Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Loga na case

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Loga na case

    Pokud by jste si chtěl někdo nechat udělat nové logo na case


    Přiložené soubory
    Naposledy upravil drake; 31.01.2014, 23:34:37.

    #2
    O: Loga na case

    Chybí mi tam A4000/060 PPC ;o)
    http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

    Komentovat


      #3
      O: Loga na case

      I bych si vybral, vyrábíš je ty?

      Komentovat


        #4
        O: Loga na case

        Autorem citovaného textu je springy Přejít na původní příspěvek
        I bych si vybral, vyrábíš je ty?
        Bohužel nevyrábím. mně jen chybý logo na mé a4000 tak jsem se pídil kde ho sehnat. Já teď hledám někoho kdo by mi to vyrobil.

        Komentovat


          #5
          O: Loga na case

          Tak držím palce! Možná bych se pak přidal.

          Komentovat


            #6
            O: Loga na case

            I Mě přepadl tenhle nápad,nechat udělat různé podobné štítky.
            Možná,že by to nebylo právě takové jako zde na vobrázcích.
            Moje představa byla asi taková,že by se takové nádpisy daly vypálit Laserem.
            Mám tady v Ostravě Kolegáčka,kterej má na Firmě na výrobu podobnejch legrácek techniku.
            Může Gravírovat do kovu až do hloubky 0.4 mm,nevím,snad by to mohlo stačit.
            Materiál : Hliník-Elox nebo Měd , Mosaz a vše s Plexi.
            Taktéž by byla nutnost zvolit vhodnej font,aby písmenka nějak držela,
            ( tohle je výzva pro "Pány-Grafiky" ).
            Také se zeptám v jakém formátu musí bejt soubory,aby to ta Mašinka spapala.
            No a pak pod to vložit tenké matové plexi,které se zboku prosvětlí SMD-LEDkou.
            Není problém abych se právě o tomhle více informoval a dám vědět,jaké jsou možnosti.
            Mám zato,že Fantazii by se meze klást neměly ! Pouvažujte také právě o tehle možnosti.

            To co zde ukazuje Drake je fakt Super i Já mám o tohle zájem !
            Naposledy upravil EXA; 02.02.2014, 09:48:42.

            Komentovat


              #7
              O: Loga na case

              Pekne nalepky, male rozlisenie. Co bude problem je to "C" logo pretoze je 3D... pokial sa to iba vytienuje ako na obrazku nebude to originalne. Dokonca by sa mi pacilo logo s Ballom ale aby bol 3D ako orig. logo Commodore "C". Neviem ci ma niekto stroj ktory dokaze otlacit podla matrice taketo 3Dlogo a nasledne potlacit. Ale napad dobry.

              Co sa tyka vypalovania do pliesku, skusal som ale efect velmi slaby , myslim ze to bolo jedneho casu v ponuke aj na Allegre, dokonca aj v drevenom vyhotoveni.
              Naposledy upravil venox; 02.02.2014, 15:19:05.
              WIN UAE, SEGA GENESIS - ATARI 800XE, AMIGA 600 Furia 020, A1200T + Blizzard II 1230/40 + 32MB + Gotek + CF 4 GB + WHDLOAD REG. XBOX

              Komentovat


                #8
                O: Loga na case

                Mě se to líbí jak to Drake načrtnul, ale chce to ty plechový a laserem vypálené cedulky (tak jak jsou od Commodoru). Ty by si na sebe mohly i vydělat, pokud by se to reportovalo na zahraničních fórech.

                Chybí mi tam ještě varianty pro A600 a pak již zmíněná A4000 s PPC ;o)
                http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                Komentovat


                  #9
                  O: Loga na case

                  No a Já už měl domění,že do dnešního večera to tady bude na čumendu pěkně pro všechny...Hmmm...
                  Už Jsem se pěkně šteloval,že vše ještě dnes uložím na Flešku a zítra ráno tam hopnu se poptat,co s tím...Hmmm...
                  Také by Mě zajímalo do jaké ceny si to kdo představuje za kus ?
                  Ale všichni čučej na TV-Placku ááá NIC !
                  Je až zas tak velkej problém pro "Ostříleného Grafika" něco spáchat a šoupnout to sem ?
                  V jedné krásné písničce vod Pana Wericha se mimojiné zpívá :
                  Ten umí to a ten zas tohle a všichni dohromady...atd...atd...BlaBlaBla !
                  ---------------------------------------------------------------------------
                  Autorem citovaného textu je jack-3d Přejít na původní příspěvek
                  Mě se to líbí jak to Drake načrtnul, ale chce to ty plechový a laserem vypálené cedulky (tak jak jsou od Commodoru). Ty by si na sebe mohly i vydělat, pokud by se to reportovalo na zahraničních fórech.

