Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Antonín Raulím (Amigoss)

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Antonín Raulím (Amigoss)

    Mam v oprave turbokartu B060/50 asi tak treti rok? Sam si to uz nepamatuji. Kdyz jsem pred asi 8 mesici napsal mejl firme, ktera me slibila, ze ho da do kupy, tak jsem dostal odpoved, ze se mu tam vali kus nepotrebnyho zeleza a ze sem se mel ozvat uz davno a kdesicosi. Kdyz jsem odepsal, ze jsem telefonoval na ono cislo "firmy" a ze se ozval jenom zaznamnik, ze jsem psal zpravy, bylo me receno, ze jsem psal zrejme na nespravne cislo. Divne, furt se nejak nemuzu dovolat, ale asi to je tim, ze mam spatny telefon. Kamkoliv volam, vsude to zvednou, jen tohlr hovado ne. Karta me stala 11.500Kc. A to hovado nema ani tu slusnost rict, promin nesehnal jsem opravu, nic z toho nebude. A to se mi dusoval, ze sehnal nejakeho polaka, ktery to zvladne. Omlouvam se, ze se tady takhle vyplakavam, ale aspon si clovek trosku ulevi. Kdybyste nahodou nevedeli o koho jde, tak je to ten ZMRD raulim. Tvrda slova, chtel jsem rict VELKY ZKURVYSYN. Omlouvam se za ty nadavky. Vim, ze to nikomu neprospeje, ale aspon bude par lidi vedet, co je ta svine zac. A doufam, ze ho ve meste potkam, ma chlapec smulu, ze bydli v Liberci. Tot vse.
    AMCA PPC 603e+270MHz,68060/50MHz,192MB Ram,Grex,4xeide,cdrw,zip250,voodoo3..

    #2
    A když jste oba z jednoho města, proč to s ním neřešíš osobně?
    Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
    -----------------------------------------------
    Líbí se mi Retropolis

    Komentovat


      #3
      tipnu si ze neni k sehnani, nechava se zapirat a tak podobne
      Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

      Komentovat


        #4
        Chain:jak to vis?
        AMCA PPC 603e+270MHz,68060/50MHz,192MB Ram,Grex,4xeide,cdrw,zip250,voodoo3..

        Komentovat


          #5
          Asi si pro nej budu muset dojit osobne. Zbyva mi neco jinyho?

          DaMi: Jak uz sem napsal vejs Chainovi... Neni hosanek k nalezeni..
          AMCA PPC 603e+270MHz,68060/50MHz,192MB Ram,Grex,4xeide,cdrw,zip250,voodoo3..

          Komentovat


            #6
            Tak jsem se dnes dovolal raulimovi. Nakonec vyslo najevo, ze ja sem ten debil, kterej se nestara o sve veci a jak uz bylo mozna vyse receno, neni jeho povinnosti skladovat nejakej srot. Podivne, pred pul rokem me rekl, at mu dam adresu a ze mi ten nefunkcni kram do tydne doveze. Kdyz sem s nim dneska mluvil, tak mi rekl, ze uz ji doma nenasel. Ani se nedivim, jednou sem u nej byl a ten bordel, kterej sem tam videl mluvi za vse. Nepral bych vam chodit po tom koberci. Docela syf.
            AMCA PPC 603e+270MHz,68060/50MHz,192MB Ram,Grex,4xeide,cdrw,zip250,voodoo3..

            Komentovat


              #7
              Rádoby amigista

              Zdravim,

              chtě nechtě musím reagovat. Každý kdo mne chce sehnat mne sežene, každy kdo mi chce napsat maila tak mi jej napíše a každému odpovím. S podporou počítačů Amiga moje firma skončila již dávno, z důvodů tomuto podobným..

              Mára - Marwin si u nás nechal opravit turbokartu 1260 to uznávám, dokonce jsem s ním byl dohodnut, že jí zašlu do Polska. Tato karta se asi po 2 měsících vrátila jako neopravitelná. Máru jsem kontaktoval s tím , jak to vypadá a to jak mailem tak telefonicky.. Dokonce jsem byl i u něj doma protože pár metrů od něj bydlela sestra.. Bohužel nezastihl jsem jej..

              Situace je taková, že kartu k nám dal před více jak třemi lety. Jaká si myslíte, že je skladovací doba nevyzvednutého zboží?

