Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Krááásnááá AMiga CD32

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Krááásnááá AMiga CD32

    Ach bože jak já bych ji chtěl Tak přeji někomu movitějšímu hodně štěstí . . .

    Vyberte si co potřebujete z 2 000 000 aktuálních inzerátů. Nebo zadejte inzerát zdarma a rychle prodejte nepoužívané zboží na největším internetovém bazaru.


    trhá mi srdce, že na tu krasavici nemám . .. buďte na ni hodní . .

    #2
    O: Krááásnááá AMiga CD32

    Já myslím, že to zase tak super stroj není. Ta CD mechanika je neskutečně pomalá. Než se nahraje Gunship 2000, tak úplně zapomenu co jsem vlastně chtěl hrát.
    Zlatá Amiga 1200 s HDD, to je cvrkot.
    A500,2xA500+(020),A600,CDTV,CD32,4xA1200(030),A400 0(040),komplet ATARI 8/16/32/64-bit,Didaktik192,Maťo,SharpMZ800,4xC64,C128

    Komentovat


      #3
      O: Krááásnááá AMiga CD32

      Autorem citovaného textu je trafo Přejít na původní příspěvek
      Já myslím, že to zase tak super stroj není. Ta CD mechanika je neskutečně pomalá. Než se nahraje Gunship 2000, tak úplně zapomenu co jsem vlastně chtěl hrát.
      Zlatá Amiga 1200 s HDD, to je cvrkot.
      O to snad ani nejde Je hezka a vzdycky sem ji jako malej chtel. Jaguar je na prd, ale CD32 je porad hojne podporovana. Tedka se roztrhl pytel s neofiko konverzema her. Jsou vylepsene o animace, treba Flashback ma intro z 3DO, o hudby na cd . . . Atd . Me se to moc libi

      Komentovat


        #4
        O: Krááásnááá AMiga CD32

        Ty jo, o tom Flashbackovi nevim, to zni docela dobre, Flahbacka mam rad.

        Komentovat


          #5
          O: Krááásnááá AMiga CD32

          Koukam na to a je to z roku 2015, beha z WHD. Je jeste nejaka novejsi jina verze?

          Komentovat


            #6
            O: Krááásnááá AMiga CD32

            Autorem citovaného textu je Doda Přejít na původní příspěvek
            Koukam na to a je to z roku 2015, beha z WHD. Je jeste nejaka novejsi jina verze?
            mrkni sem


            Dephine / US Gold Uses :  WHDLoad  by Wepl,  Slave  by JOTD and Psygore Cover , Controls Screen and Level Screen : Steve ISO Master : ...


            je tam toho hromada

            Komentovat


              #7
              O: Krááásnááá AMiga CD32

              Ale to je ta verze co pisu, je z roku 2015 a tedy nic o 3DO tam ani nevidim.

              Komentovat


                #8
                O: Krááásnááá AMiga CD32

                Autorem citovaného textu je Doda Přejít na původní příspěvek
                Ale to je ta verze co pisu, je z roku 2015 a tedy nic o 3DO tam ani nevidim.
                áha, tak to bylo u jiné hry, omlouvám se (NEW: CDXL intro, derived from the 2013 remake - now redone in HAM8.) , nicméně dole máš link na stažení pro CD32, hmm a píšou přidáno v 2018, ale tohle nejsou ty stránky, které sem původně mysl, tady je těch her jenom pár, já těch remejků mám potahaných asi 40, ale nemůžu to nikde najít.

                Komentovat


                  #9
                  O: Krááásnááá AMiga CD32

                  A ani nenajdeš, ty stránky jsou nenávratně fuč. Asi jim někdo přistřihl křídla...

                  Byly tam desítky her včetně bookletů do DVD krabiček. Že já debil sem si to nepostahoval, dokuď to šlo...

                  Komentovat


                    #10
                    O: Krááásnááá AMiga CD32

                    Měl bych to někde mít postahované, a někdo to zálohoval takyna EAB server
                    CD32*PARAVISION*8MB*Cf4GB

                    Komentovat


                      #11
                      O: Krááásnááá AMiga CD32

                      Autorem citovaného textu je IDEfix Přejít na původní příspěvek
                      A ani nenajdeš, ty stránky jsou nenávratně fuč. Asi jim někdo přistřihl křídla...

                      Byly tam desítky her včetně bookletů do DVD krabiček. Že já debil sem si to nepostahoval, dokuď to šlo...
                      Tak jako já to mám stažené uplně všechno Jak sem říkal CD32 mám rád, i když ji nemám . . . Nicméně za warez už sem byl několikrát usměrněn.

                      Komentovat


                        #12
                        O: Krááásnááá AMiga CD32

                        ako pise idefix

                        Due to infringement claims on some CD32.co.uk releases, the blog's Mega account has been suspended, and as such every single release is offl...
                        Amiga 1200T (E/Box)+BlizzardPPC 603p/363+060/66+BVision PPC+256MB+KS3.1+Cocolino+Lyra 2+Fast Ata MK-IV+320GB WD Blue 3200AAJB PATA HDD(PFS3)+dvdrw+dvd+cf2ide
                        Amiga 1200+BlizzardPPC 603e/210+040/25+128MB+KS3.1+CF4GB(PFS3)

                        Komentovat


                          #13
                          O: Krááásnááá AMiga CD32

                          Je mi uniklo AB3D 2 Killing grounds na CD32, to už jsem ale nikde nedohledal . . . nemáte náhodou někdo v archivu?
                          CD32*PARAVISION*8MB*Cf4GB

                          Komentovat


                            #14
                            O: Krááásnááá AMiga CD32

                            AB3D2 na CD32 bych snad asi ani radeji nechtel videt!
                            Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                            Komentovat


                              #15
                              O: Krááásnááá AMiga CD32

                              Autorem citovaného textu je Poison Přejít na původní příspěvek
                              Tak jako já to mám stažené uplně všechno Jak sem říkal CD32 mám rád, i když ji nemám . . . Nicméně za warez už sem byl několikrát usměrněn.
                              Ok, seznam posilas za ofrankovanou obalku? Kolik beres za cd?

                              Umis to nejak nasdilet nebo ti mam poskytnout prostor pro upload?

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X