Stránka 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazuji výsledky 1 až 20 z 26
    gaffcz
    Host gaffcz's Avatar

Výchozí Zrušení účtu

Poradí mi někdo, jak zruším svůj účet zde na fóru?
    To velké červené tlačítko prostě nemůžu nikde najít...

2. Nelíbí se mi Scavenger - tito lidé s příspěvkem nesouhlasí
    amiga autista Lisiak4's Avatar
    Datum registrace
    13.04.2009
    Město
    Brno - Bystrc
    Věk
    40
    Post Thanks / Like

Výchozí O: Zrušení účtu

Kašli na to, zůstaň tady, ten člověk (těch pár lidí) Ti za to nestojí .
    Amiga - PMD 85

Datum registrace
    13.04.2009
    Město
    Brno - Bystrc
    Věk
    40
    Post Thanks / Like

No a taky jsem Ti před nějakou chvíly poslal soukromou správu.
    Amiga - PMD 85

Čestný člen Prober's Avatar
    Datum registrace
    04.07.2005
    Město
    Ostrava
    Věk
    42
    Post Thanks / Like

V posledních letech mi přijde, že tady máme problém hlavně s psaným projevem. Většina lidí, co tady někdy dokážou pít krev, jsou v reálu úplně v pohodě a jde s nimi v pohodě poklábosit. Jen to chce trochu ohleduplnosti na obou stranách, protože mi tady už přijde, že každý je ředitel zeměkoule a ví všechno nejlíp a pak se to tady bije všechno dohromady. Nicméně jsou tady i nějaká pravidla, které není moc složité dodržovat.

Tohle urážlivé mazání účtu mi nepřijde jako nejlepší nápad, kvůli pár lidem, s kterými si člověk nesedne. Od toho tady perfektně fungují ignorelisty. Můžeš si založit vlastní diskuzní skupiny, prostě vyblbnou se dosytosti s lidma, kteří ti prostě sednou. Nicméně rozhodně nemá smysl tady někoho držet, pokud to nechce. Tak pokud chceš opravdu odstranit účet, stačí napsat adminovi (Předseda) a ten ti účet smaže.

Jen si uvědomte jednu věc. Nakonec se tady rozhádají všichni, všichni se dají do ignorelistů a pak nezbude nic jiného, než to tady zamknout, zhasnout a celé zrušit. Proč jiné komunity můžou fungovat v pohodě, jen my se pořád mezi sebou hádáme a urážíme? Zamyslete se.

6. Poděkovat EXA, Scavenger, voodoo, Dedy, CodEx - tito lidé za příspěvek poděkovali
    Líbí se mi ExSpawn, ObiWanKen, Vejce, Wolfus - těmto lidem se příspěvek líbí
    gaffcz
    Host gaffcz's Avatar

Prober: nefunguje to tady právě proto, že jste si zavedli ignorelisty a promazáváte vlákna a tím ničíte kontext... zamysli se nad tím

I ke specializovanýmu fóru přece patří trochu off topicu a řevnivosti, stejně jako v reálném životě - vy tady z toho děláte nějakou formu naprosto sterilního koncentráku a pak se divíte, že ta vaše komunita, spíš sekta dalo by se říct, odpadá a že to tu za chvíli zavřete

Na to můžu říct jediné - dobře vám tak
    Naposledy upravil gaffcz : 09.02.2014 v 11:15:52

8. Líbí se mi EXA - těmto lidem se příspěvek líbí
    Nelíbí se mi Prober, Scavenger - tito lidé s příspěvkem nesouhlasí
    Datum registrace
    13.04.2009
    Město
    Brno - Bystrc
    Věk
    40
    Post Thanks / Like

Prober: Jiné komunity fungují stejně, ale jinak maximální souhlas .
    Gaffcz: Vše má své pro a proti, ale jinak souhlas. Taky bych nemazal. Tohle ale není v mých ani v tvých silách, takže je to jedno. Je třeba pracovat s tím, co je .
    Naposledy upravil Lisiak4 : 09.02.2014 v 11:22:20
    Amiga - PMD 85

gaffcz
    Host gaffcz's Avatar

Zkusim vám to teda vysvětlit ještě jinak:

