Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Slamtilt - DMS verze

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #76
    O: Slamtilt - DMS verze

    Já to mám řešené tak, že prostě TCP/IP spustím jen na vyžádání přes ikonu. Blblo to i s jinými stacky jako Genesis i Roadshow.
    I love Amiga

    Komentovat


      #77
      O: Slamtilt - DMS verze

      Autorem citovaného textu je DJM Přejít na původní příspěvek
      Tak napriklad WHD hryi: Chaos Engine AGA, Jurassic Park AGA, Body Blows AGA, Body Blows Galactic AGA a mnoho inych (vacsinou AGA) mi idu uplne pomaly, ale aj napr. niektore pasaze v Turricanovi 2 a inych no AGA hrach.

      Dema: A1200 Demo,Big Time Sensuality, Batman Vuelve, Wit Premium, Lech, Control a mnoho dalsich si ani poriadne nepozriem, lebo to ide uplne spatne alebo pomaly....

      Pisali, ze BPPC ma pomaly pristup do CHIP pamate, preto to je pomalsie ako na holej Amige.
      Nehovor mi, ze tebe niektore z uvedenych titulov idu v pohode. Tie AGA hry co som vymenoval su pre mna uplne nehratelne ked su take pomale. Chaos Engine hravam CD32 verziu, ktora mi ide sviznejsie. Ostatne nemozem hrat. Jedine z diskiet bez turbokarty.
      Z her, ktere uvadis, parim Chaos engine. SLape bez problemu! A dema komentovat nemuzu, sjizdim si rad klasiku od tbl nebo relic, rise, slape v pohode. Je toho tuna co si pustim rad na cumendu.
      AMCA PPC 603e+270MHz,68060/50MHz,192MB Ram,Grex,4xeide,cdrw,zip250,voodoo3..

      Komentovat


        #78
        O: Slamtilt - DMS verze

        Dema ktore spominas idu aj mne dobre. To su dema, ktore pouzivaju hlavne CPU a FAST RAM. Chipku pouzivaju viacmenej len na zobrazenie.
        Chaos Engine NOAGA a CD32 verzia ide aj mne celkom schopne, ale AGA verzia je pomala. Neviem z akeho dovodu by ti to malo ist dobre, ked mas tiez PPC blizzard a o tomto probleme som cital na viac forach a dokonca to je spomenute aj vo WHDLOAD dokumentacii.
        Amiga 1200T (E/Box)+BlizzardPPC 603p/363+060/66+BVision PPC+256MB+KS3.1+Cocolino+Lyra 2+Fast Ata MK-IV+320GB WD Blue 3200AAJB PATA HDD(PFS3)+dvdrw+dvd+cf2ide
        Amiga 1200+BlizzardPPC 603e/210+040/25+128MB+KS3.1+CF4GB(PFS3)

        Komentovat


          #79
          O: Slamtilt - DMS verze

          Kurna pravda, ted si vlastne vybavuju, ze mistama(vice postavicek na obrazovce, vetsi akce) se chaos engine trosku trha. Trosku to prudi, ale pochvilce to prestane.
          AMCA PPC 603e+270MHz,68060/50MHz,192MB Ram,Grex,4xeide,cdrw,zip250,voodoo3..

          Komentovat


            #80
            O: Slamtilt - DMS verze

            A jeste trik jak udelat ve slamtilt vlkodlaka vic jak trikrate. Staci dat ukazovak a prostrednik nad klavesu a bubnujeme . A jestli tady nekdo napise, ze to dela a nefunguje tak si za nim osobne dojedu.
            AMCA PPC 603e+270MHz,68060/50MHz,192MB Ram,Grex,4xeide,cdrw,zip250,voodoo3..

            Komentovat


              #81
              O: Slamtilt - DMS verze

              Potvrdzujem, robim to tak uz vyse 20 rokov
              ???

              Komentovat


                #82
                O: Slamtilt - DMS verze

                Myslis to bubnovani? A kolik jsi dal max?
                AMCA PPC 603e+270MHz,68060/50MHz,192MB Ram,Grex,4xeide,cdrw,zip250,voodoo3..

                Komentovat

                Zpracovávám...
                X