Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Antonín Raulím (Amigoss)

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #31
    jack-3d: Cetls cely vlakno? Ja uz proste po tech letech nemam chut s nim neco resit! Jsem rad, ze ho nevidim. Je to k dobru obema a hlavne pro jeho zdravi. A nebavme se o nejake domluve. Na to je kurevsky pozde!
    AMCA PPC 603e+270MHz,68060/50MHz,192MB Ram,Grex,4xeide,cdrw,zip250,voodoo3..

    Komentovat


      #32
      Autorem citovaného textu je Marwin Přejít na původní příspěvek
      jack-3d: Cetls cely vlakno? Ja uz proste po tech letech nemam chut s nim neco resit! Jsem rad, ze ho nevidim. Je to k dobru obema a hlavne pro jeho zdravi. A nebavme se o nejake domluve. Na to je kurevsky pozde!
      Marwe necetl jsem cele vlakno. Muj prispevek byl reakci na vetu "Ale toho blbce bych si klidne rad vyslechl osobne" Jen rikam, ze neni tak tezke Antoona potkat.

      Jinak ja osobne jsem s Antoonem nemel vetsiho konfliktu a mrzi me, co vsechno provedl jiz tak proridle Amiga komunite.
      http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

      Komentovat


        #33
        jack-3d: Jo, tedka sem koukl nahoru a trosku si protirecim. Sorry. Ale co myslis, ze by se zpravilo rozhovorem? Podle me by zase kecal tu svou a me by akorat zbytecne svrbely hnaty.
        AMCA PPC 603e+270MHz,68060/50MHz,192MB Ram,Grex,4xeide,cdrw,zip250,voodoo3..

        Komentovat


          #34
          Autorem citovaného textu je Marwin Přejít na původní příspěvek
          jack-3d: Jo, tedka sem koukl nahoru a trosku si protirecim. Sorry. Ale co myslis, ze by se zpravilo rozhovorem? Podle me by zase kecal tu svou a me by akorat zbytecne svrbely hnaty.
          Jestli se bude vymlouvat, nebo kapne bozskou, to ja nevim. Ale kazdopadne na party, kde jsou desitky svedku se Antoon chova slusne a nebyl bys prvni, kdo s nim resi "stare resty".
          http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

          Komentovat


            #35
            jack-3d: A ty si myslis, ze by me tu starou rozbitou(jak rikal on) kartu vratil? Pamatuju se jeste jak mi po par letech zvednul telefon a kdyz jsem ho zacal jebat, ze mi kartu nevratil, tak zacal placat cosi o tom, ze to byla mopje povinost se ozvat o reklamaci. Podle me by mela dat vedet firma, ktera vzala reklamaci, ze vyrobek nejde opravit. Je to asi do 6 nebo do 7 mesicu. O to se prece nemusim starat ja, ne?

            Nic, Jacku, ser na to, proste to nema smysl. Ja nemam vubec chut se s nim bavit. Ledaze by me delal panaka
            AMCA PPC 603e+270MHz,68060/50MHz,192MB Ram,Grex,4xeide,cdrw,zip250,voodoo3..

            Komentovat


              #36


              Autorem citovaného textu je koca
              mam problem uz dlouholety s panem raulimem uz si nepamatuju kdy ale zaslal sem mu amigu i s castkou 28000 na nabuseni amigy 1200 do dnesniho dne nejde sehnat na telefonu ani internetu pres stale volani kdyz nejde sehnat uvazuji o vymahani castky firmou asi to udelam protoze sme tam s kamosem byly cesta stala 1200 otevrela jeho matka ktera vypada jako kdyby nemeli na rohlik a sveho synacka kryje snad pred nejakyma podvodama protozer sem mu pak v liberci volal dojel jen me uvidel a unikl v jeho novem aute takze si na tu kundu davejte pekne bacha resim to pres policii a firmu ktera me penize exekuci vymuze mam toho uz za 4 roky dost kdyz to tady ctu ty nazory tak je to asi pekny hajzl

              pokud nekdo ma zajem muzem se domluvit na spolecnem vymahani pohledavek tzv hromadna zaloba
              Ono to vypada ze ma proste k tomu vsemu extremne laxni pristup. Primo on sam za to treba nemuze ale kasle na jakoukoliv zodpovednost. Proste mu nekdo neco pro zakaznika nedoda nebo nevrati tak to proste jen tomu dotycnymu oznami po tom co se zacne schanet po zbozi nebo si neco vymysli ale on za nic zadnou zodpovednost nenese, on proste nic nikomu platit nebude a hotovo. To je tak zvany podnikani bez rizika, kdyz se neco po****, vodnese to zakaznik aby firma netratila. Timhle stylem dneska podnika vic lidi...