Představte si tohle fórum jako hospodu - sedíte v ní jako kámoši se společným zájmem a bavíte se. Kamarád A s něčím náhle nesouhlasí a vyjádří svůj názor a najednou ho kamarád B nazve píčou a současně si dá A do ignore listu, A se nenechá a hned mu vlepí facku, kterou ovšem provokatér B necítí, protože ho ignoruje. Pak přijde velitel stolu a jejich pošťuchnutí vymaže z historie a pohrozí jim, že jim krátkodobě zakáže účast na společné hospodské akci. A to nechápe, poněvadž neví, proč by si měl nechat líbit provokaci, když se přece nachází v přátelském prostředí, kam rád chodí - proč ho vůbec někdo provokuje. Vyjádří svou nespokojenost veliteli stolu a ten ho za to vyhodí z hospody...

Je tahle situace v reálu únosná? Podle mě ne...

Vše by se přitom dalo vyřešit klasicky, pár facek pak pár paňáků a pak zase kámoši, ale to bohužel není možné, protože těžko fackovat někoho, když ten vás ignoruje a z druhý strany vám navíc někdo facky maže
    Naposledy upravil gaffcz : 09.02.2014 v 11:35:32

11. Líbí se mi EXA - těmto lidem se příspěvek líbí
    Nelíbí se mi Prober, Scavenger - tito lidé s příspěvkem nesouhlasí
    Datum registrace
    04.07.2005
    Město
    Ostrava
    Věk
    42
    Post Thanks / Like

Quote gaffcz původně napsal: View Post
    Prober: nefunguje to tady právě proto, že jste si zavedli ignorelisty a promazáváte vlákna a tím ničíte kontext... zamysli se nad tím

I ke specializovanýmu fóru přece patří trochu off topicu a řevnivosti, stejně jako v reálném životě - vy tady z toho děláte nějakou formu naprosto sterilního koncentráku a pak se divíte, že ta vaše komunita, spíš sekta dalo by se říct, odpadá a že to tu za chvíli zavřete

Na to můžu říct jediné - dobře vám tak
    Gaffe, k tomu nemá smysl už cokoli psát. Ty už si tady jenom vylíváš žluč.

13. Poděkovat Scavenger - tito lidé za příspěvek poděkovali
    Líbí se mi EXA - těmto lidem se příspěvek líbí
    gaffcz
    Host gaffcz's Avatar

Nevylejvám, čekám, až budu smazán (což je lepší než být zabanován).
    Mezitím ztrácím čas tím, že se usilovně divím, jaktože tak jasný věci zůstávají nepochopeny..
    Naposledy upravil gaffcz : 09.02.2014 v 11:49:33

15. Nelíbí se mi Scavenger - tito lidé s příspěvkem nesouhlasí
    EXA's Avatar
    Datum registrace
    15.04.2009
    Město
    Ostrava-Výškovice
    Věk
    63
    Post Thanks / Like

@gaffcz : Hele Petře...na jedné straně v určitých myšlenkách s Tebou musím i souhlasit,
    ale v dalších bodech Nééé...Big Sorry. To že chceš odejít, ( z tzv. Virtuálního Boje ) ,
    je kravina , ale je to fakt pouze Tvoje rozhodnutí a NIKDO Ti jej nemá právo upírat !
    Nyní budu hovořit pouze za Sebe pro příklad :
    Asi tak před 6-7 roky Jsem zde A-Foru měl obdobné nesrovnalosti s určitejma " Lidičkama " !
    Také Jsem měl to nutkání dát tady této Komunitě Sbohem !
    Lezli Mě krkem různé Kecy a Kritiky "Náhodných čtenářů a RádobyVědeckejchOdborníků" !!!
    Přestal Jsem zde toto A-Forum pouze navštěvovat a angažovat se jinde,NIC víc !

