Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Hledá se stará amiga scéna....

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #16
    pixie

    Autorem citovaného textu je piXie Přejít na původní příspěvek
    Jeee! Lahve! Cau!
    nazdar ženáči , jak žiješ? já jsem si pořídil byt, mladou holku... takže já dobře . Teď spíš hraju divadlo nebo hry na ps2, amiga je někde doma na stole...
    Scoopex/Horizontal Lamerz

    Komentovat


      #17
      Je Lahvon, a ja uz sem myslel, ze ses na amcu vysral
      AMCA PPC 603e+270MHz,68060/50MHz,192MB Ram,Grex,4xeide,cdrw,zip250,voodoo3..

      Komentovat


        #18
        Autorem citovaného textu je lahve Přejít na původní příspěvek
        nazdar ženáči , jak žiješ? já jsem si pořídil byt, mladou holku... takže já dobře . Teď spíš hraju divadlo nebo hry na ps2, amiga je někde doma na stole...
        Dobre Na jar chceme zacat stavat dom, tak som si este kupil nake tie Amigy... A ked mam cas, tak ju aj zapnem Na PS2 s volantom, ktory som si kupil kvoli GT4 padal prach, tak to mam teraz v krabici ;I
        Amiga 1260/060/60MHz, OS3.9, 64MB RAM, 3.2GB IDE HDD, 2x SCSI Plextor CD-R, CD-RW
        Amiga 1230/030/50Mhz, OS3.0, 8MB RAM, 1GB CF, Amiga 500, Amiga 600, Amiga 2000, C64 a zatial nic viac...

        Komentovat


          #19
          no jo...

          Autorem citovaného textu je Marwin Přejít na původní příspěvek
          Je Lahvon, a ja uz sem myslel, ze ses na amcu vysral
          no jo, vysral, ale občas to sleduju aspoň z povzdálí na netu, abych neztratil přehled. Ohledně nového OS Amigy a PPC jsem ho už ztratil.

          Lahve/Scoopex+HLA+LQS, i když vlastně nevim, proč tam ještě jsem...
          Scoopex/Horizontal Lamerz

          Komentovat


            #20
            Zdárek Lahve, dobré vidět tě živého. Ještě splašit Holy_Seal a bude .
            Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

            Komentovat


              #21
              Ale je fajn te zas po dlooouhe dobe ¨videt¨.
              AMCA PPC 603e+270MHz,68060/50MHz,192MB Ram,Grex,4xeide,cdrw,zip250,voodoo3..

              Komentovat


                #22
                Jasne! Urcite myslis Top Secret od Majic 12, ten byl vazne bozi
                Jinak nejlepsi ceskej resp. cesko-slovensko-madarskej doskmag bylo samozrejme GURU!
                Ale chapu, ze jak TS od Majicu, tak Guru zastihly mnoho zdejsich ucastniku jeste pri tahani kacera )
                A pak by mohl akorat tak nasledovat Exit (ehm )), ACS, nekolik zajimavych veci se naslo i v magu OKO

                Seeya!

                Autorem citovaného textu je holyna Přejít na původní příspěvek
                Taky už jsem mu nadal. To se neboj. Nicméně nejlepší diskmag nebylo Amiga CS ale rozhodně to byl Top Secret!!! A ten by mohl pokračovat, co Lahváči?
                Naposledy upravil Snappy; 04.03.2007, 18:32:32.

                Komentovat


                  #23
                  Jeee! Heee! Snappy!
                  Amiga 1260/060/60MHz, OS3.9, 64MB RAM, 3.2GB IDE HDD, 2x SCSI Plextor CD-R, CD-RW
                  Amiga 1230/030/50Mhz, OS3.0, 8MB RAM, 1GB CF, Amiga 500, Amiga 600, Amiga 2000, C64 a zatial nic viac...