              Cituji z reklamačního řádu a obchodního zakoníka:

              "Vrácené, opravené zboží mu bude na jeho náklady uskladněno a toto skladování bude zpoplatněno částkou 400 Kč/ks za každý započatý měsíc skladování. Ve chvíli kdy doba skladování přesáhne 6 měsíců je prodejce oprávněn výrobek prodat a výtěžek z prodeje započíst na úhradu dlužné částky za skladování."

              Kartu jsem bohužel, před několika měsíci, kdy jsem dělal pořádek, s několika dalšími nefukčními díly vyhodil..

              TAkže bych prosil, aby se nad sebou a nad svými výroky dotyčný zamyslel a přestal mě urážet a pomlouvat... Měl dost času si kartu vyzvednout.

              To je asi tak vše co k celé zaležitosti mohu říci..

              Příjemné hodiny strávené u počítačů Amiga přeje amigista
              Antonín Raulím

              Komentovat


                #8
                Jak jsem psal uz driv... volal jsem, nebral jsi telefon. Psal jsem sms, neodepisovals. Ted uz si muzes kafrat jak chces a tim zakonikem si mavej taky podle chuti. Proste jsi mi nevratil kartu, kterou jsem ti dal do opravy. A zamyslet nad sebou se nebudu, nemam proc. Ja nikomu nic nedluzim. A jestli se ti zda, ze ja dluzim neco tobe, klidne prijed a ja si to s tebou vyrikam z oci do oci. Kde bydlis vim a pokud ne, tak je to (Odstraněno adminem). A to co jsem napsal nejsou ani urazky ani pomluvy, ale ma zkusenost s tebou.

                Admin: Nezveřejňujte adresy ostatních bez jejich souhlasu!
                Naposledy upravil Prober; 07.03.2007, 07:59:31. Důvod: Nezveřejňujte adresy ostatních bez jejich souhlasu!
                AMCA PPC 603e+270MHz,68060/50MHz,192MB Ram,Grex,4xeide,cdrw,zip250,voodoo3..

                Komentovat


                  #9
                  Derrik: Nevim proc me vykas? Asi si uz nepamatujes, ze sem byl u tebe doma, co? Jeste mam napsany tvoje numero v telefonu. Mas nejakou kratkou pamet. A nemluvil jsem o expresnim vyrizeni. Me by stacilo, kdybych tu kartu aspon dostal zpatky. Kdyz nevis o co jde, tak se do toho prosim te neplet. Dik.
                  AMCA PPC 603e+270MHz,68060/50MHz,192MB Ram,Grex,4xeide,cdrw,zip250,voodoo3..

                  Komentovat


                    #10
                    Prober: To byla moje adresa. Nemusels to mazat, me to nijak nevadi. Souhlasil jsem se zverejnenim
                    AMCA PPC 603e+270MHz,68060/50MHz,192MB Ram,Grex,4xeide,cdrw,zip250,voodoo3..

                    Komentovat


                      #11
                      Kde bydlis vim a pokud ne, tak je to xxxxxxxxx

                      To zní jako jeho adresa, aby to byla tvoje adresa, tak by to muselo být:

                      Kde bydlim vis a pokud ne, tak je to xxxxxxxxx
                      Naposledy upravil Prober; 09.03.2007, 08:06:12.
                      Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                      Komentovat


                        #12
                        Jo, mas pravdu. Vsiml sem si toho, omlouvam se. Maly preklep.
                        AMCA PPC 603e+270MHz,68060/50MHz,192MB Ram,Grex,4xeide,cdrw,zip250,voodoo3..

                        Komentovat


                          #13
                          No ja uz jsem se s kartickou rozloucil. Sere me to, ale co s tim mam delat, ze? Co by si s tim delal ty?! Napada te neco?
                          AMCA PPC 603e+270MHz,68060/50MHz,192MB Ram,Grex,4xeide,cdrw,zip250,voodoo3..

                          Komentovat


                            #14
                            Raulím právě prodává na aukru nějaký Amiga věci.
                            "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                            Komentovat


                              #15
                              tak a je tu zas




                              starej ucet mu blokli (http://www.aukro.cz/show_user.php?search=araulim), ma novej

                              postupujte opatrne dale do vozu, pan ohanejici se obchodnim zakonikem neni schopen sam dodrzovat pravidla aukra
                              Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X