Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

XBox360 a AmigaOS 4.0

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    XBox360 a AmigaOS 4.0

    Zdar,

    napadlo me, ze "relativne" sluzny HW pro OS4 by byl XBOX360. Je to sice produkt neprilis vhodne firmy, ale jako koncepce HW je to slusne. Obsahuje 3x2 jadra upravenych PowerPC na 3.2GHz, VGAcko od ATI, 512 MB Ram, spoustu dalsich beznych veci a cele je to pekne kompaktni..... a pekelne rychle.

    Kdysi byla Amiga skoro konzole. Urcite 70% lidi na tom nedelalo nic jineho, nez ze gamesilo a jeji sila byla podle me prave v te kompaktnosti. Taky ten HW byl v podstate jenom jeden, nebo jen malo verzi. Navic tohle je docela levne a vyrobi se toho spousta. I kdyz diky tomu vyrobci si to predstavit jako Amigu je fakt tezke.

    Az nejaky soucasny HW pro OS4 bude, ja si to urcite koupim. Zatim se zda, ze ten vyvoj nikam moc nevede. Tohle bych bral hned.

    #2
    Ukrast Microshitu jejich vlajkovou hardware lod a okupovat ji AOS4.0 oravdu uzasna predstava. Vubec bych se nedivil
    ze si nekteri z vyvojaru AOS4.0 uz Workbench na Xbox nabastlil ovsem problem je to zlegalizovat treba na Efice uz AOS4.0 bezi ale Genesi zatim nama smlovu s Amiga.inc
    a natom vsem to vazne

    Komentovat


      #3
      Ne, nevázne... teda nejenom na tom. Problém je, šle všechny desky (Sam, Efika, Panda atd...) musí do dílen Hyperionu na portaci. A to není prdel. Osobně si myslím, že teď mají prioritu rozjet systém aspoň na samantě, všechno ostatní je na druhé koleji...
      Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

      Komentovat


        #4
        Podle me tohle bude jeste "zajimavy" protoze cely ten kontrakt AInc, Hyperion a Eyetech byl postaven na tom, ze v oblasti hardwaru nebude zadna konkurence.
        No a dokud nekde nesplasi desku, ktera je primarne urcena na jiny dostatecne velky trh aby stlacil cenu na rozumnou uroven (jako treba Efika), tak i kdyz to portnou na jednu - dve z tech novych desek, stejne to budou predrazene kramy...

        Co se tyce doby potrebne k naportovani, Frieden bros uvedli uz nekolikrat, ze je to otazka par dnu

        Komentovat


          #5
          já chci OS na XBOXu !!! To by byla paráda, už tam stejně nejvíc mastím arcady - Galaga, Worms, Doom a chystá se Sensible Soccer - dvě verze, ta předelávka co je i na PC a bonus bude ta původní z Amigy ve stejný grafice.
          ♦ Amiga 1200 + Blizzard 1230 IV 50MHz, FPU, 64MB RAM + HDD 8GB CF ♦ Pegasos2 600MHz + AmigaOS 4.1 ♦ Amiga 600 ♦ Amiga CDTV ♦ Amiga CD32 ♦

          Komentovat


            #6
            Autorem citovaného textu je Fery Přejít na původní příspěvek
            já chci OS na XBOXu !!! To by byla paráda, už tam stejně nejvíc mastím arcady - Galaga, Worms, Doom a chystá se Sensible Soccer - dvě verze, ta předelávka co je i na PC a bonus bude ta původní z Amigy ve stejný grafice.
            Doom mě nebaví a na ostatní mám doma Amigy.
            "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

            Komentovat


              #7
              Autorem citovaného textu je Predseda Přejít na původní příspěvek
              Doom mě nebaví a na ostatní mám doma Amigy.
              To jo, ja jsem to ale nemyslel jako herni konzoli, ale jako PPC platformu. Puvodni vyuziti jako konzole je podruzne a uplne bych to ignoroval. Pro OS4 je vyhledove mozna dostupnych tak 10 desek, tohle je neco podobneho, ale je to hotove, celkem levne, docela nabusene a je to dostupne. XBOX je proste relativne normalni pocitac, kterej nemusi nutne byt jenom konzole, ale muze na tom bezet cokoliv (skoro).

              Me by se libila krabice podobne velikosti (teda mala), ktere by se rikalo Amiga a byl by pro to OS4. Neco jako Efika v malem case, co jsem nekde videl na netu, to je fajn. V XBOXu jsou 3 dvoujadrove CPU na 3.2 GHz, to se mi zda sakra slusne a vyhovuje mi i to "baleni".

              Komentovat


                #8
                Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

                Komentovat


                  #9
                  Autorem citovaného textu je Fery Přejít na původní příspěvek
                  chystá se Sensible Soccer - dvě verze, ta předelávka co je i na PC a bonus bude ta původní z Amigy ve stejný grafice.
                  Musim rict, ze me ta 2006ka SWOS zklamala. proste uz se to nehraje tak dobre a ta grafika teda taky nic moc. Nejlepsi je proste SWOS 94/95 a vejs na Amize.
                  A1200 1GB CF + Apollo 1230 Mk2, WHDLoad registered

                  Komentovat


                    #10
                    Off-Topic:

                    Mno hlavně že je swos nejlepší,ale nikdo ho hrát on line nechcete....to jsou tady opravdu samý zastydlí nostalgici??? Překonat ten odpor,že to běhá pod emulátorem je asi na vás moc.....
                    WinUae

                    Komentovat


                      #11
                      Ale to neee. Pod emulatorem ho hraju taky. Akorat na online pareni mi jaksi nezbyva ted moc casu. Myslim jenom ze amigacka verze je ta best
                      A1200 1GB CF + Apollo 1230 Mk2, WHDLoad registered

                      Komentovat


                        #12
                        Autorem citovaného textu je ADFboy Přejít na původní příspěvek
                        Off-Topic:

                        Mno hlavně že je swos nejlepší,ale nikdo ho hrát on line nechcete....to jsou tady opravdu samý zastydlí nostalgici??? Překonat ten odpor,že to běhá pod emulátorem je asi na vás moc.....
                        Sportovní hry jsem vždycky úplně nesnášel, a to na všech platformách. Snad jenom kromě simulací aut, ale to už neni ani tak moc sport.
                        "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                        Komentovat


                          #13
                          Asi jsem chyběl - odkud pochází informace, že by OS4 měl bejt na X360? Tohle mne zajímá.
                          Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                          Komentovat


                            #14
                            Z prvního příspěvku v tomto tématu... tohle není relevantní informace, to je pouze zbožné přání
                            Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                            Komentovat


                              #15
                              Prober: AMEN! (pro ncapajci konec modlidby)

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X