Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Hledá se stará amiga scéna....

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #91
    nu ja delam jen malinko ve slepejich Wolfa od Abortu, tedy Octamed 4..

    Komentovat


      #92
      Heh, nasiel som toto vlakno az teraz a spomenul som si, ze Snappy kedysi chodil s jednou mojou spoluziackou z gympla Tot bulvar Amiga celebrit

      Neviete naaaaaahodou o nejakom mieste, kde by sa dali stiahnut cisla (pre mna) najlepsieho magu AmigaCS? Pripadne aj tych dalsich spominanych, ktore nepoznam? ACS-ka som mal kedysi na HDD na Amige, ale posli spolu s nim
      ???

      Komentovat


        #93
        Mno, začal bych hledat třeba v Download sekci na portálu...
        Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

        Komentovat


          #94
          To mam za to, ze mam v zalozkach miesto amiga.probers.info nastavene amiga.probers.info/forum...
          ???

          Komentovat


            #95
            To já mám v záložkách místa habakuk, proto tam mám adresy obě. Ale tohle je tam už skoro rok, takže vidím, že moc často na portál nechodíš

            A mám nápad, já to fórum budu přesouvat pravidelně na jiné adresy a tak budete na portál chodit muset
            Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

            Komentovat


              #96
              Kdyby byl někdě nahoře ještě nenásilně doočí bijící odkaz z fóra na portál, tak by se tohle stávalo míň často. Pro hardcore návštěvníky těchto stránek to význam nemá, ale pro "mlíčňáky" určitě ano. Ale tohle se tady už několikrát řešilo. Sorry za OT.
              Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
              -----------------------------------------------
              Líbí se mi Retropolis

              Komentovat


                #97
                Kouknu na to. Tyhle prkotiny mi mate hlasit
                Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                Komentovat


                  #98
                  Autorem citovaného textu je holyna Přejít na původní příspěvek
                  Hele Probere, Wayne a Blayen se nepočítaj, ty přisly až když česká scéna byla kaput, jako se nepočíta NORO a jeho Atomic, protože ho založil ve vlaku.
                  No co se treba po... si muzu ve vlaku delat co chci ted bych ho zalozil ve vane. Tam me napadaji jeste vetsi a uzasnejsi myslenky.
                  Dum spiro spero!
                  Amiga 1200 x2, Amiga 600, Amiga 500, PowerMacek G5 (MorphOS), Amiga 2000. IceDrake (68080/192MIPS, 512 MB RAM, RTC)

                  Komentovat


                    #99
                    Autorem citovaného textu je holyna Přejít na původní příspěvek
                    Hele Probere, Wayne a Blayen se nepočítaj, ty přisly až když česká scéna byla kaput, jako se nepočíta NORO a jeho Atomic, protože ho založil ve vlaku.
                    Yay, a ja sem si vzdycky myslel ze prave to co je doma se pocita a to co je out uz ne Starou scenu nehledejte, dockali byste se maximalne sklamani, jako jsem se tenkrat spalil ja kdyz jsem poprvy vlez na jejich IRC kanal (kterej uz nefunguje nastesti) v domeni ze si tam s nekym pohovorim o Amize normalne. Tam byly existence ktery byly schopny prohlasit neco jako ze "Amiga? Co to je? A jo, tohle, no tak to lituju veskeryho casu kterej sem s tim ztratil..." a pod.

                    Kdyz uz (pokud vubec) mate zajem o scenu a mate na ni cas tak radeji podporte tu novou, je to smysluplnejsi pocinani.
                    Wayne schani do Amigans nekoho na hudbu kdyby nekdo chtel...
                    Lepsi pocitac nez je Amiga doted nikdo nevyrobil...

                    Komentovat


                      Autorem citovaného textu je BLAyEn Přejít na původní příspěvek
                      Kdyz uz (pokud vubec) mate zajem o scenu a mate na ni cas tak radeji podporte tu novou, je to smysluplnejsi pocinani.
                      Wayne schani do Amigans nekoho na hudbu kdyby nekdo chtel...
                      A že jsem tak smělý, co je to nová scéna? Myslíš jen ty Amigans?

                      Komentovat


                        2Blayen: Nebylo by to tam tak spatny, nebejt tech blbejch narazek na amcu. Ale obcas tam bylo docela veselo, ne, Blayene?
                        AMCA PPC 603e+270MHz,68060/50MHz,192MB Ram,Grex,4xeide,cdrw,zip250,voodoo3..

                        Komentovat


                          Autorem citovaného textu je holyna Přejít na původní příspěvek
                          A že jsem tak smělý, co je to nová scéna? Myslíš jen ty Amigans?
                          No za novou scenu lze (jak nazev sam napovida) povazovat tu ktera prisla nedavno. Jestli to je jenom Amigans si netroufam rict protoze takovej prehled nemam ale o jiny aktivni skupine v CR bohuzel nevim. Samozrejme ted nemluvim o webech, aktivnich "webmakeru" tu okolo Amigy par je.
                          Lepsi pocitac nez je Amiga doted nikdo nevyrobil...

                          Komentovat


                            Autorem citovaného textu je Marwin Přejít na původní příspěvek
                            2Blayen: Nebylo by to tam tak spatny, nebejt tech blbejch narazek na amcu. Ale obcas tam bylo docela veselo, ne, Blayene?
                            To jo, veselo tam bylo , ale kdyz melo dojit na vaznou diskuzi o Amize tak s tim tam mela vetsina "puvodniho" osazenstva neskutecny problemy
                            Lepsi pocitac nez je Amiga doted nikdo nevyrobil...

                            Komentovat


                              Nevim, neznam, nepamatuju se, vsechno zapru

                              Autorem citovaného textu je Wolfus Přejít na původní příspěvek
                              Heh, nasiel som toto vlakno az teraz a spomenul som si, ze Snappy kedysi chodil s jednou mojou spoluziackou z gympla Tot bulvar Amiga celebrit

                              Komentovat


                                2Blayen: Spis nez problemy mi to pripadalo jako averze. Mam dojem, ze me tam i nekdo kicknul. A tom jsem nebyl sprostej. Skoda, ze uz to nefunguje. Hnedka bych si irccko na Amce pustil.
                                AMCA PPC 603e+270MHz,68060/50MHz,192MB Ram,Grex,4xeide,cdrw,zip250,voodoo3..

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X