Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Klávesnice sakra!!! Kdo to letoval?!

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Klávesnice sakra!!! Kdo to letoval?!

    Tak něco pro Chaina ale i pro mne,rozebral sem Amigu a objevil sem tohle...může mi to někdo vysvětlit?Sakra zapomněl sem co....v pravém rohu klávesnice nad diodama je kablík připomínající kostru jak v autě?!Problém že není zapojen neboli sem nepřišel jak?!Díky za vysvětlení
    Přiložené soubory
    Naposledy upravil oldrick; 19.03.2007, 22:44:29.
    A500,A600,A1200,věž a pak?POBLIJU PC!!!BLE...FUJ...BLEBLEBLE ÍT´ÁCI sou ŠIT´ÁCI...hihihi.ATARI NA KARI!!!
    WHDload reg.Oldrick.lha

    #2
    je to Stineni. melo by to spojovat ten spodni plech ktery drzi klavesnici s nulou. nektere to naji vyresene divne timhle kablem, jinde uz je to pekne pod sroubkem do tistaku primo
    Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

    Komentovat


      #3
      aha a kam to mám chytit je na tom jako ten našupovací plíšek ale nic sem neviděl,ke věemu mi už nesvítí diody
      A500,A600,A1200,věž a pak?POBLIJU PC!!!BLE...FUJ...BLEBLEBLE ÍT´ÁCI sou ŠIT´ÁCI...hihihi.ATARI NA KARI!!!
      WHDload reg.Oldrick.lha

      Komentovat


        #4
        no chytni to na zem, ta nejvetsi plocha co tam bude

        pokud nesvitej diody kouknul bych se esli to neni nekde spatnym kontaktem. s diodama bejva malokdy problem
        Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

        Komentovat


          #5
          mno panove, tak tenhle problem se jeste nikda neslysel... Na amce bejvaj hlavne problem sroubky... Jeste jsem nikdy nevidel (a ze jsem tech Amig uz vydel i zabalenych origgos) amigu se vsema sroubkama... Commodore setril

          Komentovat


            #6
            srouby sou to posledni, a oldrickovi amca uz jede
            Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

            Komentovat


              #7
              jj už jede,jinak dík Chaine za rady při montáži a demontáži CIA švábů
              A500,A600,A1200,věž a pak?POBLIJU PC!!!BLE...FUJ...BLEBLEBLE ÍT´ÁCI sou ŠIT´ÁCI...hihihi.ATARI NA KARI!!!
              WHDload reg.Oldrick.lha

              Komentovat

              Zpracovávám...
              X