Takže...Ku..ááá...je Nás tady tzv. v tomto státečku " Pět a půl " ,
    a stále budeme na Sebe vymejšlet "Žabo-Myší Války" ? !
    Proooč...jakéj to má smysl ??? Jakým to bude přínosem pro ostatní ???
    ANO...jak již napsal Prober...je potřeba se nad vším zamyslet,
    než udělat nezvratné rozhodnutí,které se snad již nedá vzít zpět !!!

Nyní pro Tebe gaffcz-Petře ode Mě : Neunáhluj se se zbytečným rozhodnutím,Pouvažuj i TY !!!

17. Poděkovat Scavenger, CodEx - tito lidé za příspěvek poděkovali
    Datum registrace
    04.07.2005
    Město
    Ostrava
    Věk
    42
    Post Thanks / Like

Ale ony pochopeny jsou. Ale na rozdíl od tebe jsem si podobnými diskuzemi s lidmi, co ví všechno nejlépe a když není po jejich, tak jsou všichni ostatní okolo idioti už několikrát prošel a vím, že následné diskuze nikam nevedou. Možná by ale stálo za zamyšlení, že vaše hádky v čtvrté cenové ostatní zajímat nemusejí, i když pro vás to může být naplněním životního štěstí.

Ale dávám ti za pravdu v jednom. Tohle fórum už dávno přestalo plnit funkci, pro kterou jsem ho před těmi devíti lety zakládal. Znechutilo to tady už více lidí, než je zdrávo. Včetně mě.

19. Poděkovat EXA, Scavenger - tito lidé za příspěvek poděkovali
    gaffcz
    Host gaffcz's Avatar

Abych tu hospodskou záležitost doplnil - dva se šťouchají a NAVÍC všichni kolem jednoho či druhýho podporujou lajkama a dislajkama (fandí či nadávají), všichni by rádi nějakou pořádnou rvačku a následné alkoholické usmiřování, ale nikdo přímo nezasáhne (nevezme židli a nerozmlátí ji někomu o záda), aby náhodou nebyl velitelem stolu vyhozen z hospody...

žádná sranda kluci, proto to tu nemůže dlouhodobě fungovat :-D

Takže probere, to fórum by bylo super a za tu snahu ti dík, to odlidšťování a sterilizace je ovšem k posrání - nechápu, že to nevidíš

Nelíbí se mi když píšeš, že někdo, kdo napíše důvod, proč nemůže používat dopus, i když by rád, ví všechno nejlíp. Proto jsem tam psal, abych zjistil, jestli to jde nějak nastavit přece => že nevím všechno nejlíp, když se ptám, nebo? Třeba ale myslíš chaina, kterej zamává píčou a blacklistem a pak zmizne, ten asi ví všechno nejlíp
    Naposledy upravil gaffcz : 09.02.2014 v 11:52:20

21. Líbí se mi EXA, CodEx - těmto lidem se příspěvek líbí
    Nelíbí se mi Scavenger - tito lidé s příspěvkem nesouhlasí
    - Predseda's Avatar
    Datum registrace
    04.10.2006
    Město
    LV-426
    Věk
    41
    Post Thanks / Like

Nevim co řešíte. smazal jsem veškerý offtopic, kde jste si sprostě nadávali. A budu to dělat i dál. Rozdal jsem za to výstrahy, které většina pochopila. Kdo to chápat nechce a míní nadále prudit, vcetne demonstrativniho fnukani, dostane ban. Offtopic v daných mezich je samozrejme tolerovan, sproste vylevy nikoliv.

23. Poděkovat Prober, EXA, Scavenger, Turrican - tito lidé za příspěvek poděkovali
    Líbí se mi CodEx - těmto lidem se příspěvek líbí
    gaffcz
    Host gaffcz's Avatar

Tož se pak nediv, že vymíráte rychleji, než by bylo zdrávo
    Prosil bych úplné zrušení, ban je pro děti, danke
    Naposledy upravil gaffcz : 09.02.2014 v 11:58:13

25. Nelíbí se mi EXA, Scavenger - tito lidé s příspěvkem nesouhlasí
    - Predseda's Avatar
    Datum registrace
    04.10.2006
    Město
    LV-426
    Věk
    41
    Post Thanks / Like

Jsem na telefonu. Jak se dostanu ke kompu, provedu.

