Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Galaga Party 2007

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #31
    • DaMi RESPEKT!
    • Oldrick RESPEKT!
    • Doda RESPEKT!
    • Quake PPC RESPEKT!

    Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

    Komentovat


      #32
      Autorem citovaného textu je ghh Přejít na původní příspěvek
      Skvele jsem si zahral Skidmarks s Dodou. Pockej priste te rosekam !!!
      Jo, cele to bylo fakt super. Sel jsem tam s tim, ze nikoho neznam osobne, jenom odsud z netu, ale vyborne jsem pokecal a zahral si.

      Ja myslim, ze ten Skidmarks byl tak nerozhodne, ze zacatku jsem se na tebe nechytal, ale pak jsem na to nejak prisel.... taky mi pomohla nahoda, kdy jsem nahodne projel posledni velhou havarii

      Pokud bude podobne party znova, urcite prijdu.

      Komentovat


        #33
        Stejně je to sranda - puberťáci se bavěj na LAN Partých Counterstrikem apod., no a my, starší pánové, víme co je kvalita a hrajem klon Space Invaders
        "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

        Komentovat


          #34
          Chlapci, měl by někdo něco proti tomu, že bych sezbíral fotky od vás všech a doplnil je do Damiho galerie na portálu?
          Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

          Komentovat


            #35
            Samozřejmě, posluž si, budeme rádi. Mám dodělávat nějaké komentáře k ostatním fotkám nebo je to víceméně jedno?
            Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

            Komentovat


              #36
              Předseda: trefné
              Oni ti náctiletí totiž mají tu smůlu, že tuhle dobu nezažili, je to pro ně prehistorie - když jim začneš něco o takový Amize CD32, tak majitel Playstationu 2 na to kouká skrz prsty... Ovšem takový davesade z ní byl celkem u vytržení (a není divu - je to super mašina). Jednou možná budou pořádat takovýhle retro párty konzolisti (PéCéčkáři těžko, ti mění železo každej rok-dva, takže nemaj v tej technice žádnej záchytnej bod...)
              Kdysi A600HD 20MB, pak dlouho nic, pak WinUAE, a teď A1200 Infinitiv (1GB CF2IDE), A1200 (2GB CF2IDE, Blizzard 1230/50 III, 128MB CF2PCMCIA, WHDLoad registered) , Amiga CD-32 a A500 1MB RAM. Příběh pokračuje...

              Komentovat


                #37
                eště přidám něco:Radooz a jeho pokus se vyléčit aspoň tady
                Přiložené soubory
                A500,A600,A1200,věž a pak?POBLIJU PC!!!BLE...FUJ...BLEBLEBLE ÍT´ÁCI sou ŠIT´ÁCI...hihihi.ATARI NA KARI!!!
                WHDload reg.Oldrick.lha

                Komentovat


                  #38
                  Jo, ve středu a čtvrtek mi bylo pěkně blbě. Ale Galagu jsem vynechat prostě nemohl - i když jsem tam byl jen pár prchavých hodin...
                  Kdysi A600HD 20MB, pak dlouho nic, pak WinUAE, a teď A1200 Infinitiv (1GB CF2IDE), A1200 (2GB CF2IDE, Blizzard 1230/50 III, 128MB CF2PCMCIA, WHDLoad registered) , Amiga CD-32 a A500 1MB RAM. Příběh pokračuje...

                  Komentovat


                    #39
                    Autorem citovaného textu je radooz Přejít na původní příspěvek
                    Předseda: trefné
                    Oni ti náctiletí totiž mají tu smůlu, že tuhle dobu nezažili, je to pro ně prehistorie - když jim začneš něco o takový Amize CD32, tak majitel Playstationu 2 na to kouká skrz prsty... Ovšem takový davesade z ní byl celkem u vytržení (a není divu - je to super mašina). Jednou možná budou pořádat takovýhle retro párty konzolisti (PéCéčkáři těžko, ti mění železo každej rok-dva, takže nemaj v tej technice žádnej záchytnej bod...)

                    No hele, náctiletej nejsem, vyškvařenej z Amigy jsem, z CD32 dvojnásob, ale nejvíce mne rozsekal Quake PPC, to se musí nechat a to hlavně proto, že tu hru mám prostě rád . Což neznamená vůbec, že se pár Amiga Party u mne doma neodehrálo (a setkaly se s úspěchem, třeba takový Worms...).
                    Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                    Komentovat


                      #40
                      Jenom doufám, že Galaga párty bude víckrát do roka, to by bylo super.
                      "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                      Komentovat


                        #41
                        Dnes před 16 lety. Slza ukápnula.

                        Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
                        -----------------------------------------------
                        Líbí se mi Retropolis

                        Komentovat


                          #42
                          Můžeme klidně dát i na Resetkání. 👍:
                          Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

                          Komentovat


                            #43
                            Supr banner, to dělal ve své době někdo moc šikovný!
                            Amiga - PMD 85

                            Komentovat


                              #44
                              Asi zavolám Frantovi do Úval...
                              Lisiak: ImageFX + Wildfire
                              Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

                              Komentovat


                                #45
                                Ahoj..nema niekto fotky z tej party? Bol tam aj moj brat...

                                Odoslané z motorola edge 20 pomocou Tapatalku

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X