Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Canon 23

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Canon 23

    Jelikoz nikdy nechci upravovat (cti upilovat) Canon 25 na 23, koupil jsem si do zasoby konektory. Objednal jsem si je u jedineho obchodu se soucastkami ve Vsetine a po mesici opravdu prisly .
    Canon 23 samice 28,- s DPH
    Canon 23 krytka 19,- s DPH
    Mozna je to drazsi nez v e-shopech, ale zase neplatim zadne postovne. Takze si myslim, ze nejsou nesehnatelne v CR, kdyz je na objednani dodaji i u nas.
    I love Amiga

    #2
    V GM, GESu ani EZK jsem je sice nenasel, ale ted koukam, ze tady http://www.sc-elektronic.cz/soubory/...konektory7.htm maji samce i samice, a to dokonce levne. V Tipe maji jenom samice a krytky, ovsem taky levne. Nejlepsi je vsak vidlice od Conrada za 3 Kc s DPH.

    A ne abyste to vsechno vykoupili!

    Komentovat


      #3
      Autorem citovaného textu je pepax Přejít na původní příspěvek
      V GM, GESu ani EZK jsem je sice nenasel
      Opravuji, v GM je maji.
      CAN 23 V - 30 Kc
      CAN 23 Z - 17 Kc
      KRYT CAN 23 - 15 Kc

      Komentovat


        #4
        V ostrave je hej!

        To jsou ceny!!
        V ostrave v hadexu maji canon 23 Z nebo V za 4KC!!!
        Jo a krytku za 7 KC!!

        Komentovat


          #5
          Koukam, ze mate na severu vic zajimavych veci. Vadas, TS Nova...
          A ja v Brne marne shanim plochy reminek do disketovky......

          Komentovat


            #6
            Sel jsem v utery pro Canon 23 krytku a zasuvku do GME Praha, na internetu meli jeste oboji skladem, ale prodavac me poslal pryc uz jen s jednim konektorem, krytky uz nesehnal, a ja ji tolik potreboval
            A500, A500+, Amiga 600HD/ACA630, A600 V2-Apollo 68080, Amiga 1200/Blizz1230/50, CD32, A3000, A4000/060, Minimig, Powerbook G4 17" MorphOS, SAM460cr AmigaOS4 God is great!

            Komentovat

            Zpracovávám...
            X