              Ja se divim ze vratil tomu Krtkovy toho Pegasose. I kdyz asi po 2 letech (?)
              Naposledy upravil BLAyEn; 24.12.2007, 16:09:01.
              Lepsi pocitac nez je Amiga doted nikdo nevyrobil...

              Komentovat


                #37
                Po dvou letech? To je na tom jeste docela dobre, ne?
                AMCA PPC 603e+270MHz,68060/50MHz,192MB Ram,Grex,4xeide,cdrw,zip250,voodoo3..

                Komentovat


                  #38
                  Autorem citovaného textu je Marwin Přejít na původní příspěvek
                  Po dvou letech? To je na tom jeste docela dobre, ne?
                  No jak se to vezme, spravne by vyrizeni reklamace melo trvat max. asi 2 mesice (?). Ale samozrejme v porovnani s tema co jim dluzi "trvale" je na tom lip
                  Lepsi pocitac nez je Amiga doted nikdo nevyrobil...

                  Komentovat


                    #39
                    2 mesice? To je marny. Hlavne ze se mu to vratilo.
                    AMCA PPC 603e+270MHz,68060/50MHz,192MB Ram,Grex,4xeide,cdrw,zip250,voodoo3..

                    Komentovat


                      #40
                      O:

                      Zdar BLAyEn!

                      koca původně napsal: mam problem uz dlouholety s panem raulimem uz si nepamatuju kdy ale zaslal sem mu amigu i s castkou 28000 na nabuseni amigy 1200 do dnesniho dne nejde sehnat na telefonu ani internetu pres stale volani kdyz nejde sehnat uvazuji o vymahani castky firmou asi to udelam protoze sme tam s kamosem byly cesta stala 1200 otevrela jeho matka ktera vypada jako kdyby nemeli na rohlik a sveho synacka kryje snad pred nejakyma podvodama protozer sem mu pak v liberci volal dojel jen me uvidel a unikl v jeho novem aute takze si na tu kundu davejte pekne bacha resim to pres policii a firmu ktera me penize exekuci vymuze mam toho uz za 4 roky dost kdyz to tady ctu ty nazory tak je to asi pekny hajzl

                      pokud nekdo ma zajem muzem se domluvit na spolecnem vymahani pohledavek tzv hromadna zaloba


                      Nevis jak tahle stara vec dopadla?
                      Naposledy upravil Marwin; 12.03.2016, 17:20:18.
                      AMCA PPC 603e+270MHz,68060/50MHz,192MB Ram,Grex,4xeide,cdrw,zip250,voodoo3..

                      Komentovat


                        #41
                        Autorem citovaného textu je Marwin Přejít na původní příspěvek
                        Zdar BLAyEn!

                        Nevis jak tahle stara vec dopadla?
                        To já nevim, to se musíš zeptat toho co to s ním řešil, myslím že Raulím teď nedávno prodával jednu 1260 na Aukru, bůhví jestli to nebyla ta tvoje opravená
                        Lepsi pocitac nez je Amiga doted nikdo nevyrobil...

                        Komentovat


                          #42
                          O: Antonín Raulím (Amigoss)

                          Ty me chces nasrat, co? Vcera jsem ho vynuchal na netu, stale prodava, ale uz to jsou jen pc. A snad dela i nejake skolici kurzy. Ani se me nechce verit, ze uz to je deset let, co me vodrbal. A ten kluk co na nej chtel dat hromadnou zalobu uz tady na foru neni.
                          AMCA PPC 603e+270MHz,68060/50MHz,192MB Ram,Grex,4xeide,cdrw,zip250,voodoo3..

                          Komentovat


                            #43
                            O: Antonín Raulím (Amigoss)

                            Tady je aukce z aukra: Turbokarta 1260

                            Amiga je nejlepší...

                            Komentovat


                              #44
                              O: Antonín Raulím (Amigoss)

                              Tvl, 13700 Kč?? To jsem netušil
                              Ooou nly a mííííí gáááááááá, mejks it pááá si bžžžžžžžž ♫♫♫

                              Komentovat


                                #45
                                O: Antonín Raulím (Amigoss)

                                Autorem citovaného textu je kunilingus Přejít na původní příspěvek
                                Tvl, 13700 Kč?? To jsem netušil
                                To je hodně nebo málo ?
                                Amiga 1200 +OS3.9 + Blizzard IV30/50 FPU+ 32 MB Fast + CF2IDE + Indivision AGA Mk2 + PCMCIA2CF

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X