Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Speciální kódy Populous2 ?

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Speciální kódy Populous2 ?

    Koupil jsem si tu originálku a manuál mi opět připomněl jednu věc, která mi vrtala hlavou už dlouho: speciální kódy. V nastaveních hry je totiž políčko Special codes, kam se může něco napsat a něco se pak stane. V podstatě to asi mělo sloužit na cheaty. Jediný známý kód je slovo MUSIC, který zapne hudbu ve hře. Tohle autoři prozradili už v manuálu. A dál se tam taky píše, že spousta dalších zajímavých kódů bude prozrazena v herních časopisech apod. Takže se ptám - slyšel někdy někdo o nich? Na netu jsem nic nenašel.
    "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

    #2
    Jen Level kódy
    Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

    Komentovat


      #3
      No právě. A to je bohužel něco jinýho. Bullfrog už neexistuje, abych se tam někoho zeptal a i kdyby nakrásně existoval, asi by si tam už nikdo nic nepamatoval
      "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

      Komentovat


        #4
        SuperMANA!

        SuperMANA!

        Goto the world Options Menu
        Enter "itchy scalp" and hit return in the secret codes box.
        return to your game. Hit the "M" key a bunch of times, your mana SHOOTS up!

        Populous II Cheat Codes
        For maximum power, go to 'create your deity' and then go to the 'password' section and type:- ADKIUCMCZNDIFINL and this should boost up all your spells to full power!!!

        Once you have done this, try inputting these decent level codes! If you want! which include all or most of the battle icons! Go to 'conquest game' and then go to 'battle at' section and type: WOITAB for the last level and the cool levels are OOAMAT, QUABAG, MMSUAD, LLOOAK and EMUBAB.


        Tak asi tak
        Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

        Komentovat


          #5
          Jo - tak ten první odstaveček je přesně to, co jsem chtěl. Díky moc!

          Ty další dva odstavce už se týkají jiných věcí.
          "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

          Komentovat


            #6
            When the "Choose your Deity" screen appears, enter "ADKIUCMCZNDIFINL" to start the game with maximum power gor in all areas of godly control. Note Amiga Action gives the password as "ADKITAKDVGZLRGWZ". It might also be "ADKIUCKBZNZEFIWX", or "ADKITDMEVQDPXWTN".

            To activate lightning, hold down the Left Mouse Button, Press '1' on the keyboard, and release the Mouse Button. Now the lightning remains and your manna won't decrease. Amazing!

            If you can use "TREES" in the vegetation section and you have either the "RAIN of FIRE" or the "COLUMN of FIRE" in the fire section, then combining "TREES" and either "FIRE" will enable you to destroy enemy masses. Simply place trees all over the enemy territory, close enough to one another that the burning of one will cause another to ignite and it another, and so on.

            Komentovat


              #7
              JJ, tohle jsou rady, který jsou všeobecně (HOL, Lemonamiga...) známý.
              "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

              Komentovat


                #8
                Tak řešení je na světě. Koupil jsem si oficiální příručku k Popoulous (krásná knížka, jsou v ní oba díly) a - jiné kódy než "MUSIC" neexistují Tedy pro Amigu. Pro PC verzi je jich naopak hned několik (asi tak 140). KUWA!
                "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

                Komentovat

                Zpracovávám...
                X