Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Slamtilt - DMS verze

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #61
    O: Slamtilt - DMS verze

    Navic 3.9 nemi na hrani uplne optimalni.

    Komentovat


      #62
      O: Slamtilt - DMS verze

      Když vidím v Marwinově podpisu tu konfiguraci, tak si naopak myslím, že OS3.9 ano. A tím, že je před svátky, tak je to takový roztomilý důvod si pořídit něco pro radost .
      Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
      -----------------------------------------------
      Líbí se mi Retropolis

      Komentovat


        #63
        O: Slamtilt - DMS verze

        Na tu konfiguraci ano, ale na hrani ne.

        Komentovat


          #64
          O: Slamtilt - DMS verze

          To je zajímavá úvaha. Pokud by měl nějakou amigu v základu, tak té preferenci na 3.1 systém rozumím, ale při výkonnější amize si nejsem vědom, že by na ní nějaké programy nebo hry v OS3.9 nejely.
          Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
          -----------------------------------------------
          Líbí se mi Retropolis

          Komentovat


            #65
            Slamtilt - DMS verze

            Me tedy WHD na 3.9 zlobilo hodne, kolidovalo to se vsim moznym. Na 3.1 je to pohoda. Ale mozna jsem si to necim zavinil sam, presne nevim, na WHD mam proste 3.1.

            Komentovat


              #66
              O: Slamtilt - DMS verze

              Já mám tohle a všechno mi v tom běhá v pohodě.
              Mohl by mi někdo poradit, co je to za systém vlastně?
              Nerozumím tomu, ScalOS (39.222) je jen GUI? A co pod tím běží za WB? Nemůžu to nikde najít..
              Ooou nly a mííííí gáááááááá, mejks it pááá si bžžžžžžžž ♫♫♫

              Komentovat


                #67
                O: Slamtilt - DMS verze

                Autorem citovaného textu je kunilingus Přejít na původní příspěvek
                Nerozumím tomu, ScalOS (39.222) je jen GUI?
                ScalOS prestoze ma v nazvu OS, zadny OS neni, je to jen nahrada Workbenchce, tj desktopoveho prostredi, zbytek systemu je porad AmigaOS.
                vice informaci najdes tady http://scalos.noname.fr/

                Komentovat


                  #68
                  O: Slamtilt - DMS verze

                  Nemůže být problém jen s velikostí volné Chip RAM? Přiznám, se že na hlavním počítači používám holý OS3.5 a WHDload a všiml jsem si jen kolize spuštěného TCP/IP stacku s WHDLoad. Jinak jsem neměl problém. Ve WinUAE používám také OS 3.5 bez problémů s WHDload hrami.
                  I love Amiga

                  Komentovat


                    #69
                    O: Slamtilt - DMS verze

                    Jo jo potvrzuji, kdyz jsem mel spusteno Miami (TCP/IP), tak nektery WHDLoad hry nesly spustit.
                    Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

                    Komentovat


                      #70
                      O: Slamtilt - DMS verze

                      predseda: Amigu jsem nerozebiral kvuli slamtiltu, chtel jsem ji po dvou letech jen trochu vycistit. Bylo tam trochu prachu, ale furt min jak u pc myho synka.
                      Slamtilt nejedu prs whdload, spoustim ho z wb. Vzdy to slapalo bez problemu, ted se proste sekne. Koupil jsem gotec, tak jsem zvedavej jak to bude slapat pres nej.
                      Btw: Videl nekdo z vas toho polaka z youtube jak na slamtiltu udelal pres jeden bilion?! Asi 14 hodin hrani Mrknete na to, docela mazec.
                      AMCA PPC 603e+270MHz,68060/50MHz,192MB Ram,Grex,4xeide,cdrw,zip250,voodoo3..

