Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Hledám jeden modul - o cikánech

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Hledám jeden modul - o cikánech

    Vím že jsem tuhle skladbu slyšel zhruba před 12ti lety u jednoho pražáka, a byl to jakýsi song s namluvenými hláškami o cikánech. Dodneška mám z toho někde na disketě vyndaný samply jako "Černý svině", "Dej mi dvacku" apod.
    Samotný song nemám, protože jsem měl tenkrát jen A500 s 0.5 chip a ten modul měl alespoň 800kB a byl přehrávaný na A1200. Tak jestli někdo ví, nebo vlastní a chtěl by mi to poslat, byl bych moc rád . Co si z toho ještě pamatuju, byl to určitě obyčejný protrackerovský modul - protože byl přehrávaný ve Filemasteru.

    Chtěl bych jen podotknout že mi nejde o žádné rasově motivované idee, ani tu nechci nic podobného vyvolávat, jen jsem si na to prostě vzpoměl a zaboha to nemůžu v žádném modarchivu na netu najít - už jen proto že si nepamatuju název.
    A1230/50 32MB RAM,A500hddRoctec+8MB RAM,3xA500,3xST,1xSTE,2xZX128,3+ZX48K+Divide,6xC64 ,1xC128+MMC64+RReplay,konzole DC,SNES,Gamegear,GP2X+Cradle

    #2
    Cigosi.mod

    Že by TOTO?
    Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
    -----------------------------------------------
    Líbí se mi Retropolis

    Komentovat


      #3
      Taky ho mám. Na mojem disku se jmenuje mod.Cigosi94. Jenom dodám, že ten ústřední sampl "černý svině" je z filmu, tuším z Nahoty na prodej.
      "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

      Komentovat


        #4
        Nechte mě, já mám svoje písíčko. Né písíčko, já chci amíígu! ÁÁÁÁÁRRRGGGHHH Dá se to poslouchat dokola a dokola hodiny
        Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
        -----------------------------------------------
        Líbí se mi Retropolis

        Komentovat


          #5
          Tam jé "Dám vám svoje písíčko", jinak by to nedávalo smysl.
          "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

          Komentovat


            #6
            Chlapi díky moc, samozřejmě je to ono Je super že už mam amigu a můžu si to taky poslechnout
            A1230/50 32MB RAM,A500hddRoctec+8MB RAM,3xA500,3xST,1xSTE,2xZX128,3+ZX48K+Divide,6xC64 ,1xC128+MMC64+RReplay,konzole DC,SNES,Gamegear,GP2X+Cradle

            Komentovat


              #7
              Nechte mě já vám dám moje písíčko! Né písíčko, já chci Amigu . Tak to sem se dlouho nezasmál, no je to hodně ulítlý ale good reklama na Amču. Teda no dobře já mám dýýýku, rychle...
              Naposledy upravil oldrick; 09.02.2007, 17:26:40.
              A500,A600,A1200,věž a pak?POBLIJU PC!!!BLE...FUJ...BLEBLEBLE ÍT´ÁCI sou ŠIT´ÁCI...hihihi.ATARI NA KARI!!!
              WHDload reg.Oldrick.lha

              Komentovat


                #8
                diky za MODy hosi, pripomelo mi to me amiga zacatky a party. dikec
                Amiga 1200T - Blizzard 040@40 Mhz, 32 MB RAM, OS 3.1.4, RapidRoad USB, Gotek
                Amiga 1200 - OS 3.1.4, Indivision AGA MK2cr

                Komentovat

                Zpracovávám...
                X