Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

EIZO FlexScan F56, případně další monitory

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    EIZO FlexScan F56, případně další monitory

    Na Amiga Review je docela zajímavý článek o tomto monitoru http://amigareview.amiga.sk/amiga-re...o-flexscan-f56

    Zajímalo by mě, jestli tento, případně i jiný druh monitoru, který není přímo určený pro Amigu, máte někdo doma.
    Proto, kdo chce, by mohl napsat, na jaké Amize ho používá, případně jak ho má zapojený nebo jaký další hardware používá pro zobrazení módů Amigy (scandoubler, jiný hw).

    #2
    Bez scandoubleru je ten monitor u Amigy k ho*nu. Nezahrajes si temer zadnou hru v PALu. Muzes ho pripojit pomovi VGA redukce.
    I love Amiga

    Komentovat


      #3
      Já mám k dispozici multisync monitor Nixdorf MO13. Teď jsem čekal na redukci od Chaina (díky moc) a v nejbližší době se na to vrhnu, otestuju a případně se objeví i nějaký ten článek.
      Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

      Komentovat


        #4
        Autorem citovaného textu je Prober Přejít na původní příspěvek
        a případně se objeví i nějaký ten článek.
        japato vypada?
        Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

        Komentovat


          #5
          Vypadá to tak, že se pokouším sehnat nebo nějak zjistit parametry toho monitoru... Což je problém tedy velkej. Zatím nejlepší zobrazení dosáhnuto se Super72 - což dává 800x600 bez větších problémů. Článek už je rozepsaný, ale jak říkám - je třeba trochu zjistit o monitoru.
          Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

          Komentovat


            #6
            Já mám doma tuhle raritku..

            Jedná se o 14" televizi/ VGA monitor/PC (bez základky a mechanik) Siemens FD 200, koupil jsem to před rokem od chlápka z aukra jako zajímavost, líbil se mi ten dizajn a nápad.
            A proč o tom píšu tady?
            Monitor se mi válel víc jak rok doma, protože jsem na něj neměl čas ani místo, jen jsem ho jednou nebo dvakrát vyzkoušel s C64. Nedávno jsem si konečně koupil VGA redukci na amigu, tak jsem to dneska zkoušel připojit. Samozřejmě jsem použil 2 kabely, jeden video a jeden VGA, abych si mohl v palu zvolit zobrazovací mód.
            Docela jsem koukal, že monitor dokáže zobrazit všechny nepalové mody kromě A2029, ale to není vše. Když jsem spustil hru nebo zobrazil iff obrázek, monitor se podle očekávání nepřepnul do tv, nebo nevypnul obraz, abych potom manuálně zvolil tv-video, ale zůstal v PC módu a samozřejmě špičkový obraz i v palu přes RGB.
            Takže je to vlastně jakýsi neoficiální multiscan monitor pro amigu, a ještě se na něm můžu koukat na televizi, no neni to nádhera?

            Btw hned mě napadlo předělat to do amiga toweru, teda spíš desktopu, jen by to chtělo asi nějaký řezání apod. Má to v sobě zdroj, ale s nějakou nestandartní koncovkou. Hledal jsem o tom na netu informace ale těch moc není, jen pár starých aukcí z ebay (z jedný je ta první fotka).
            Hned jak budu mít možnost, pošlu vlastní fotky s připojenou amigou.
            A1230/50 32MB RAM,A500hddRoctec+8MB RAM,3xA500,3xST,1xSTE,2xZX128,3+ZX48K+Divide,6xC64 ,1xC128+MMC64+RReplay,konzole DC,SNES,Gamegear,GP2X+Cradle

            Komentovat

            Zpracovávám...
            X