                  Chybí mi tam ještě varianty pro A600 a pak již zmíněná A4000 s PPC ;o)
                  Naposledy upravil EXA; 02.02.2014, 19:02:37.

                  Komentovat


                    #10
                    O: Loga na case

                    Autorem citovaného textu je EXA Přejít na původní příspěvek
                    Také se zeptám v jakém formátu musí bejt soubory,aby to ta Mašinka spapala.
                    Nekoukám na TV, čekám, až řekneš jakej formát chceš dodat ;o) Navíc nevím v jakém formátu to Drake dělal, třeba to ve vektorovým formátu již má a pak stačí jen exportovat.
                    http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                    Komentovat


                      #11
                      O: Loga na case

                      Ahááá...OK...OK,tak to tedy Big Sorry !
                      No ten s tím Laserem to potřebuje v Corelu,ale baští mu ta Mašinka i HPGL,tedy soubory s CADu.
                      Navíc ten Kolegáček tam má i spoustů Plotterů a takže frézuje a hlavně vše kolem Plexi .
                      A pak bych ještě hopnul jinde a právě tam se musím poptat,
                      ( na tu další Firmu Mě namlsala Mamina,tak právě ráno tam jdu to omrknout ).
                      Tam dělají i nějaké blány a ještě k tomu i v barvě...no zítra budu vědět víc a hlavně ceny Mě zajímaj !
                      Dej i TY nějaké nápady,třeba i jen v JPG na čumendu,Mě to fakt dost zajímá !
                      Právě nad těma štítkama s Logem uvažuju dost dlouho i s Proberem Jsem to konzultoval.
                      Jen pro Info : U Vás ve Výškově je také nějaká Firmička s Laserem,
                      právě tohle by si mohl vzít na starost Dedy,má to tam tzv. v papučích !

                      --------------------------------------------------------------------------------------------
                      Autorem citovaného textu je jack-3d Přejít na původní příspěvek
                      Nekoukám na TV, čekám, až řekneš jakej formát chceš dodat ;o) Navíc nevím v jakém formátu to Drake dělal, třeba to ve vektorovým formátu již má a pak stačí jen exportovat.
                      Naposledy upravil EXA; 02.02.2014, 19:27:36.

                      Komentovat


                        #12
                        O: Loga na case

                        Tak jo, klidně mrknu, ale když už to máš obšlápnuté tak dej aspoň název té firmy, ať nedělám zbytečnou práci, ona tahle činnost může být viditelná jen málo, pokud to není hlavní jejich náplní.
                        Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

                        Komentovat


                          #13
                          O: Loga na case

                          Ta Firma se jmenuje " JD Promotions s.r.o.
                          Před časem Jsem si vyměnil pár Emailů přímo se Schefem ,
                          kterej Nás pak i pozval na čumendu.
                          No,ale nějak z toho sešlo...Hmmm Děcka,atd.
                          Jo a mají v Brně i prodejnu.

                          --------------------------------------------------------------------
                          Autorem citovaného textu je Dedy Přejít na původní příspěvek
                          Tak jo, klidně mrknu, ale když už to máš obšlápnuté tak dej aspoň název té firmy, ať nedělám zbytečnou práci, ona tahle činnost může být viditelná jen málo, pokud to není hlavní jejich náplní.

                          Komentovat


                            #14
                            O: Loga na case

                            Corel by šel, ale čekám na zprávu od Drake-ho, jestli to má ve vektoru, nebo bitmapě. Nechci dělat něco, co už je třeba udělané.
                            http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                            Komentovat


                              #15
                              O: Loga na case

                              Drake to nemá ve vektoru, tak to předělávám v Corelu X4. Pro jistotu tu mám před sebou ještě přední plast z A4000 a A1200 a přeměřuju to školním pravítkem ;oP
                              http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X