Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Galaga Party 2007

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Galaga Party 2007



    Tímto bych chtěl všechny pozvat na pátý ročník GALAGA PARTY, ktera se bude konat v PÁTEK 23.3. 2007 v hostinci "U KAŠTANU" je to v BOHNICKÉ ULICI ve STARÝCH BOHNICÍCH.

    Autobus číslo 102, zastávka STARÉ BOHNICE, autobus začíná svou trasu na metru NADRAŽÍ HOLEŠOVICE.

    A je to opravdu kousek od té zastávky. (pro Předsedu budou i navigační šipky)

    Na mapách se to dá dobře najít Tak kdo bude mít čas a chuť ať určitě přijde. Je rezervovanej salónek kde bude dost mista pro všechny. Takže pozvěte své známé atd. Zítra ještě dodám banner a další informace. Budou se tesit GHH (Honza) a SID (Zdeněk).
    K dispozici budou gamepad Honeybee a joy Competition pro retro.
    Dalsi veci na mebers.chello.cz/ghh/
    Naposledy upravil DaMi; 13.02.2023, 17:34:46.
    Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

    #2
    tak to sem teda v pytli!Sakra zrovna něco mám,tak to se budu muset........už sem si to vyřešil a určitě přídu(joye beru taky )
    Naposledy upravil oldrick; 07.03.2007, 00:16:44.
    A500,A600,A1200,věž a pak?POBLIJU PC!!!BLE...FUJ...BLEBLEBLE ÍT´ÁCI sou ŠIT´ÁCI...hihihi.ATARI NA KARI!!!
    WHDload reg.Oldrick.lha

    Komentovat


      #3
      Tak jo, vezmu si svůj starej rozvrzanej joyák a na jedno se stavim .
      Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

      Komentovat


        #4
        Snad tentokrát trefim. Znamenám si to do kalendáře.

        ghh, jaká verze se hraje?
        Naposledy upravil Predseda; 05.03.2007, 15:50:02.
        "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

        Komentovat


          #5
          Galaga

          Bude se hrat Galaga 2.6C AGA.
          Bude jedno CD32, jedna A1200 (WHD powered) kde budou dalsi gamesky.
          Franta mozna donese svoji A1200 a TV takze se bude moct hrat vic her najednou
          Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

          Komentovat


            #6
            Gp07

            Oldricku bezva!
            Vcera mi Franta slibil ze udela i novej plakat a stary plakaty
            budou taky k mani..
            Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

            Komentovat


              #7
              Už jsem to trochu rozšířil mezi správné lidi, snad někdo dojde .
              Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

              Komentovat


                #8
                Autorem citovaného textu je ghh Přejít na původní příspěvek
                Oldricku bezva!
                Vcera mi Franta slibil ze udela i novej plakat a stary plakaty
                budou taky k mani..
                to jako že si odneseme srolovaný a pak si ho pověsíme na ....ehm zeď,doma nad postelíuž se těším du trénovat
                A500,A600,A1200,věž a pak?POBLIJU PC!!!BLE...FUJ...BLEBLEBLE ÍT´ÁCI sou ŠIT´ÁCI...hihihi.ATARI NA KARI!!!
                WHDload reg.Oldrick.lha

                Komentovat


                  #9
                  2All: Chci se jen zeptat na vas osobni rekord v Galaze. Paril sem to 7-8 hod., uz presne nevim, ale pak to zacalo setsakra prituhovat a taky uz me to moc nebavilo. Dal sem prepocitat prachy na body a vyslo me neco pres 1280 milionu. Hrat by se to jeste dalo, ale po tech nekolika hodinach uz sem toho mel fakt dost.
                  AMCA PPC 603e+270MHz,68060/50MHz,192MB Ram,Grex,4xeide,cdrw,zip250,voodoo3..

                  Komentovat


                    #10
                    To ne, takovýchhle vysokých skóre jsem nikdy nedosáhnul. Když se před pár měsícema hrálo compo na Lemonu, byl můj nejvyšší výsledek jenom 1.997.235.
                    "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                    Komentovat


                      #11
                      Ja to paril kazdej den do vycerpani. Hrozne me tahle gamesa chytla. Pamatuju taky jak sme s kamosem svdeli tezky mace v masterblasterovi, to bylo vzdycky nadavek
                      AMCA PPC 603e+270MHz,68060/50MHz,192MB Ram,Grex,4xeide,cdrw,zip250,voodoo3..

                      Komentovat


                        #12
                        Master Blaster je naprostá megautrhprdelózní ultrazupasmažba, ale o tom by to chtělo založit jiný vlákno, tohle je o Galaze a hlavně o nadcházející Galaga párty.
                        "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                        Komentovat


                          #13
                          Jojo, ja si jen vzpomel na ty zlaty casy
                          AMCA PPC 603e+270MHz,68060/50MHz,192MB Ram,Grex,4xeide,cdrw,zip250,voodoo3..

                          Komentovat


                            #14
                            poprosil bych někoho dostavujíc se na galaga párty aby vzal adaptér na 4joe neboli myšky a při čekání v řadě na Galaguby sme zapařili Hired Guns ve 4 to jen okrajově .Jinak beru 2myšky.Ghh jak to vypadá?Máš vše pod kontrolou?A pánové očekávám velkou ůčast ....
                            A500,A600,A1200,věž a pak?POBLIJU PC!!!BLE...FUJ...BLEBLEBLE ÍT´ÁCI sou ŠIT´ÁCI...hihihi.ATARI NA KARI!!!
                            WHDload reg.Oldrick.lha

                            Komentovat


                              #15
                              Autorem citovaného textu je Marwin Přejít na původní příspěvek
                              2All: Chci se jen zeptat na vas osobni rekord v Galaze. Paril sem to 7-8 hod., uz presne nevim, ale pak to zacalo setsakra prituhovat a taky uz me to moc nebavilo. Dal sem prepocitat prachy na body a vyslo me neco pres 1280 milionu. Hrat by se to jeste dalo, ale po tech nekolika hodinach uz sem toho mel fakt dost.
                              Já jsem se dostal nedjál do cca 155 levelu a pak mě to už přestalo bavit. Ono se to po těch 75 levelech opakuje a už je to jenom "rychlejší". A skóre bylo něco kolem 8 milionů, ale to už asi nikdy nezopakuju . Ale jinak hodně super gamesa, už se těším na párty
                              Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
                              -----------------------------------------------
                              Líbí se mi Retropolis

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X