Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Remaky Amiga her na PC

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #31
    Musíš nadělat potomky!
    Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

    Komentovat


      #32
      Hurrican

      Hraju to, docela mě to chytlo, má to hodně z feelingu původní Turricaní trilogie. Řekl bych, že je to důstojný remake. Hlasy, že je to moc jednoduchý, mě utvrzují v tom, že mám hodně co trénovat, protože po 4 dnech jsem se ještě nedostal z 2. světa na nejlehčí obtížnost

      Chci se zeptat - v prvním světě mám objevené secrets jenom 1/9, našel jsem jenom ten s Manfredem. Kde jsou ostatní? Mohl by mi někdo aspoň rámcově napovědět?

      A taky jak na 3. bosse - tu velkou krychli v podzemí? Mě prostě rozplácla, než jsem stačil najít nějaký místo, kde bych byl trochu v bezpečí.
      Naposledy upravil Predseda; 25.06.2007, 07:29:19.
      "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

      Komentovat


        #33
        Defender of the Crown: Heroes Live Forever

        Defender of the Crown: Heroes Live Forever (C) Cinemaware

        Release Notes:
        The beloved Cinemaware classic returns! Battle five cunning lords for
        control of medieval England. Build and lead your armies of knights and
        archers on the battlefield, and conduct daring raids to rescue
        princesses and pillage treasuries. Compete in jousting and archery
        tournaments, and lay siege to your foes with catapults and Greek Fire!
        Gain fame, outsmart, and outmuscle your foes to lay sole claim to the
        British crown!

        Build armies and fortify your castles as you wage war against five
        tenacious opponents for control of the crown

        Challenge your foes to archery contests or meet them in the lists for a
        joust!

        Increase your fame and line your coffers by rescuing and kidnapping
        princesses, and raiding enemy treasuries!

        Place your opponents under siege! Attack their battlements with
        catapults, hurling boulders, Greek Fire, and disease into their ranks!

        Triumph on the battlefield using special Tactic and Hero cards to gain
        the advantage!
        A1200 + Blizzard 1230/50/64MB + HDD + PCMCIA CD1200, A500 1MB + Alfapower 4MB s HDD.

        Komentovat


          #34
          Autorem citovaného textu je Predseda Přejít na původní příspěvek
          Hraju to, docela mě to chytlo, má to hodně z feelingu původní Turricaní trilogie. Řekl bych, že je to důstojný remake. Hlasy, že je to moc jednoduchý, mě utvrzují v tom, že mám hodně co trénovat, protože po 4 dnech jsem se ještě nedostal z 2. světa na nejlehčí obtížnost

          Chci se zeptat - v prvním světě mám objevené secrets jenom 1/9, našel jsem jenom ten s Manfredem. Kde jsou ostatní? Mohl by mi někdo aspoň rámcově napovědět?

          A taky jak na 3. bosse - tu velkou krychli v podzemí? Mě prostě rozplácla, než jsem stačil najít nějaký místo, kde bych byl trochu v bezpečí.
          No ja nasel v 1. levelu vse. Viz. obrazek. Dokonce mi to nabidlo i cheat. Napr. jeden secret je hned na zacatku vlevo, vyskocis na kostku, ze ktere vypadavaji bonusy a pak skocis nahoru doleva. Jeden tip, kdyz zmorfujes do kolecka a pokladas bomby, tak te to nadhodi a potom vyskoc. Muzes tak skakat vys nez normalne.

          Velkou krychli jsem udelal tak, ze do ni strilim vsim, hazu granaty, powerline a kdyz je nejhur, zmorfuju do kolecka. Myslim si, ze je to pro tebe tak tezke, ze hrajes na klavesnici. Kdyz zainvestujes do joypadu nejlepe s HW autofire, tak je to v pohode . Ja to zkousel i na nejvyssi obtiznost a dojel jsem prvni level.
          Přiložené soubory
          Naposledy upravil Solaris104; 25.06.2007, 20:42:50. Důvod: obr
          I love Amiga

          Komentovat


            #35
            Tak jsem se právě dostal do čtvrtýho (ohnivýho) a je to teda maso. Nechápu, jak to někdo moh dohrát za den, to fakt klobouk dolů. A skutečně drsnej je ten výtah, to nemá chybu! A secrety furt nenacházím a nenacházím...
            "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

            Komentovat


              #36
              No ja ted hledal vsechny secrety v levelu 2 a nasel 4/4 . Kdyby jsi chtel, mohu Ti poslat screenshoty se secrety. Ale zase prijdes o tu zabavu hrat porad dokola ten samy level a hledat, kde je secret
              I love Amiga

              Komentovat


                #37
                Ne, ne, nechci, díky. Ale zkoumám kdeco a furt nic
                "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                Komentovat


                  #38
                  No tak Ti poradim aspon jeste nejaky figl, kdyz mas nejakou plosinku na strane moc daleko, zmorfuj do kola a jakoby padej na stranu a pak vyskoc. Doskocis tak mnohem dal .Tento figl vyuzijes hojne v levelu 2 a bez nej neziskas vsechny bonusy.
                  I love Amiga

                  Komentovat


                    #39
                    Hra je to vynikající, ale zahanbeně přiznávám, že jsem se dostal teprve k tomu výtahu, a se secrety jsem na tom stejně jako Předseda - čili bledě. Možná je to ale taky tím, že to moc nehraju (čas, ten proklatý čas...), a než se dostanu trochu do cviku, tak už mě to zas otráví, jak mi to nejde...
                    Kdysi A600HD 20MB, pak dlouho nic, pak WinUAE, a teď A1200 Infinitiv (1GB CF2IDE), A1200 (2GB CF2IDE, Blizzard 1230/50 III, 128MB CF2PCMCIA, WHDLoad registered) , Amiga CD-32 a A500 1MB RAM. Příběh pokračuje...

                    Komentovat


                      #40
                      Ten výtah je boží. A ten level potom je záhul.
                      "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                      Komentovat


                        #41
                        Další zajímavé remaky:

                        Warblade (původně De Luxe Galaga) a
                        Deluxe Pocmon (původně DeLuxe Pacman)

                        Obě zremakoval autor originálů Edgar M. Vidgal.


                        "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                        Komentovat


                          #42
                          Dalsi Turrican

                          http://pc.hrej.cz/plne-hry/akce/plosinovka/t4-funeral/

                          Komentovat


                            #43
                            Je to sice vizuálně slabší než Hurrican, ale je to tak nějak víc Turrican
                            "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                            Komentovat


                              #44
                              mozna jiz o tom vite...

                              The Strangers



                              Final Odyssey



                              Genetic Species

                              Panda Libor

                              Komentovat


                                #45
                                jestli si nekdo koupi genetic species na pc za svych za pet dolaru, mel by radsi volat chocholouska
                                Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X