Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Deliverance - 2. boss

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Deliverance - 2. boss

    Jak zabít 2. bosse - velký rotující stroj? Pamatuju si, že jsem k němu vždycky došel, pokoušel se najít nějaký místo, do kterýho se musí trefit, ale nikdy jsem mu ani neublížil.
    "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

    #2
    Pekelně dlouho jsem to nehrál, ale někde v jeho zadní části (ve středu nebo nahoře) je to vytoužené kontaktní místo... Musíš se trefit sekerou nebo co tam máš za vejpon .
    Vždycky jsem mu dal pár ran a pak se šel zahojit a znova. Deliverance je sqelá gamesa...
    Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
    -----------------------------------------------
    Líbí se mi Retropolis

    Komentovat


      #3


      Tam se ale hojí jenom těma vílama, co poletujou na některých místech, ne? Podle screenshotu to vypadá, že to místo je ta koule nahoře?
      Naposledy upravil Predseda; 13.02.2007, 15:31:04.
      "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

      Komentovat


        #4
        Autorem citovaného textu je Predseda Přejít na původní příspěvek


        Tam se ale hojí jenom těma vílama, co poletujou na některých místech, ne? Podle screenshotu to vypadá, že to místo je ta koule nahoře?
        Jo, to je ono.
        Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
        -----------------------------------------------
        Líbí se mi Retropolis

        Komentovat


          #5
          K tomuhle screenshotu je na Lemonu skvělý text:



          "Is it me or does the 3rd screenshot look extremely gay?"
          "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

          Komentovat


            #6
            haha přeji hodně nervů...sem se nahrál týhle hry a eště na Atari vždycky je tam kam praštit
            A500,A600,A1200,věž a pak?POBLIJU PC!!!BLE...FUJ...BLEBLEBLE ÍT´ÁCI sou ŠIT´ÁCI...hihihi.ATARI NA KARI!!!
            WHDload reg.Oldrick.lha

            Komentovat


              #7
              typek se hoji i sam akorat hodne pomalu
              Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

              Komentovat


                #8
                No tak teda jsem o den starší, a o level zkušenější. Původní otázka se jaksi... ehm... posunula. Takže - jak na třetího bosse?

                Je to takovej mechanickej pavouk, kterej po mně plive skleněnky. A opět mám pocit, že i když sekám, jak do skleněnek, tak do něj, nic mu to nedělá. Za nim ještě stojí až do stropu velkej kovovej pterodaktyl, ale ten nic nedělá, myslim že je to jenom pohyblivý pozadí.

                "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                Komentovat


                  #9
                  kurna uz si v tom lesnim levelu jo? ten je uplne bozi
                  Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

                  Komentovat


                    #10
                    Che, dneska jsem to zase hrál a opět mi rozemlel držku ten točicí stroj - ovšem tentokrát jsem v tom skoro nevinně. Chtěl jsem mu švihnout do tý parní koule, takže jakože povyskočím a hodím sekyru. Jenomže ovládání joypadem není tak úplně ideální, žáno, takže jsem nadskočil ne kolmo, ale šikmo nahoru. No abych to zkrátil, skočil jsem rovnou do tý koule a to je okamžitá smrt. JENOMŽE: na další život jsem se objevil znova přímo v tý kouli a tak ještě dvakrát. No co vám budu povídat, díky bugu jsem přišel o všechny životy během 5 vteřin
                    "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                    Komentovat


                      #11
                      Nutno dodat, že jsem od toho znechuceně utek, pustil si Bubble Bobble a na jeden zátah jsem doběhnul do 72. kola. A tam Game over jenom díky tomu, že jsem po ztrátě všech životů zapomněl podržet fire (a měl jsem ještě 5 kreditů).
                      "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                      Komentovat


                        #12
                        Autorem citovaného textu je Predseda Přejít na původní příspěvek
                        Che, dneska jsem to zase hrál a opět mi rozemlel držku ten točicí stroj - ovšem tentokrát jsem v tom skoro nevinně. Chtěl jsem mu švihnout do tý parní koule, takže jakože povyskočím a hodím sekyru. Jenomže ovládání joypadem není tak úplně ideální, žáno, takže jsem nadskočil ne kolmo, ale šikmo nahoru. No abych to zkrátil, skočil jsem rovnou do tý koule a to je okamžitá smrt. JENOMŽE: na další život jsem se objevil znova přímo v tý kouli a tak ještě dvakrát. No co vám budu povídat, díky bugu jsem přišel o všechny životy během 5 vteřin
                        jo to si pamatuju,to sem taky zažil to sem se narozčiloval hele jestli mi to pude spustit tak tozkusím ale nejsem si jist?!mám to na divokejch disketách
                        A500,A600,A1200,věž a pak?POBLIJU PC!!!BLE...FUJ...BLEBLEBLE ÍT´ÁCI sou ŠIT´ÁCI...hihihi.ATARI NA KARI!!!
                        WHDload reg.Oldrick.lha

                        Komentovat


                          #13
                          Na Lemonu je teď longplay z Deliverance a tam je vidět všechno, ale díky.
                          "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                          Komentovat


                            #14
                            Tak sem si to konečně po dlouhý době zahrál a nějak mně dostala věcička,která vypadla z jedný potvory.Křiklavě červeně blikající pilulka a nešla ani sebrat.Jde o to že už nevím k čemu to je,jen jestli to někdo zpozoroval.Jinak bomba.V druhým Levelu sem koukal,co to tam všechno běhá.No už sem to dlouho nehrál tak vím prd co kde bylo ale došel sem na konec a tam už málo životů.Tak zas jindy.....chce to trééénovat!
                            A500,A600,A1200,věž a pak?POBLIJU PC!!!BLE...FUJ...BLEBLEBLE ÍT´ÁCI sou ŠIT´ÁCI...hihihi.ATARI NA KARI!!!
                            WHDload reg.Oldrick.lha

                            Komentovat

                            Zpracovávám...
                            X