Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Alien Fish Finger

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Alien Fish Finger

    Pošlete mi někdo ADFko, ať mám v práci co hrát ve WinUAE. Mám tady jenom shareware verzi, která má 3 levely. Na mail predseda(pečenáč)predseda(tečka)com.
    "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

    #2
    Shareware jsem měl pekelně propařenou, akorát jsem se jednou opil a pak udělal tak vysoké skóre, že dodneška nechápu, jak se to povedlo o překonání nemluvě .
    Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

    Komentovat


      #3
      Já to x-krát dohrál (plnou verzi), ale mám jí doma na Amině. No tak holt to vypadá, že si jí budu muset stáhnout odtamtud. Ta hra je dokonalá - pořád přicházím na další a další tajný místa.
      "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

      Komentovat


        #4
        O: Alien Fish Finger

        Já teď dohrál Alien Fish Finger ve verzi 1.31 z roku 2011 a je to parádní hra. Oproti původní verzi 1.0 má spoustu vylepšení. Ve své době jsem v pohodě dohrál hru ve verzi 1.0, teď pokročilejším věku jsem musel finální 6. level trošku natrénovat. Teď mě láká dohrát tzv. achievementy. Líbí se mi, že je ve hře spousta tajných místností s bonusy. Poslední verze změnila status z shareware na charityware / freeware. Plnou hru si můžete sosnout přímo od autora zde:
        Help David Cruickshank raise money to support Cancer Research UK

        Mimochodem je hra dělaná v BlitzBasicu II
        Naposledy upravil Solaris104; 28.11.2013, 20:55:13.
        I love Amiga

        Komentovat

        Zpracovávám...
        X