Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Kolik lidi jede z Amigy?

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Kolik lidi jede z Amigy?

    Docela by me zajimalo, kolik z vas je pripojeno na net pres amigu. A pokud je, tak s jakou konfiguraci. Vetsina z vas toho ma vic, tak by me zajimalo, jestli nekdo nejede s podobnou konfig jako ja.
    AMCA PPC 603e+270MHz,68060/50MHz,192MB Ram,Grex,4xeide,cdrw,zip250,voodoo3..

    #2
    Podle mě je to masochismus . Ale hned jak pořídím do a4k síťovku, půjdu to toho . Takže zatím nic
    Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
    -----------------------------------------------
    Líbí se mi Retropolis

    Komentovat


      #3
      Tak já mám klasiku 3COM PCMCIA od Chaina, a pravda je, že to moc nevyužívám.. Zatím jsem se ještě ani nedokopal k základnímu nastavení systému, zatím to mám vše jenom na hry.
      Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

      Komentovat


        #4
        Bez graficke karty a rozliseni na monitoru minimalne 1024x768 je to masochismus. Ja sice sitovku mam a jedu jen v PALu. Zkousel jsem tahat veci pres ftp z Aminetu.
        I love Amiga

        Komentovat


          #5
          Ja si vubec nestezuji Jednoduche stranky postim pres IBrowse, vse ostatni v Mozille pod Linuxem_Apus_PPC. Brzo se chystam vyzkouset Sputnik pod MorphOS
          reKTor
          Amiga 3000, Mirage Tower, Cyberstorm PPC604/233, 060/60, 146MB RAM, CybervissionPPC, MediatorPCI 3000D, 80GB UWSCSI HDD, Ariadne, Catweasel MKII, Oktagon2008+ SD R/W, PCI cards...

          Komentovat


            #6
            Doufam, ze sem zas neco nepodelal a ze to s jakou kofiguraci kdo jede, jde zjistit nejak jinak. Ja sam bohuzel jedu pres plecku. Pres upc jsem si nechal zridit inet. Kdyz jsem jim tam volal a rikal jim, ze to chci na amcu, tak se me ptali, jakej druh windousu na tom mam. Kdyz jsem zensky vysvetlil, ze to nema winy, tak i presto me ubezpecila, ze jejich servisaci to zvladnou levou zadni. Prijeli, cumeli na to asi pul hodiny(za kompem sem sedel jenom ja), a sli do prdele s neporizenou. Proto sem musel koupit tuhle srotovacku.
            AMCA PPC 603e+270MHz,68060/50MHz,192MB Ram,Grex,4xeide,cdrw,zip250,voodoo3..

            Komentovat


              #7
              Pozor! Sitovku mam! Ale musel jsem ji vrazit do pece, protoze ty lulini nebyli schopny s tim neco udelat. Ja se v tom hrabal celej den. Nechali me to do pristiho dne. Je to sice jen 10mbit, ale to snad staci. Jojo, jak se mi dobre jelo pres starej modem Well za 3100kc. Sice to stahovalo nakejch 12MBytes za hodku, ale nebyl s tim problem
              AMCA PPC 603e+270MHz,68060/50MHz,192MB Ram,Grex,4xeide,cdrw,zip250,voodoo3..

              Komentovat


                #8
                On neni ani problem se sitovkou na Amize. Staci spravne nastavit TCP/IP protokol. Na webu je spousta navodu pro BFU. Sam jsem jeden takovy vyuzil pro nastaveni s programem Miami. Se ani nedivim, ze to PC servisak odkojeny Win/Linuxem nenastavi na Amiga OS
                I love Amiga

                Komentovat


                  #9
                  Checht...škoda, žes ty jejich protáhlí ksichty nevyfotil...to by byla galerie...

                  Komentovat


                    #10
                    Mohol by tu niekto zhrnut, co vsetko na to treba (myslim HW aj SW)?
                    Commodore 64I, 64II | Commodore SX-64 | Commodore 128, 128D | Amiga 500 | Amiga 600 | Amiga 2000 68030 | Amiga 1200+Blizzard 1230 IV | Amiga 1200 E/BOX+Blizzard 1240 | Amiga 4000 040/25 | Amiga CD32 | Commodore CDTV | Atari 800XL, 800XE | Atari 130XE | Atari 1040STe | Apple Power Macintosh 9600, G3

                    Komentovat


                      #11
                      kdeze amiga...

                      Ja idem klasika z PC, pokial nebude nic co sa bude aspon priblizovat Opere a Firefoxu, tak internet na amige je pre mna pase (a to na classic nebude uz nikdy - zrejme aj s PowerPC). IM ma netankuje a e-mail pouzivam cez web rozhranie alebo Operu.
                      Inek net mame ADSL s routerom, na A1200 mam turbo 030 a sietovku od Chaina, ale net skusat to ma nenapadlo
                      A1260 34MB Ram SCSI; A600 Furia EC020; A500; A500+; CDTV; A3000;

                      Komentovat


                        #12
                        Mam na net pripojenych asi sest amig, Bez grafarny je to fakt dobry akorat na FTP, majly, IM. S grafarnou docela pouzitelne, ibrowse 2.4 fakt jede skvele, a ze to nema css no co nadelam
                        Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

                        Komentovat


                          #13
                          Autorem citovaného textu je voodoo Přejít na původní příspěvek
                          Inek net mame ADSL s routerom, na A1200 mam turbo 030 a sietovku od Chaina, ale net skusat to ma nenapadlo
                          A ja se delal s takovym peknym navodem
                          Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

                          Komentovat


                            #14
                            Autorem citovaného textu je a4000 Přejít na původní příspěvek
                            Mohol by tu niekto zhrnut, co vsetko na to treba (myslim HW aj SW)?
                            HW: sitova karta (PCMCIA, ZORRO, USB)
                            SW: TCP/IP stack (Miami, Amitcp, Genesis)

                            No a pak dalsi sw podle toho co chces s netem delat, treba na prohlizeni webu je kupodivu potreba webovej prohlizec
                            Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

                            Komentovat


                              #15
                              Já čekám, jestli se někdy dokončí ta turbokarta na A600. Pak bych jí chtěl na net připojit přes PCMCIA. Zatím mám ale taky připojení jenom přes pc.
                              "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X