Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

MiniMig - vlákno o její stavbě a tak kolem

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Aha, ale to neopravuje nic podstatného... nu což, trpělivost.
    Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

    Komentovat


      Here we go..... mam "TO" doma. Celniky konecne prepadla nejak cinnost. Balicek mi pro jistotu poslaly na postu vzdalenou asi pul Prahy, proc to take posilat na tu moji... logicke. Podle ocekavani chteli DPH.

      Takze mi do SZ poslete adresy, preposlu vam to. FCI nemusi, dostane to v Praze. Prachy poslete az potom co to vycislim.

      - Vsechny PICy poslu Chainovi, kterej je doufam naprogramuje. Je to Chaine OK?

      - Muzu Chainovi poslat i veci pro Boba a ten mu to pak posle i s tema PICama, protoze bude muset stejne na postu. Tohle me napadlo jen tak naokraj, i kdyz predpokladam, ze Bobo uz si bude chtit mezitim neco pripajet. Co ty na to Bobo?

      Komentovat


        Doda: Fajn napad, suhlasim ak to Chaina nebude obtazovat, tak suhlasim aby si mu poslal nakomplet oba set-y.
        Pajkovat zatial nebudem, to neponahla aj tak som chytil zakazku v Lightwave takze priority su jasne.

        Adresu poslem cez SZ...
        Doda vdaka, ze si sa toho ujal a expresne si to zatresil!
        Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
        Furiatune homepage

        Komentovat


          V tom pripade mi adresu ani neposilej, spis ji posli Chainovi (az teda jak bude souhlasit).

          Komentovat


            ja souhlas, odstavka konci programer bude volny.
            jen ty prachy zatim nemam, ale nastesti za chvili berouse tak snad to Doda vydr
            Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

            Komentovat


              Doda vydr, no problemo.

              Komentovat


                Jak se mohli někteří z vás na Galaga párty přesvědčit, kompatibilita Minimigu je opravdu žalostná. Asi před 14ti dny jsem se rozhodl, že budu testovat pečlivěji, ale nízký počet úspěšných pokusů mne velmi odradil (navíc nemožnost nasypat na SD kartu prostě všechny ADF... musí se to dělat po deseti hrách zhruba). Každopádně jsem dělal fotodokumentaci a tak by to možná mohlo někoho zajímat.

                Dune 2 - intro se spustilo téměř bez chyby, samotná hra ale nejde spustit, jelikož si hra nemůže zapsat na savegame disketu. Ale je tam dost vadný kurzor:



                Codename Iceman - pominu-li extrémně dlouhého loadingu (který odpovídá reálné A500, jak jsem se informoval) jede bez chyby.


                Leisure Suit Larry - také bez chyby, loading celkem snesitelný. Obecně hry od Sierry na enginu AGi jedou dobře (King's Quest), ale množství disket znamená dlouhé loadování.


                Minimig v akci:


                Lotus 2 - bezchybně, rychlý load, bezchybný gameplay:


                F29 - Retaliator - hra se hned v úvodu rozsype, nejde se překousat skrz hlavní menu (Zulu Alert tvrdošíjně vrací do předchozího menu):


                Shadow of the Beast (3) jede bezchybně. Zkoušel jsem všechny tři díly, nejvíce trojku:


                Vroom také bezchybně:


                Dále jsem zkoušel ještě hry od Lucasů - Monkey Island 1 například - zdá se, že SCUMM tomu chutná taky, ale nemám to otestované řádně.

                Tak pro inspiraci.
                Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                Komentovat


                  Možná by mohl něco doplnit Dóďa, taky se tomu na párty dost věnoval.
                  "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                  Komentovat


                    Muzu doplnit, ze jsem jeden z tech, kteri se presvedcili, ze kompatibilita je skutecne dost zalostna. Do pouzitelneho stavu nabehla tak 1 vec z 10-ti.

                    Kdeco nejak spustit jde, ale pak to hodi guru, nebo se to zasekne. Skoro vsechno ma nejakou vadu v grafice, nebo nejakou jinou. Treba ve SWIV nejde spustit druhy hrac (tank).

                    Me to teda neodradi od stavby, protoze doufam, ze se hodne veci doladi. Zatim je to opravdu hrozne.

                    Komentovat


                      Autorem citovaného textu je Chain Přejít na původní příspěvek
                      ja souhlas, odstavka konci programer bude volny.
                      jen ty prachy zatim nemam, ale nastesti za chvili berouse tak snad to Doda vydr
                      Pre taketo veci si chcem zaobstarat nieco taketo, povodne som uvazoval o Willemu Rev5 ale ten sa nechyta.
                      Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                      Furiatune homepage

                      Komentovat


                        willem je puvodne eprom no, me staci za tech par kacek, dyz mam mzonost slozitejsi veci donest do prace

                        toz rozjedem to nejak nebo jak? ja bych platil pane vrchni! prosim poslat vsechny picy a dve sady soucastek (boboo si plati zvlast, atd)
                        Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

                        Komentovat


                          Posli mi tvoji adresu (do SZ), dneska vecer to spocitam, kolik to kostuje.

                          Komentovat


                            nekolik veci:

                            1. co vsechno je neni objednany dodany atd? nejak sem to vubec nepochopil co mam v pytliku, myslim ze i boboo se orosi

                            2. acube minimigy maj spatne naplnenej pic, nejde nikomu tinyboot (update pres seriak), zatim nemamvy koumane jak to naplnit spravne. chtel sem to hned pro sichr zkusit ze delam ty picy dobre, ovsem bod 1.

                            3. nestiham ani kokot :/ sory za to jhk pisu
                            Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

                            Komentovat


                              V pytliku mas pouze veci, ktere bylo nutne objednat ze zahranici, tedy od Farnellu a od DigiKey. Usetrili jsme neco na shippingu a vubec s tim byly ruzne trable. U zbytku jsou napsana ojednaci cisla z GME, kde to jaksi kazdej musi zvladnout sam. Tohle objednat dohromady nema zadny smysl, hlavne bych to mesic tridil.

                              Ja teda myslel, ze jsme se takhle dohodli. FCI to treba tak pochopil (tak jako ja). Zbytek si podle seznamu objednej v GME.

                              Pro jistotu tady je spravny BOM (verze 3), je to i v nejakem starsim prispevku.
                              Naposledy upravil Doda; 29.05.2008, 20:38:23.

                              Komentovat


                                no ja prave nevedel jak to bude, tak se ptam

                                takze picy muzu udelat, ale naslepo no
                                Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X