Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Professional File System 3

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Professional File System 3

    PFS3 sa da normalne este kupit? Alebo je lepsi SFS?
    Amiga 1260/060/60MHz, OS3.9, 64MB RAM, 3.2GB IDE HDD, 2x SCSI Plextor CD-R, CD-RW
    Amiga 1230/030/50Mhz, OS3.0, 8MB RAM, 1GB CF, Amiga 500, Amiga 600, Amiga 2000, C64 a zatial nic viac...

    #2
    já ho vydražil na ebay, občas se tam vyskytuje. Vesalia ani Amigakit ho ale v nabídce nemají, Softhut ano, ale jak je to spolehlivý obchod, to nemůžu říct. A dá se určitě sehnat na netu, pokud netoužíš mít originál Používám ho dva roky a jsem naprosto, ale naprosto spokojený. SFS bych moc nevěřil .
    Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
    -----------------------------------------------
    Líbí se mi Retropolis

    Komentovat


      #3
      sfs nebrat, taktak

      softhut ma v ceniku spousti veci ktere davno nemaji skladem. Jedna moznost jak to zjistit je napsat jim mejla.
      Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

      Komentovat


        #4
        Víte někdo, prosím, jak je to s prodejem PFS3? Softhut nereaguje a stránky výrobce, které jsem našel na diskuzi na eab sice fungujou, ale mail je nedoručitelný. Na ebayi jsem se pokusil vydražit, ale už delší dobu jsem žádný další nenašel. Pokud již produkt není vyvíjen a podporován, dá se to někde na netu "ukořistit"?
        A500 1MB RAM A1200 Blizzard 1230 IV/50 32MB RAM WinUAE

        Komentovat


          #5
          SoftHut podle mě většinu věcí, které vystavuje, fyzicky nemá na skladu a není schopen je objednat, resp. nemá je odkud objednat. Jediný zdroj je ebay. Kde PFS ukořistit ti napíšu do SZ.

          BTW: Pokud bys někdy v budoucnu plánoval na jedné mašině mít os 4.0 i os 3.9 (můj připad), OS 4.0 bohužel ve své nedokonalosti není schopen číst disky ve formátu pfs. To je v dnešní době jediný zápor pfs, resp. os 4.0.
          Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
          -----------------------------------------------
          Líbí se mi Retropolis

          Komentovat


            #6
            DaMi: A zabejvá se tou podporou v OS4 někdo vůbec? To je docela kritické, ne?
            Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

            Komentovat


              #7
              Rogue se na AW vyjadřuje, že PFS je nesystémově napsaný soft a proto není podporován - doporučuje SFS.

              Nicméně, mít na jedné mašině oba systémy je dost tristní. Stále nebyl vytvořen nějaký rozumný postup, jak nabootovat bez problému z jednoho systému do druhého. Já to mám vyřeno tak, že primárně bootuju do 3.9 a pokud chci os 4.0, musím jít na začátku do early startup menu (2×) a tam dvakrát navolit os 4.0 bootovací partition. To vše proto, že v os 3.9 mám bb2.
              Ještě horší řešení je neustálá změna bootovací priority os 4.0 partitionu. Osobně je to pro mě tak nepříjemné, že z 95% případů používám os 3.9 a z 5 % os 4.0 (teda skoro vůbec...). Na os 4.0 to chce mít samostatnou mašinu, ideálně amigu one . Pokud chci spoštět ppc soft na amigu, raději jej spouštím na pegine s mos2. Pokud to tam selže, pak jdu na os 4.0 (imagine, vista pro,...)

              Sorry za OT .
              Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
              -----------------------------------------------
              Líbí se mi Retropolis

              Komentovat


                #8
                Ja pouzivam SFS a funguje mi to bezvadne. Do OS4 bootuju uplne stejne pitome.

                Komentovat


                  #9
                  a co takhle pouzivat utilitu ChangeBootPri? Vytvorite si skript na prohozeni bootovacich priorit, hodite třeba do toolsdaemon menu nebo toolmanagera a nabootovani do jineho systemu je otazkou nekolika kliknuti a jednoho stisku reset
                  A500, A500+, Amiga 600HD/ACA630, A600 V2-Apollo 68080, Amiga 1200/Blizz1230/50, CD32, A3000, A4000/060, Minimig, Powerbook G4 17" MorphOS, SAM460cr AmigaOS4 God is great!

                  Komentovat


                    #10
                    Výborná zpráva - PFS3 bude brzo uvolněn legálně zdarma.
                    Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
                    -----------------------------------------------
                    Líbí se mi Retropolis

                    Komentovat


                      #11
                      No tak to je super! Konečně přeinstalace systému legálně!
                      Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                      Komentovat


                        #12
                        Plna verze PFS3 byla prave vydana na CoverCD u casopisu Amiga Future 85.

                        AmigaKit Amiga Shop - we ship worldwide. Manufacturer and distributor of Commodore Amiga adapters, A500 RAM expansions, A1200 turbo cards and A600 memory upgrades. A1200 Dust covers and mouse mats. Joysticks and games.

                        Komentovat


                          #13
                          Ako si to objednam ?

                          Vie mi niekto poradit ako si mozem Amiga Future objednat ? Ked si zvolim uhradu bankovym prevodom a krajinu Slovensko (alebo Cesko, to je jedno), tak mi po stlaceni recalculate do polozky Delivery hodi TBD ? Co to do pekla je ???
                          A1260 34MB Ram SCSI; A600 Furia EC020; A500; A500+; CDTV; A3000;

                          Komentovat


                            #14
                            Autorem citovaného textu je voodoo Přejít na původní příspěvek
                            Vie mi niekto poradit ako si mozem Amiga Future objednat ? Ked si zvolim uhradu bankovym prevodom a krajinu Slovensko (alebo Cesko, to je jedno), tak mi po stlaceni recalculate do polozky Delivery hodi TBD ? Co to do pekla je ???
                            To TBD me na Vesalii taky zmatlo. Cenu postovneho mas v kosiku pod nazvem zbozi, tj. 3,75 EUR. Normalne to objednej a oni ti pak poslou emailem vyuctovani, kde budes mit link k zaplaceni Paypalem. Mne to celkem vyslo na 12,30 EUR (8 casopis s CD + 3,75 postovne + 0,55 poplatek za Paypal).

                            Komentovat


                              #15
                              Ved prave,

                              ked vyberies platbu cez paypal, tak tam cenu postovneho mas. Ale ked vyberiem casopis a formu uhrady bankovym prevodom, tak tam nie je ta cena co uvadzas ale len TBD. Paypal nemam, takze ja mozem platit len prevodom z uctu. Ale dik za odpoved.
                              A1260 34MB Ram SCSI; A600 Furia EC020; A500; A500+; CDTV; A3000;

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X