                  Komentovat


                    #24
                    Autorem citovaného textu je Snappy Přejít na původní příspěvek
                    Jasne! Urcite myslis Top Secret od Majic 12, ten byl vazne bozi
                    Jinak nejlepsi ceskej resp. cesko-slovensko-madarskej doskmag bylo samozrejme GURU!
                    Ale chapu, ze jak TS od Majicu, tak Guru zastihly mnoho zdejsich ucastniku jeste pri tahani kacera )
                    A pak by mohl akorat tak nasledovat Exit (ehm )), ACS, nekolik zajimavych veci se naslo i v magu OKO

                    Seeya!
                    Snappy? Byvaly clen Vectors? No ja sem spise myslel Top Secret co vydaval Lahve ale Top Secret od M12 znam taktez

                    Komentovat


                      #25
                      Autorem citovaného textu je holyna Přejít na původní příspěvek
                      Snappy? Byvaly clen Vectors? No ja sem spise myslel Top Secret co vydaval Lahve ale Top Secret od M12 znam taktez
                      Jakto byvaly clen? Pokud je mi znamo nikdy jsem nevystoupil nebo nebyl vystoupen, to tak maximalne z Pseudos
                      Takze kdyz uz tak Snappy z byvalych Vectors
                      Takze jo, to jsem ja

                      Jinak o tom TS mi to bylo jasny, jenom jsem si vzpomnel jak jsme se kdysi pokouseli Lahvemu vysvetlit, ze je scenersky neeticke uvadet lidi v omyl kdyz zacnu vydavat diskmag pod nazvem, ktery uz byl pouzit, navic velmi legendarnim zpusobem

                      Komentovat


                        #26
                        Autorem citovaného textu je Snappy Přejít na původní příspěvek
                        Jakto byvaly clen? Pokud je mi znamo nikdy jsem nevystoupil nebo nebyl vystoupen, to tak maximalne z Pseudos
                        Takze kdyz uz tak Snappy z byvalych Vectors
                        Takze jo, to jsem ja
                        Omlouvam se, mel jsem na mysli, byvale Vectors...

                        Komentovat


                          #27
                          Vectors

                          Když jsme u těch Vectors, jak žijí a co dělají?

                          Komentovat


                            #28
                            Autorem citovaného textu je holyna Přejít na původní příspěvek
                            Když jsme u těch Vectors, jak žijí a co dělají?

                            No tezko rict
                            Trixie je v Brne a dela v jazykovce, Defor taktez v Brne - programuje gejmy pro Illusion Softworks, Jofa a Human Factor v Opave - pracuji, co presne nevim, Ventor nevim - asi v Pardubicich nekde hakuje , o TDD nevim nic, o Zelenym taky ne, a ja taky v Brne a taky pracuju

                            Posledni aktivita bylo PC demo UpUp, Amiga intro Ten a Amiga crazy demo Wtenzcas na Wzschodie Se vsim jsme se umistili "na bedne", pokazde na jine party v jine kategorii Ale to uz je rokkuuuuuuuuuu smile:

                            Kdyz budu mit chvilku zkusim trosku fixnout nase stranky na urovni te, ze zfunkcnim odkazy na dema, intra a Exity, ktere momentalne nefunguji ..
                            Shodou okolnosti me vcera napsal nejakej hotentot, ze by se rad na nase veci podival, ale ze mu nefunguji odkazy

                            A co vy, horizontalne-vertikalne-diagonalni lameri? Nejaka cinnost?

                            Komentovat


                              #29
                              No tak u nás je to taky tak nějak no. Já pracuju na Kladně, Láhve hákuje v Praze a hraje ochotnicky divadlo a Vertikalové? No tam je to to samé, produkce byla poslední někdy v roce 2000 tuším nějaký demo, ale jaký? Láhve napoví...
                              Naposledy upravil Prober; 08.03.2007, 15:38:49. Důvod: Zbytečná citace

                              Komentovat


                                #30
                                Autorem citovaného textu je Snappy Přejít na původní příspěvek
                                No tezko rict
                                Kdyz budu mit chvilku zkusim trosku fixnout nase stranky na urovni te, ze zfunkcnim odkazy na dema, intra a Exity, ktere momentalne nefunguji ..
                                Shodou okolnosti me vcera napsal nejakej hotentot, ze by se rad na nase veci podival, ale ze mu nefunguji odkazy
                                No to je dobrej nápad, taky sem chtěl votravovat, že to neběhá

                                Jo a Láhve by mohl rozchodit stránky Apocalypse, co?

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X