Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Pegasos nebo AmigaOne

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Pegasos nebo AmigaOne

    Rekne mi, nekdo,co je vic podporovany?Amiga nebo Pegas.Mne prijde ze AmigaOne, ale jistej si nejsem.Dost softu je pro pegase, ale zase jsem nasel vic firem, ktery podporujou Amigu, nebo se mi to jenom zdaaa

    #2
    Na Pegasos neni portovany Amiga OS4 a asi ani nebude.
    I love Amiga

    Komentovat


      #3
      dik ale to jsi mi nerekl nic noviho.Ja jsem se tak trochu rozhlizel po netu a cetl i par clanku, a celkove mi prislo ze amiga je vic podporovana spolecnostma nez pegasos

      Komentovat


        #4
        Pro Pegasos navštiv Czech Pegasos User Group o OS4 se dočteš hodně i na zdejším portálu... Pegasos se už momentálně nevyrábí, k dispozici je jen Efika, a pracuje se na nástupci Pegasose. OS pro Pegase je MorphOS, o portaci OS4 se teprve šeptá.
        Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

        Komentovat


          #5
          Ovšem kdyby se o tom přestalo šeptat a začalo mluvit, už by Efika byla docela dosti zajímavá - hlavně cenově. Grafárnu a harddisk bych do ní vykuchal ze svého stávajícího PC, a jak by jela, holka.
          Kdysi A600HD 20MB, pak dlouho nic, pak WinUAE, a teď A1200 Infinitiv (1GB CF2IDE), A1200 (2GB CF2IDE, Blizzard 1230/50 III, 128MB CF2PCMCIA, WHDLoad registered) , Amiga CD-32 a A500 1MB RAM. Příběh pokračuje...

          Komentovat


            #6
            Ono i to šeptání zní zajímavě: http://www.morphzone.org/modules/new...d=5155&forum=9

            Jeden z komentářů jednoho človíčka přímo z Genesi:

            We are posting something nearly every day!



            How does that look? That is the new Firmware menu.

            We have absolutely no intention of becoming Amiga Inc. OS4 already runs on the EFIKA, as does MorphOS. MorphOS is dramatically closer to being a real product than OS4. OS4 has a long way to go, but progress is good for everyone in this community. That is why we supported the AROS port. It looks like we have a new smart person around to help with AROS. That is great and necessary for the future. Each OS Team needs new developers.

            We are on track for all we wanted to accomplish. It just takes time.
            Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

            Komentovat


              #7
              Není co dodat.
              Kdysi A600HD 20MB, pak dlouho nic, pak WinUAE, a teď A1200 Infinitiv (1GB CF2IDE), A1200 (2GB CF2IDE, Blizzard 1230/50 III, 128MB CF2PCMCIA, WHDLoad registered) , Amiga CD-32 a A500 1MB RAM. Příběh pokračuje...

              Komentovat

              Zpracovávám...
              X