                      Komentovat


                        #71
                        O: Slamtilt - DMS verze

                        jedina hra zatial s ktorou mam pod os3.9 problem je back to the future 2, ktora sa po urcitom case sekne. Ci hram alebo necham len bezat menu po case sa sekne obraz, len hudba ide. Viac mi robi starosti Blizzard PPC, na ktorom idu vacsinou AGA hry a dema omnoho pomalsie ako na holej amige, v niektorych pripadoch az nepozeratelne. Ale to neni koli AOS 3.9, ale koli nahovno navrhnutej karte !
                        Amiga 1200T (E/Box)+BlizzardPPC 603p/363+060/66+BVision PPC+256MB+KS3.1+Cocolino+Lyra 2+Fast Ata MK-IV+320GB WD Blue 3200AAJB PATA HDD(PFS3)+dvdrw+dvd+cf2ide
                        Amiga 1200+BlizzardPPC 603e/210+040/25+128MB+KS3.1+CF4GB(PFS3)

                        Komentovat


                          #72
                          O: Slamtilt - DMS verze

                          Tak to s tebou kamo musim nesouhlasit. Taky mam blizzarda ppc a nikdy jsem na aga hrach nepozoroval nejaky rozdil v rychlosti. Natoz v demech.
                          Jeste koukam na tvuj konfig, tech 363 mhz na ppc asi neni preklep, ze?
                          AMCA PPC 603e+270MHz,68060/50MHz,192MB Ram,Grex,4xeide,cdrw,zip250,voodoo3..

                          Komentovat


                            #73
                            O: Slamtilt - DMS verze

                            Tak napriklad WHD hryi: Chaos Engine AGA, Jurassic Park AGA, Body Blows AGA, Body Blows Galactic AGA a mnoho inych (vacsinou AGA) mi idu uplne pomaly, ale aj napr. niektore pasaze v Turricanovi 2 a inych no AGA hrach.

                            Dema: A1200 Demo,Big Time Sensuality, Batman Vuelve, Wit Premium, Lech, Control a mnoho dalsich si ani poriadne nepozriem, lebo to ide uplne spatne alebo pomaly....

                            Pisali, ze BPPC ma pomaly pristup do CHIP pamate, preto to je pomalsie ako na holej Amige.
                            Nehovor mi, ze tebe niektore z uvedenych titulov idu v pohode. Tie AGA hry co som vymenoval su pre mna uplne nehratelne ked su take pomale. Chaos Engine hravam CD32 verziu, ktora mi ide sviznejsie. Ostatne nemozem hrat. Jedine z diskiet bez turbokarty.
                            Amiga 1200T (E/Box)+BlizzardPPC 603p/363+060/66+BVision PPC+256MB+KS3.1+Cocolino+Lyra 2+Fast Ata MK-IV+320GB WD Blue 3200AAJB PATA HDD(PFS3)+dvdrw+dvd+cf2ide
                            Amiga 1200+BlizzardPPC 603e/210+040/25+128MB+KS3.1+CF4GB(PFS3)

                            Komentovat


                              #74
                              O: Slamtilt - DMS verze

                              Autorem citovaného textu je ghh Přejít na původní příspěvek
                              Jo jo potvrzuji, kdyz jsem mel spusteno Miami (TCP/IP), tak nektery WHDLoad hry nesly spustit.
                              Případně náhodně zamrznou. WHDLoad si s Miami nerozumí.
                              "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                              Komentovat


                                #75
                                O: Slamtilt - DMS verze

                                Autorem citovaného textu je Predseda Přejít na původní příspěvek
                                WHDLoad si s Miami nerozumí.
                                WHDLoad se snaží přes internet zjistit, jestli není nová verze slave hry. Možná to jde nějakým parametrem vypnout. Na druhou stranu mi to přijde jako super moderní vychytávka .
                                Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: Turrican.png
Počet zobrazení: 1
Velikost: 12,6 KB
ID: 109648

                                Edit: ten příkaz je NoNetwork a je možné ho trvale nastavit jako výchozí ve WHDLoad.prefs v S:. Tím nebude asi nebude mít miami problém.
                                Naposledy upravil DaMi; 16.12.2017, 22:20:36. Důvod: Doplnění
                                Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
                                -----------------------------------------------
                                Líbí se mi Retropolis

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X