Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Remaky Amiga her na PC

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #16
    jeste sem si vzpomel na vcelicku, apydia? ale pc konverze je hnus...
    Panda Libor

    Komentovat


      #17
      Vzdyt udelal jen jeden level Apidye
      Naposledy upravil Solaris104; 10.05.2007, 22:20:48.
      I love Amiga

      Komentovat


        #18
        Ono je i arkad a shoot em up na pc hodne, staci projet tyhle servery - www.reflexivearcade.com, www.gamehouse.com www.bigfishgames.com
        treba takovej turtle odyssey nebo turtix vypadaji vcelku zajimave. Jinak se objevila nova konverze uspesneho amiga titulu, sice ne zadna mega pecka, ale hrala ji urcite spousta lidi. Jedna se o deluxe pacmana od EMV software, predelavka se jmenuje deluxe pocmon, zkousel jsem demo a hraje se to dobre, pokud se nepletu, soubor ke stazeni najdete na www.warblade.as
        Panda Libor

        Komentovat


          #19
          Nejsem si jistý, jestli zrovna perly Shadowlands-Worlds s jejich geniálním systémem, perfektní grafikou, neopakovatelnou atmosférou a nadčasovým designem jsou vhodným předsevzetím klikfestu jménem diabetického blowjobu. Vlastně jsem rád, že Amiga nic takového nemá, alespoň se ty hry tolik nezkurvily.
          Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

          Komentovat


            #20
            davesase - ve sve dobe ano...pred par lety jeste snad...nechci byt skaredej...ale v teto dobe je pc na hry lepsi...ale o tomhle tahle diskuse neni...bohuzel v teto dobe kdy na amigu vyjde jedna freeware hra, na pc vyjde 10 komercnich + dalsi desitky freewareovych...a v takovem mnozstvi, aby se par dobrych nenaslo...bohuzel, takova je realita...ja bych ted na amigu bral vsechno vcetne toho diabla...
            Panda Libor

            Komentovat


              #21
              Já nejsem platformový rasista, hraju na všem a nevykřikuju, že na Amize jsou nejlepší hry... ale spíš vykřikuju určité tituly (a případně srovnávám tu samou hru na dvě různé platformy). V době největšího komerčního zájmu má podle mne Amiga navrch, pak byl celkem dlouho srovnán krok a kolem roku 1994 bylo rozhodnuto... Moje nejoblíbenější hry jsou asi z platformy minoritní, pravda, ale mám tolik oblíbených her (z konzolí hodně poslední dobou), že se nemohu přiklonit jednoznačně na jednu stranu. Moje povzdechnutí mířilo spíše tam, že díky odklonu komerčních her na Amigu došlo k určitému doladění existujících žánrů. A to včetně freewarů. Stačí si vzpomenout, jaké hry se hrály na srazu nejvíce (mám na mysli hry z doby, kdy Amiga prohrála bitku s PC) - nebyl to Doom, Quake nebo Heretic 2, ale Flyers, Wiz'n'Liz a Doman třeba. Já tím chci jenom říci, že tyto hry by asi nevznikly, kdyby oteže držela Amiga a komerční mašinerie by nevydávala jednoho Dooma za druhým, jedno Diablo za druhým a jednu Dune 2 za druhou, jak se to stalo na PC. Tyto hry vznikly i v polovině devadesátých let s nadšením, díky kterému vznikaly hry před deseti lety v garážích na C64 a ZX. To je tak nějak všechno, co jsem měl na srdci.
              Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

              Komentovat


                #22
                No musim s tebou souhlasit, asi jsem to zprvu spatne pochopil, kazdopadne par her pro me bylo a je na amize nesmrtelnych a perfektne hratelnych...ale to jsem byl jeste mladsi a mel na to cas, ted v dobe, kdy jsem porad v praci, pripadne u pritelkyne uz moc casu na hrani nezbyva...a pokud si hraju, tak casto s excelem, sapem, matrixem atd v hokne...tak si obcas zahraju boxikona nebo chuzzles deluxe, jen tak na par minut...mrzi me, ze zrovna tyhle dve hry nikdo na amigu nepredela...jinak se jeste zajimam o zanry, ktere jsem mel na amize rad - arcade, shooteup, kreslene adventury, akcni 2d, 2d mlaticky...a uz sem jich za tu dobu nastradal asi 14 dvd a to jedna hra ma v prumeru 5MB...na druhou stranu, z ttech 14 dvd je docela male mnozstvi tech her, ktere uspokoji moje retro choutky...ale kdo hleda najde...kazdopadne amiga je a vzdycky bude pro me srdecni zalezitost a vzdy se k ni rad vratim...ten kdo ji nepoznal a nemel doma (hlavne v dobach slavy) nikdy nepochopi...sice jsem majitel 3 pc...ale v srdci bude porad amiga...doufam, ze me za to neukamenujete, ze mam doma 3 pc
                Panda Libor

                Komentovat


                  #23
                  jenom malá připomínka:nedělejte z některých her RPG a neřadtě je,že vycházeli za sebou.Chce to trochu zapátrat kdy hra vyšla.
                  Jinak asi opravdu hledat žánr hry na PC nebo na Amize nemá smysl,poněvadž sou to ůplně rozdílné mašiny a každá si prožila jiný vývoj her.Samozřejmě vždycky se najdou tvůrci,kteří tvoří hry na různé platformy.
                  A500,A600,A1200,věž a pak?POBLIJU PC!!!BLE...FUJ...BLEBLEBLE ÍT´ÁCI sou ŠIT´ÁCI...hihihi.ATARI NA KARI!!!
                  WHDload reg.Oldrick.lha

                  Komentovat


                    #24
                    Tak PC remake Lionheart je kompletni . Muzete sosat tady
                    I love Amiga

                    Komentovat


                      #25
                      Hmm, akorát je to pro registered users only a regnout se mi tam nějak nejde (security code). Huh?
                      Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                      Komentovat


                        #26
                        na foru se da registrovat a pak to dovoli sosnout
                        I love Amiga

                        Komentovat


                          #27
                          Po dlouhych letech cekani vysel Hurrican - klon Turricana. Sosat muzete treba tady http://www.hurrican-game.de/ . Ja vedel, proc jsem si objednal novy joypad a modifikoval u nej autofire
                          I love Amiga

                          Komentovat


                            #28
                            Přemýšlel jsem, co se mi na tom po shlédnutí traileru nelíbí, protože to nějak není ono. A už to asi mám - je to animace postav.
                            "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                            Komentovat


                              #29
                              Hurrican ma jedno velike plus. Umoznuje hru 2 hracu najednou .
                              I love Amiga

                              Komentovat


                                #30
                                Autorem citovaného textu je solaris104 Přejít na původní příspěvek
                                Hurrican ma jedno velike plus. Umoznuje hru 2 hracu najednou .
                                Hm, tak to už bohužel nevyužiju.
                                "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X