Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Slamtilt - DMS verze

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #16
    ze by se ti to prehrivalo? problem timingu desky bych nevidel bo mas 1230 ne?
    Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

    Komentovat


      #17
      Zprehrivani strach nemam, oba procesory maji vetraky. Na ppc mam dokonce dva. A hraju na nize uvedeny konfiguraci. Fakt nevim cim to muze bejt. Driv mi to normalne jelo. Skoda..
      AMCA PPC 603e+270MHz,68060/50MHz,192MB Ram,Grex,4xeide,cdrw,zip250,voodoo3..

      Komentovat


        #18
        Tak sme si vcera se svarou asi hodinku dali slamtilt a svete div se. Nepadal! Prubnul sem vsechny stoly a jel jako po masle. Dokaze to nekdo vysvetlit?
        AMCA PPC 603e+270MHz,68060/50MHz,192MB Ram,Grex,4xeide,cdrw,zip250,voodoo3..

        Komentovat


          #19
          Takze hotovo. 3,5 hodiny hrani a ani jeden kiks. Jeste by me docela zajimalo, jaky mel kdo vysledky pri strileni vlkodlaka. Docela pekna animacka
          AMCA PPC 603e+270MHz,68060/50MHz,192MB Ram,Grex,4xeide,cdrw,zip250,voodoo3..

          Komentovat


            #20
            Já ho dycky ustřílim třikrát, počtvrtý mi utrhne ksicht
            "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

            Komentovat


              #21
              To znamena, ze koncis na 15mega, ze? Me se vetsinou podari udelat 25-30mega. Nejvic bylo 35. Ale to bylo jen parkrat. Mam na to specialni mackani klaves. Snad se nekdy dostavim na nejakou party, abych nebyl za tlučhubu
              AMCA PPC 603e+270MHz,68060/50MHz,192MB Ram,Grex,4xeide,cdrw,zip250,voodoo3..

              Komentovat


                #22
                Jj, 15 mega. Většinu subher (těch co jdou) dohrávám do konce - Planet of Death, Formula 1 racing atd. Video mode (vlkodlaka) ale zatím nikdy přes 20 Mio.
                "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                Komentovat


                  #23
                  Tak zrovna Planet of death se mi do konce nepodarilo dojet. Kolik je tam vubec pruletu. Ja vykysnu vetsinou v 5.
                  AMCA PPC 603e+270MHz,68060/50MHz,192MB Ram,Grex,4xeide,cdrw,zip250,voodoo3..

                  Komentovat


                    #24
                    Tak jsem si to dnes zase na 4 hodinky zkusil. Nejak to nejde, dostal jsem se jen lehce nad 600 mega
                    AMCA PPC 603e+270MHz,68060/50MHz,192MB Ram,Grex,4xeide,cdrw,zip250,voodoo3..

                    Komentovat


                      #25
                      Ty si blazon Pocuj, ja som spravil v Ace of Space 4,5 a v Piratoch 3 miliardy. Vlkodlakov som zabil max. 5, Death Planet zmaknem vzdy a formulu nikdy. Spokojny?
                      ???

                      Komentovat


                        #26
                        Jo a v piratovi som zmakol aj taky ten mod, co je, ked spravis vsetky multiballs a vsetky jaskynne dobrodruzstva... Tak 9 rokov dozadu som bol na tom zavisly
                        ???

                        Komentovat


                          #27
                          Teda nikdy jsem na pinbaly nebyl ale tohle mně chytlo. Nejsem žádnej rekordman ale pár hodin jsem u toho strávil, no a volume hodně nahlas.

                          Komentovat


                            #28
                            2Wolfus: Vlkodlaku, jak sem uz psal, udelam nejvic 7. To je 35 mega. Osm jsem asi neudelal, to bych kecal. Tech 7 se jeste da picnout. V Ace of space si uz svy Hi score nepamatuju. V Demonovi mi to uvizlo v pameti, protoze se mi to zdalo dost vysoko a kamosi trochu prskali
                            2PaladinW: Ani se nedivim, me to drzi stale
                            AMCA PPC 603e+270MHz,68060/50MHz,192MB Ram,Grex,4xeide,cdrw,zip250,voodoo3..

                            Komentovat


                              #29
                              Overeno, dnes jsem na to nabehl pri plne sile a 7 sparenych prdeli (vlkodlaku) je maximum. Alespon pro normalniho cloveka. Vic si nedokazu predstavit. Pokud to nekdo udela, tak musi mit misto prstu vibratory, jinak nevim.
                              AMCA PPC 603e+270MHz,68060/50MHz,192MB Ram,Grex,4xeide,cdrw,zip250,voodoo3..

                              Komentovat


                                #30
                                Tak to klobouk dolu... ja som si nasiel celkom slusnu metodu, ale ten siesty mi vzdy roztrhol hubu... Inac! Teraz som si spomenul, ze tieto minihry (werewolf, hadzanie nozov, death planet a formula) sa daju trenovat bez toho, aby si vobec zacal hru? Musis napisat kod ARCADEACTION ked sa ti ukazuje stol a mas stlacit F1 pre zacatie hry. Jo a ked napises LONGPLAY, tak mas miesto 3 guliciek 5
                                ???

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X