Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

PC zdroj k Amize 1200

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    PC zdroj k Amize 1200

    Nasel jsem doma zdroj z PC AT a chci si ho pripojit k Amize. Ten puvodni uz me nestaci jelikoz jsem tam dal vetsi disk a ten ma asi i vetsi odber tak se disk zastavi a pocitac sam restartuje. Je tam jeste CDromka . Chci nejak elegantne vyresit pripojeni do Amigi a nechci kurvit ten origo zdroj kuli konektoru. Nemate nekdo nejakou radu jak to nejlip provist aby to spolehlive fungovalo. Nebo nemate nekdo doma nefunkcni zdroj a konektor mohl postradat?
    A1200 + Blizzard 1230/50/64MB + HDD + PCMCIA CD1200, A500 1MB + Alfapower 4MB s HDD.

    #2
    No když nechceš vyndat kabel z původního zdroje, tak PC zdroj k Amize prostě nepřipojíš, protože ten konektor koupit nejde.
    "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

    Komentovat


      #3
      Jde to napájet přes napájecí floppy konektor, ale není to nejlepší řešení.
      Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

      Komentovat


        #4
        Já mám u Amigy v těchto případech postavený na stole PC zdroj, ze kterého napájím jen HDD a DVD-ROM - takže Amigáckej utáhne stroj s turbínou v klidu. Není to sice elegantní řešení a zabírá to jednu zásuvku navíc, ale dá se. Vzhledem k tomu, že brzy přejdu na CF adaptér, tak by to mohlo moje problémy vyřešit a mít všechno v původním kejsu.
        Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

        Komentovat


          #5
          Davesade: CF jsem mel taky ale pak me nebavilo porad neco pretahovat z PC na Amigu. Na disku chci mit nakopirovanejch 40GB veci na Amigu a nic porad nepresouvat proto ten HDD. Jinak to tvoje reseni jako nouze neni spatny taky me to tak napadlo, ale myslel jsem jestli nekdo nema neco elegantnejsiho.
          A1200 + Blizzard 1230/50/64MB + HDD + PCMCIA CD1200, A500 1MB + Alfapower 4MB s HDD.

          Komentovat


            #6
            Ja som cely Amigacky Power kabel odpajkoval od zdroja a zapojil na PC zdroj, takze ak budes chciet, mozes ho zasa kludne pripajkovat - aj vlk sa nazral, aj koza ostala cela...
            Amiga 1260/060/60MHz, OS3.9, 64MB RAM, 3.2GB IDE HDD, 2x SCSI Plextor CD-R, CD-RW
            Amiga 1230/030/50Mhz, OS3.0, 8MB RAM, 1GB CF, Amiga 500, Amiga 600, Amiga 2000, C64 a zatial nic viac...

            Komentovat


              #7
              Pixie: tak to je zatim asi nejlepsi reseni a jak jednoduche. A jeste jaky je zapojeni Amiga poweru? Nevite nekdo at to nemusim hledat na netu.
              A1200 + Blizzard 1230/50/64MB + HDD + PCMCIA CD1200, A500 1MB + Alfapower 4MB s HDD.

              Komentovat


                #8
                Ja som si vzal merak, omeral, zakreslil, prekontroloval, zaletoval, pomodlil, skontroloval, pomodlil, vahal, pomodlil a napokon zapol

                Zapojenie najdes aj v tej prirucke co je na portale...
                Amiga 1260/060/60MHz, OS3.9, 64MB RAM, 3.2GB IDE HDD, 2x SCSI Plextor CD-R, CD-RW
                Amiga 1230/030/50Mhz, OS3.0, 8MB RAM, 1GB CF, Amiga 500, Amiga 600, Amiga 2000, C64 a zatial nic viac...

                Komentovat


                  #9
                  Autorem citovaného textu je Anubis Přejít na původní příspěvek
                  Davesade: CF jsem mel taky ale pak me nebavilo porad neco pretahovat z PC na Amigu. Na disku chci mit nakopirovanejch 40GB veci na Amigu a nic porad nepresouvat proto ten HDD.

                  Mno tak na tahání dat používám DVD (z archivu) nebo druhou CF kartu v PCMCIA redukci, pak je to myslím celkem pohodlné (40 GB dat ani na Amigu nemám .
                  Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                  Komentovat


                    #10
                    Davemu sem prave dokutil rozbocku na cf kartu
                    Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

                    Komentovat


                      #11
                      Jůů, už se těším .
                      Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                      Komentovat


                        #12
                        Autorem citovaného textu je Chain Přejít na původní příspěvek
                        Davemu sem prave dokutil rozbocku na cf kartu
                        No výborně...a co takhle se podělit s kamarádama, nafotit, vypotit článeček s postupem...co ty na to ?

                        Komentovat


                          #13
                          Autorem citovaného textu je IDEfix Přejít na původní příspěvek
                          No výborně...a co takhle se podělit s kamarádama, nafotit, vypotit článeček s postupem...co ty na to ?
                          prijde mi zbytecny psat clanek o tom "jak jsem pripajel 6 dratu"

                          nechces este clanek o tom jak pripojit k amize joystick?
                          Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

                          Komentovat


                            #14
                            Autorem citovaného textu je Chain Přejít na původní příspěvek
                            prijde mi zbytecny psat clanek o tom "jak jsem pripajel 6 dratu"

                            nechces este clanek o tom jak pripojit k amize joystick?
                            ja chcu

                            15 cm IDE 2,5'' kablik

                            Komentovat


                              #15
                              jo, mas mit kablik az dojde redukce budes ji mit i s kablikem, elsi porad plati vymena za tu fastku
                              Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X