27. Poděkovat Prober - tito lidé za příspěvek poděkovali
    Líbí se mi DJM - těmto lidem se příspěvek líbí
    Datum registrace
    13.04.2009
    Město
    Brno - Bystrc
    Věk
    40
    Post Thanks / Like

No já mám zato, že úplně ruší jen dítě. Zruš to tady, když Ti zde nebude mít co říci ani jeden uživatel a ta situace si myslím nenastane, takže vše ostatní je bráno jako výmluva .
    Amiga - PMD 85

29. Poděkovat Prober - tito lidé za příspěvek poděkovali
    Líbí se mi CodEx - těmto lidem se příspěvek líbí
    gaffcz
    Host gaffcz's Avatar

předseda: okej, thx
    lišiak: nelíbí se mi ty podivný metody, ban nic neřeší, nechci se tohodle dál zúčastňovat

takže adios amigos
    Naposledy upravil gaffcz : 09.02.2014 v 12:01:38

31. Nelíbí se mi Scavenger - tito lidé s příspěvkem nesouhlasí
    Datum registrace
    13.04.2009
    Město
    Brno - Bystrc
    Věk
    40
    Post Thanks / Like

Predseda: Prosím, nech ho z toho vyspat...
    Amiga - PMD 85

33. Nelíbí se mi EXA, Scavenger - tito lidé s příspěvkem nesouhlasí
    Scavenger's Avatar
    Datum registrace
    01.01.1970
    Post Thanks / Like

Tady budu nesouhlasit. Ignorelisty jsou fajn věc, jde pomocí nich existovat i vedle lidí, z kterýma si fakt už nejde co říct. Navíc být v chainově ignorelistu je tady považováno za znak společenskéo postavení (v dobrém slova smylu)

žádná sranda kluci, proto to tu nemůže dlouhodobě fungovat :-D
    Tak, když to říkáš ty, tak já nebudu žadonit o smazání mojeho účtů, to je pro děcka. já bych poprosil rovnou o smazání celého portálu.. On nám gaffcz předvede jak se to dělá. Ale on si smípše vleze do jiné hospody a bude u piva slintat ty své rozumy.

Nelíbí se mi když píšeš, že někdo, kdo napíše důvod, proč nemůže používat dopus, i když by rád, ví všechno nejlíp. Proto jsem tam psal, abych zjistil, jestli to jde nějak nastavit přece => že nevím všechno nejlíp, když se ptám, nebo? Třeba ale myslíš chaina, kterej zamává píčou a blacklistem a pak zmizne, ten asi ví všechno nejlíp
    píčou jsi ale nejdříve zamával chainovi ty, až potom co napsal, že tě dává to ignorelistu - pokud se nepletu. Chlapče, ty máš ale solidně vymeteno.

Představte si tohle fórum jako hospodu
    Takže přirovnání k hospodě, ok... Já si pamatuju dobu (né úplně od začátku) kdy to tady Prober zakládal jako vyhlášenou restauraci první cenové kategorie. To bylo ještě za dob, kdy to bylo amiga.probers.info. Pak se to přejmenovalo na nic neříkající amigaportál a začali tady lozit lidi jako jsi ty, začali nadávat vrchnímu a postupem času mu tady z toho tady udělali nefalšovanou zaplivanou čtyřku té nejnižší třídy. Ale ona to není chyba té lůzy (berte s rezervou, ale k hospodskému slangu to patří), ale samozřejmě vrchního, že ano

35. Poděkovat EXA - tito lidé za příspěvek poděkovali
    Nelíbí se mi ExSpawn - tito lidé s příspěvkem nesouhlasí
    - Predseda's Avatar
    Datum registrace
    04.10.2006
    Město
    LV-426
    Věk
    41
    Post Thanks / Like

Hele, už dost. Myslim že tohle vlákno potřebuje zamknout.

37. Poděkovat trafo, Scavenger, ExSpawn - tito lidé za příspěvek poděkovali
    Líbí se mi Lisiak4, EXA, CodEx - těmto lidem se příspěvek líbí

Povolení psaní zpráv