Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Sensible World of Soccer

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Sensible World of Soccer

    Zkoušeli jste někdo Swos on line pres WinUae? na Sensible Soccer.de?
    WinUae

    #2
    Žádnej swos maniak zde neni? Tak to můžem tohle téma uzavřít....(
    WinUae

    Komentovat


      #3
      Tu!!
      A1200 1GB CF + Apollo 1230 Mk2, WHDLoad registered

      Komentovat


        #4
        mrkni na to! každej hrající čech je dobrej zatim tam jako češi děláme ostudu
        on line zápasy...tabulky..výkonostní žebříčky....swos ted pro mě dostal novou štávu Je to bombaaaaaaaaaaaaaaaa
        WinUae

        Komentovat


          #5
          Jejda, to bych dal taky. Co je k tomu potřeba? Jistě, mohl bych procházet ty stránky, ale jistě poskytneš stručný a motivující výtah .
          Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

          Komentovat


            #6
            Takže....hraje se přes WinUae-Kaillera! K domlouvání zápasů se používá Irc,(vše ke stažení na www ss.de)výsledky se zapisují na www ss.de . je možnost hrát i ligy...česká online bohužel chybí...ale je tam Amiga super league pro hráče z celého světa...Poháry,Liga Mistrů jsou samozřejmostí...stačí se tam jen z lig probojovat dále jsou zde tkz. Amiga ooo games-hrajete,zapisujete výsledky a šplháte po světovém swos řebříčku(já teda stále klesám Pokud by někdo chtěl můžu do začátku poradit třeba přes Skype...je to bomba
            Naposledy upravil ADFboy; 25.10.2007, 16:51:10.
            WinUae

            Komentovat


              #7
              Akorat ja uz swos dyl nehral, A u swosu je to presne jak v opravdickym fotbale, ze pokud netrenujes tak hrajes na prd.
              A1200 1GB CF + Apollo 1230 Mk2, WHDLoad registered

              Komentovat


                #8
                Já to hrál za posledních 5let tak 4x do roka.....ted sem za týden odehrál 100 zápasů a začínám se do toho dostávat na ty nejlepší sice zatim nemám...a dlouho mít nebudu....ale jinak hraju vyrovnaný partie Včera sem se dostal do QFinal v jednom poháru....prostě SWOS RULEZ
                WinUae

                Komentovat


                  #9
                  Pro neznámého swos fandu...omylem jsem odmítl vaše číslo Icq Takže mě kontaktujte ještě jednou klikám klikám a takhle to dopadá
                  WinUae

                  Komentovat


                    #10
                    sensiblesoccer.de - Play SWOS Online and Offline with friends from all across the world


                    třeba to někoho navnadí...
                    WinUae

                    Komentovat


                      #11
                      Sensible World of Soccer On-Line

                      Před pár měsíci jsem vás lehce informoval o možnosti hrát Swos on line přes WinUae.Odezva byla minimální.No jelikož jsem osoba vytrvalá a od té doby zde přibylo pár lidí vnutím se znovu

                      Když jsem před 7 měsíci začal hrát Swos online byli jsme tam pouze 2 češi.Nyní je nás už 30,máme 3 ligy a já osobně mám odehráno přes 2000 zápasů
                      Swos se hraje přes WinUae s online klientem.Komunikujeme spolu na českém swos Irc kanálu a částečně přes Icq.Krom české ligy se samozřejmě hrají i jiné zahraniční národní ligy..Německá,
                      polská,turecká,portugalská atd.Evropské poháry pro nejlepší z národních lig jsou samozřejmostí.
                      Krom toho se hrají rankingové hry jejichž výsledky se započítávají do světového žebříčku,on.line turnaje o medaile či přátelská utkání atd.Plánují se zde i off line turnaje po celé evropě.V létě bylo mistrovství světa kam se sjela takřka celá evropa 1.12 bude v Praze Mezinárodní mistrovství ČR.

                      Linky:

                      na www: http://sensiblesoccer.de/index.php?site=news_home
                      na cz fórum: http://forum.sensiblesoccer.info/index.php?board=110.0
                      na českou ligu: http://sensiblesoccer.de/index.php?s...bellen&lid=620
                      na World ranking: http://sensiblesoccer.de/index.php?s...eonone_ranking

                      možná vám na fóru bude něco povědomé

                      ptejte jestli vás to zaujme!
                      Naposledy upravil ADFboy; 24.10.2007, 19:49:40.
                      WinUae

                      Komentovat


                        #12
                        vypadá to super, asi to zkusím mám rád takovéto soutěže a hlavně to je amiga věc
                        pařba a flink chtěj celýho člověka...

                        Komentovat


                          #13
                          Je tu dost novejch lidí tak oživim tohle téma

                          Kluci z sensiblesoccer.de připravili návody v pdf jak hrát swos online:






                          PS:
                          Jinak kdyby někdo chtěl dát friendly tak písněte

                          Edit: server s pingem 10-30ms : arena.swos.info:22222
                          Naposledy upravil ADFboy; 28.01.2009, 12:50:33.
                          WinUae

                          Komentovat


                            #14
                            jee tak to si zkusim, ale nebudu mit sanci, dostanu urco dardu... ztracim mice, ty sraci vubec neumej vodit mic, kde to videli? v okresnim preboru? =)

                            Komentovat


                              #15
                              No mě se míč od nohy skoro neodlepí )
                              WinUae

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X