Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Ručně vyrobený tower pro A1200

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Ručně vyrobený tower pro A1200

    Dostal se mi do rukou tento "krasny" rezavejici bastl. O ty fotky se musim podelit
    Přiložené soubory
    I love Amiga

    #2
    no pěkný je,jak je vidět ten heft od svářečky,doufám že to není z jeklíků to pak musí něco vážit
    A500,A600,A1200,věž a pak?POBLIJU PC!!!BLE...FUJ...BLEBLEBLE ÍT´ÁCI sou ŠIT´ÁCI...hihihi.ATARI NA KARI!!!
    WHDload reg.Oldrick.lha

    Komentovat


      #3
      A co by stála
      A500 s 512Kb RAM Extented,A500 +,A600 +1M Ram Extented, A600 ,A1200-Infinitiv Rom 3.1 ,A1200 Desktop Blizzard 1230 16M Ram ,A2000 ,CDTV,CD32,

      Komentovat


        #4
        Ale to je kouzelná lidová tvořivost...

        Komentovat


          #5
          Autorem citovaného textu je Joska Přejít na původní příspěvek
          A co by stála
          Tower sel do popelnice a deska zpet do temer noveho desktopu. Neprodavam, jen vymenim.
          I love Amiga

          Komentovat


            #6
            Tady musím navázat na Solarisův post, včera se mi dostal do ruky šílený bastl viz fotky od kámoše, bývalý amigista, ten bastl mi nechal za rozchození jeho A1200desktop, jako nechci se jej dotknout, ale málem jsem plakal z té hrůzy, ve které amča měla žít, včera viděla denní světlo po několika letech na půdě v prachu a špíně.





            Sběratel Amiga pecek. WHDLoad and MUI registered user. Advanced bastler.

            Komentovat


              #7
              To není A1200desktop, ale server A1200.

              Komentovat


                #8
                Říkám, za rozchození jeho desktopové A1200 mi nechal další A1200, která byla izolepou přilepená v tomto toweru ... snad už to bude jasné i těm vzadu...
                Sběratel Amiga pecek. WHDLoad and MUI registered user. Advanced bastler.

                Komentovat


                  #9
                  A co tohle? Tohle jsem si udelal sam za pouziti rozmeru Elbox toweru. Lego kostky jsou pouzity kvuli PCMCIA karte.

                  http://www.amigaportal.cz/index.php?option=com_rsgallery2&page=inline&id=912
                  http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                  Komentovat


                    #10
                    tak toto je pěkný, obzvlášt pokud sis to zbastlil sám
                    Sběratel Amiga pecek. WHDLoad and MUI registered user. Advanced bastler.

                    Komentovat

                    Zpracovávám...
                    X