Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

piXie

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #16
    A udělej fotky )))
    Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

    Komentovat


      #17
      mno ale sebe nenafotim... uz mi praskly dve cocky)))))

      Komentovat


        #18
        Do TopSecret a Amiga Positive som robil grafiku, ale clanky som nepisal. Nake 3D na MaleSe alebo Fiasku.
        Tys jezdil na MaLeSy ?

        Komentovat


          #19
          Bohuzial nie, bol som len poslednom ;( Keby DaCan spravil neake retro, tak by som velmi rad siel

          Ivy tam mal stanok - kupil som si tam vtedy boing podlozku pod mys a najviac mi utkvel v pamati Richmond a jeho neskutocne vybuchy smiechu
          Amiga 1260/060/60MHz, OS3.9, 64MB RAM, 3.2GB IDE HDD, 2x SCSI Plextor CD-R, CD-RW
          Amiga 1230/030/50Mhz, OS3.0, 8MB RAM, 1GB CF, Amiga 500, Amiga 600, Amiga 2000, C64 a zatial nic viac...

          Komentovat


            #20
            Byl sem na všech, kromě posledního bohužel... A do dneška mě to pěkně sejří . Musel sem tenkrát na obchodní seminář od firmy, pro kterou sem tehdy pracoval. Že sem se na ně nevys.. a nejel radši do Svatoňovic na sraz. Bohužel sem netušil, že je to poslední MaLeS a tak sem se utěšoval, že příště určitě pojedu...no jo, ale žádné příště už nebylo...

            Komentovat


              #21
              skoda
              Amiga 1260/060/60MHz, OS3.9, 64MB RAM, 3.2GB IDE HDD, 2x SCSI Plextor CD-R, CD-RW
              Amiga 1230/030/50Mhz, OS3.0, 8MB RAM, 1GB CF, Amiga 500, Amiga 600, Amiga 2000, C64 a zatial nic viac...

              Komentovat


                #22
                pixie ja si rikal, ze te znam. osobne jsme se potkali na jedne party u prahy. ja jsem zase pro zmenu delal grafiku do EXITu
                Amiga 1200T - Blizzard 040@40 Mhz, 32 MB RAM, OS 3.1.4, RapidRoad USB, Gotek
                Amiga 1200 - OS 3.1.4, Indivision AGA MK2cr

                Komentovat


                  #23
                  Kluci, co kdybych vám dal pod nick názvy grup ve kterých jste dělali?
                  Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                  Komentovat


                    #24
                    mno pokud s tim budou vsichni souhlasit, tak ja bych to jen uvital....

                    Komentovat


                      #25
                      Autorem citovaného textu je PedroBodicek
                      a sem rad, ze jsem te poznal... das mi sve icq???
                      Uz znam konecne lahveho a Hollowmana...
                      Co to meles, ja nejsem Hollowman, ale Holyna! Na to bych si dal velky pozor, protoze jsem na to docela haklivej, i kdyz Hollowmana mam taky docela rad...

                      Komentovat


                        #26
                        Autorem citovaného textu je PedroBodicek Přejít na původní příspěvek
                        jj... jdu do toho.., ale asi zacnu u Hollowmana, protoze je jeako ja Kladenak a jdem v pondeli na pifko..., tak to s nim proberu a napisu rozhovor.... mno a pak se uvidi, jak se to osvedci... Podle toho budu delat dal...
                        Nejsem Hollowman!!! Jsem Holyna...

                        Komentovat


                          #27
                          Autorem citovaného textu je Prober Přejít na původní příspěvek
                          A udělej fotky )))
                          No a fotit se rozhodně nenechám!

                          Komentovat


                            #28
                            A zde snílek naráží na tvrdou realitu )
                            Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                            Komentovat


                              #29
                              Mno ale snilci jsou zase na druhou stranu fajn.

                              Komentovat


                                #30
                                Autorem citovaného textu je Prober Přejít na původní příspěvek
                                Kluci, co kdybych vám dal pod nick názvy grup ve kterých jste dělali?
                                Sak daj hlasovat
                                Amiga 1260/060/60MHz, OS3.9, 64MB RAM, 3.2GB IDE HDD, 2x SCSI Plextor CD-R, CD-RW
                                Amiga 1230/030/50Mhz, OS3.0, 8MB RAM, 1GB CF, Amiga 500, Amiga 600, Amiga 2000, C64 a zatial nic viac...

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X