dust covers and mouse mats. Joysticks and games.
                              I love Amiga

                              Komentovat


                                #30
                                O: Elbox 1230/40 MHz II Turbo

                                Já je našel i na farnellu. A tam jsou drahý podobně jako na amigakitu. leda bys jich koupil 1000, tam už je cena zajímavější.
                                Naposledy upravil Starej_Mraf; 08.11.2013, 10:04:33.
                                www.oldcomp.cz
                                party.oldcomp.cz

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X